Wózki widłowe od Lemarpol, co sądzicie?

forum motoryzacyjne
Melvina
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 31
Rejestracja: 02 paź 2018, 21:22

Re: Wózki widłowe od Lemarpol, co sądzicie?

Postautor: Melvina » 09 kwie 2019, 16:33

Wiadomo, że warto stawiać na sprawdzony sprzęt. Wózki widłowe, jak i inne sprzęty w firmach muszą chodzić niezawodnie, ponieważ są one codziennie eksploatowane. Wybierajcie wózki widłowe także pod kątem ich przyszłych napraw serwisowania. Jeżeli jeszcze nie zdecydowaliście się na konkretną firmę do współpracy to firma Gizo https://gizo.pl/ prowadzi kompleksową sprzedaż wózków widłowych, a także właśnie ich serwis. Jest to już renomowana marka posiadająca wiele oddziałów w Polsce, takze sprzedających i serwisujących podnośniki towarowe, koszowe. Zajrzyjcie na ich stronkę jeżeli będzie interesował was wynajem maszyn budowlanych takich jak np. minikoparka.
PaulaSzyd87
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 10 kwie 2019, 13:18

Re: Wózki widłowe od Lemarpol, co sądzicie?

Postautor: PaulaSzyd87 » 10 kwie 2019, 13:19

Może tu mi ktoś pomoże - szukam sklepu/firmy, która sprzedaje części zamienne do wózków widłowych - czy ktoś zna takie miejsce? Byłabym wdzięczna za pomoc!
kuskus
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 06 maja 2019, 15:36

Re: Wózki widłowe od Lemarpol, co sądzicie?

Postautor: kuskus » 06 maja 2019, 15:39

Ogólnie spoko firma. Mają też duzo używanych - a czasem używane opłaca się dużo bardziej niż nowe (poczytaj sobie np tu). wszystko na czas, zgodnie z umową. Ja kupowałem u nich na razie tylko jeden wózek - ze 2 albo 3 lata temu, ale bardzo sobie chwalę
PaulaSzyd87
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 10 kwie 2019, 13:18

Re: Wózki widłowe od Lemarpol, co sądzicie?

Postautor: PaulaSzyd87 » 12 cze 2019, 15:38

A zna ktoś może firmę, która sprzedaje dobro jakościowe i uniwersalne części zamienne do wózków widłowych? Byłabym wdzięczna za pomoc :)

Wróć do „Motoryzacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość