Wyjście bez makijażu

Makijaż, Wizaż Forum: opinie, porady, dowiedz się w czym Tobie najlepiej. Zdjęcia, filmy.
kitka66
Level 2
Level 2
Posty: 604
Rejestracja: 31 mar 2017, 17:23

Re: Wyjście bez makijażu

Postautor: kitka66 » 04 mar 2019, 08:50

ja często wychodzę z domu bez makijażu i nie mam z tym większych problemów. Jedyne co - to bardzo ważna jest dla mnie odpowiednia stylizacja brwi :) ale tu też nie działam raczej samodzielnie tylko chodzę do krakowskiej kliniki belize na stylizację brwi metodą nikk mole. Długotrwały i przede wszystkim wyrazisty ( ale naturalny) efekt końcowy. Do tego wystarczy odrobina tuszu na rzęsy i już jest ok :)
monikabert90
Level 4
Level 4
Posty: 1544
Rejestracja: 11 gru 2016, 10:17

Re: Wyjście bez makijażu

Postautor: monikabert90 » 21 mar 2019, 20:40

Tak jak już wiele razy przede mną wspomniano, sprawę ratuje makijaż permanentny :) Ja akurat zdecydowałam się na permanentne brwi wrocław to bardzo duże miasto, więc miałam sporo różnych salonów do wyboru. Za namową koleżanki skorzystałam jednak z oferty salonu Pani Oliwii Strugała na Ul. Słonimskiego 3B. Brwi są dokładnie takie, jakie sobie wymarzyłam, więc jestem bardzo zadowolona :)
dusia
Level 2
Level 2
Posty: 620
Rejestracja: 17 maja 2017, 10:34

Re: Wyjście bez makijażu

Postautor: dusia » 02 kwie 2019, 06:45

ja też mogę śmiało wyjść bez makijażu :) ale pewnie tylko dlatego, że zrobiłam sobie makijaż permanentny brwi i kreski na górnych powiekach :) to serio jest bardzo duża wygoda i oszczednosc czasu każdego dnia. Na pewno istotne jest wybór odbrej linergistki ale tu mogę śmiało polecić pracującą w salonie JEST PIĘKNIE w Warszawie Dominikę Kossakowską :)
krzysztofk5
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:09

Re: Wyjście bez makijażu

Postautor: krzysztofk5 » 25 kwie 2019, 12:49

ja wychodzę do ludzi po tym jak zakupiłam serum do rzęs https://pl.lashparade.com/
Awatar użytkownika
AnnaMann
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 26 kwie 2019, 00:51
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wyjście bez makijażu

Postautor: AnnaMann » 26 kwie 2019, 00:54

Też się zawsze maluję, ale to wynika z przebarwień, które mam na skórze :kwasny:
jagus11
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 28
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:12

Re: Wyjście bez makijażu

Postautor: jagus11 » 31 maja 2019, 16:54

Aby zawsze czuć się komfortowo, zwłaszcza bez makijażu, bo różnie z tym czasem bywa... zaleca się zabiegi o trwałych efektach. W przypadku ust polecam wypełniacz do ust Restylane Kysse. Jest on wykonany na bazie kwasu hialuronowego w technologii wysokiego profilu bezpieczeństwa, przetestowany. Zabiegi z jakąkolwiek ingerencją przynoszą różne rezultaty, ten produkt jest na najwyższym poziomie w swojej kategorii i nie robi niepożądanych niespodzianek.
raegar
Level 1
Level 1
Posty: 373
Rejestracja: 05 maja 2019, 10:19

Re: Wyjście bez makijażu

Postautor: raegar » 31 maja 2019, 20:11

Jeżeli chcecie zaskoczyć ludzi na dworze to zróbcie makijaż permanentny - możecie skorzystać z opcji, którą ja wykorzystałam i sprawiłam sobie podczas urodzin mojej dziewczyny. Nie miałam pomysłu na prezent dla siebie, a zależało mi, by był wyjątkowy. I tak wpadłem na stronę kliniki: https://klinikamlodosci.com/ i stwierdziłam, że tego właśnie szukałam. Mam w planach zrealizować kilka zabiegów.
LaReina
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 89
Rejestracja: 21 lut 2019, 10:09

Re: Wyjście bez makijażu

Postautor: LaReina » 21 cze 2019, 14:20

Jak ktoś ma usta wypełniane restylane to jest dosyć fajny efekt nawilzenia tych ust. ;)
Awatar użytkownika
bastionka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 01 sie 2019, 21:54
Lokalizacja: Gdynia

Re: Wyjście bez makijażu

Postautor: bastionka » 01 sie 2019, 22:03

Do pracy zawsze! Na zakupy zależy od tego co potem będę robić. Zdarza mi się wyjść calkiem bez makijażu i nie przeszkadza mi to.
trylogia
Level 3
Level 3
Posty: 1054
Rejestracja: 10 gru 2012, 14:46
Lokalizacja: Stąd ;)

Re: Wyjście bez makijażu

Postautor: trylogia » 06 sie 2019, 13:04

A to ja mam z tym problem. Lubię się w makijażu.
niki
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 18
Rejestracja: 15 lip 2019, 23:01

Re: Wyjście bez makijażu

Postautor: niki » 13 sie 2019, 19:21

Ja tez nie wyjde z domu bez makijazu. Nawet nie ma mowy
Awatar użytkownika
saraa
Level 1
Level 1
Posty: 211
Rejestracja: 19 lut 2013, 19:35
Lokalizacja: Bytom

Re: Wyjście bez makijażu

Postautor: saraa » 11 gru 2019, 12:13

Ja może z domu bez makijażu wyjdę ( i często tak robie) ale nie twierdze, ze wtedy wyglądam najlepiej. Mam cerę skłonną do wyprysków tak wiec na co dzien staram sie nie malować mocno i wybieram raczej kremy bb, Są jednak sytuacje, w których chcę wygladać ładnie oraz chcę aby skóra była gładka. Jakieś spotkania rodzinne, wyjścia ze znajomymi czy randka. Jeśli szukacie podkładu lekkiego ale jednocześnie zapewniającego dobre krycie, polecam Bourjois Healthy Mix.
https://darmarsklep.pl/podklady-do-twar ... nilla-30ml

Do jasnych cer idealnie pasuje odcień vanillia. Który jest neutralny, nie jest zbyt rózowy i nie jest zbyt żółty.

Warto tylko zamawiac w sieci bo w sklepach internetowych cena jest jednak o wiele niższa niż stacjonarnie.
wadzianka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 143
Rejestracja: 31 paź 2019, 11:18

Re: Wyjście bez makijażu

Postautor: wadzianka » 11 gru 2019, 12:38

Ja to się taka czuję wtedy jakbym naga była... Bez opcji :D
kareem34
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 11 gru 2019, 20:06
Lokalizacja: Katowice

Re: Wyjście bez makijażu

Postautor: kareem34 » 11 gru 2019, 20:12

Dla mnie to żaden problem, często się maluję, ale wyjść bez makijażu też potrafię, trzeba mieć po prostu pewność siebie i świadomość swojej urody.

Wróć do „Makijaż, Wizaż”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość