Dekoracje okien na święta

Aranżacja wnętrz, wystrój wnętrz, ciekawe pomysły na aranżacje, dekoracje, inspiracje, galeria jak urządzić wnętrza, porady, farby, kolorystyka kuchni, pomysły na aranżację łazienki.
Awatar użytkownika
Kubalek3
Level 1
Level 1

Re: Dekoracje okien na święta

Postautor: Kubalek3 » 14 sty 2019, 09:17

Ja tez myślę, że okna warto przystroić tak, żeby cały rok cieszyły każde oko :) Polecam kwiaty, bądź kompozycje dekoracyjne z bomm.pl. Proste, klasyczne kompozycje spodobają się każdemu, a do tego będą niezwykle trwałe. Cóż chcieć więcej :)

Manuela
Level 2
Level 2

Postautor: Manuela » 14 sty 2019, 13:18

Ja zazwyczaj na święta zawieszam różne ozdoby
wyjur
Forumowicz
Forumowicz
Kontaktowanie:

Postautor: wyjur » 17 sty 2019, 14:00

Manuela pisze:Ja zazwyczaj na święta zawieszam różne ozdoby

Coś konkretnego? Mnie urzekły ręcznie robione dekoracje do tego stopnia, że zaczynam swoją przygodę i spróbuję coś zrobić. Wpierw jednak muszę przejrzeć kilka takich ofert https://e-krawiectwo.pl/kordonki i wybrać coś sensownego.
KajaPolus
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: KajaPolus » 08 kwie 2019, 21:33

Może spróbuj takich klamerek ozdobnych (np. z motylkami), które można przyczepić do firany. Można też pomyśleć nad sztucznymi kwiatami. Na pewno więcej inspiracji znajdziesz w sklepach online, wystarczy tylko trochę poszukać.
Ja np. lubię jak ona są przystrojone kulami świetlnymi.
jagodablaszczyk
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: jagodablaszczyk » 10 kwie 2019, 11:06

Już nie dekorujemy okien. Kiedyś, jak były dzieci młodsze to zawsze kupowałam jakieś dekoracje i ustawialiśmy na parapetach, ale teraz nie robimy takich rzeczy.
Awatar użytkownika
Mariolla
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Mariolla » 16 kwie 2019, 15:53

Ja nie lubię ozdabiać okien. Wolę minimalizm.
dyskusyjna
Level 2
Level 2

Postautor: dyskusyjna » 16 maja 2019, 12:37

Ja zastanawiam się nad zrobieniem dekoracjid o domu metodą quillingu. Co sądzicie o tej technice? Chętnie poznam Wasze opinie. Ostatnio zobaczyłam takie ozdoby u swojej koleżanki i bardzo mnie zafascynowały. Co powinnam zamówić na początek swojej drogi z quillingiem https://www.sklep.inspirello.pl/kategoria/narzedzia-do-quillingu.html ? Prosze o opinie.
Michalina_25
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Michalina_25 » 24 cze 2019, 13:31

Jeśli chodzi o dekoracje okien to uwielbiam to, jak wyglądają wianki świąteczne na oknach <3 wprowadzają bardzo przyjemny klimat do domu. No poza tym uwielbiam jak na święta w domu wszędzie są aniołki świąteczne, gwiazdy i inne ozdoby nawiązujące do tematyki. Uwielbiam wszelkie świąteczne dekoracje! Zawsze przywiązywałam do tego duża uwagę. Ehhh aż zachciało mi się świąt...
Kwiatowa_dama
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Kwiatowa_dama » 18 lip 2019, 14:48

Moim zdaniem bardzo urokliwym sposobem na ozdobienie mieszkania i okien jest wianek na drzwi. Wianki prezentują się cudownie i nadają niesamowitego świątecznego klimatu! Ja lubię tę ozdobę także w wersji letniej.
Nyro21
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Nyro21 » 26 lip 2019, 22:53

Święta dopiero za poł roku, więc czasu jest wiele
Alina24
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Alina24 » 29 lip 2019, 14:43

Czasem warto pomyśleć z wyprzedzeniem o takich dekoracjach, by potem nie musieć szukać ich w czasie sezonu:), Zwłaszcza że niektóre dekoracje mogą być wykorzystywane także na co dzień! Ja uwielbiam wszelkie Gwiazdki na choinkę i lampki, którymi można ładnie przystroić pokój:)
kowalik
Level 1
Level 1

Postautor: kowalik » 28 sie 2019, 13:39

Apropo choinek - co roku kupujemy żywą choinkę od https://www.choinki.pl/ i jesteśmy bardzo zadowoleni. Drzewko jest piękne, pachnące i rozłożyste. A i ten plantator przeciął drzewko do wybranej wysokości, dopasował pień do stajaka także full serwis ;) A w ofercie mają też choinki w doniczkach, z pełnym systemem korzeniowym + stojaki, wieńce z gałązek.
julajula
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: julajula » 06 wrz 2019, 11:07

Ostatnio na http://www.e-fotolia.pl znalazłam ciekawy artykuł na ten temat, zajrzyj koniecznie :)
Pestka
Level 1
Level 1

Postautor: Pestka » 26 wrz 2019, 14:51

Do świąt jeszcze jest trochę czasu ale w sumie nic nie stoi na przeszkodzie aby zbierać już elementy dekoracji. Przed samymi świętami może okazać się, że nie ma już dekoracji, które były dostępne wcześniej. Bardzo duży wybór dekoracji znajdziecie w ofercie sklepu https://decomaxparty.pl/52-boze-narodzenie . Tu możecie zamówić ozdoby na okna i nie tylko. Sklep oferuje asortyment bardzo dobrej jakości, estetycznie i solidnie wykonany. Na ich stronie znajdziecie aktualną ofertę.

Wróć do „WNĘTRZE- ARANŻACJA I WYSTRÓJ”