Gdzie mają taniej kosmetyki do makijażu?

Zdrowie i Uroda Forum: forum medyczne: zdrowie, choroby, uroda, lekarze, leki. Porady lekarskie, zdrowie, choroby, uroda, piękno.
Walentyna
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 58
Rejestracja: 24 kwie 2018, 12:25

Gdzie mają taniej kosmetyki do makijażu?

Postautor: Walentyna » 16 lip 2018, 17:33

Możecie coś podpowiedzieć?
Gdzie warto kupować kosmetyki do makijażu?
Pytam, bo widziałam, że np. ta drogeria internetowa https://puderek.com.pl/14-kosmetyki-do-makijazu ma spory wybór.
No i są tam takie znane marki typu Max Factor, Wibo, Bourjois - wszystkie chociaż o kilka zł taniej niż w zwykłych drogeriach...
Ela78
Level 2
Level 2
Posty: 779
Rejestracja: 07 mar 2017, 11:46

Re: Gdzie mają taniej kosmetyki do makijażu?

Postautor: Ela78 » 16 sie 2018, 16:20

Makijaż jest bardzo ważny, ale nie wyobrażam sobie, żeby wcześniej nie zrobić twarzy odpowiedniej pielęgnacji. Przecież trzeba ją jakoś przygotować do malowania. Moim wypróbowanym kosmetykiem jest maseczka odżywczo-nawilżająca POLSKA oraz naturalny krem głęboko nawilżający i odżywczy Calluna Medica. To od nich głównie będzie zależał perfekcyjny wygląd makijażu. Polecam wypróbować.
jjusti18
Level 3
Level 3
Posty: 1036
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:43

Re: Gdzie mają taniej kosmetyki do makijażu?

Postautor: jjusti18 » 26 sie 2018, 04:32

Na pewno nie kupowałabym tych całkiem tanich kosmetyków, a co jak wywołają u Ciebie uczulenie. W jakiś sposób zaszkodzą? A może przecież tak być... Najlepiej kupować w sprawdzonych miejscach. Przykładowo marka Golden Rose ma bardzo dobre kosmetyki i niedrogie. Zobacz sama na te korektory http://goldenrose.pl/produkty/cera/korektory.html . Super, prawda? I cena jak zauważysz nie jest wygórowana.
bella3
Level 1
Level 1
Posty: 441
Rejestracja: 15 kwie 2013, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gdzie mają taniej kosmetyki do makijażu?

Postautor: bella3 » 07 lut 2019, 16:16

Też to zauważyłam, że w internecie można dostać kosmetyki taniej, szczególnie właśnie tych dobrych firm, w drogerii na mojej ulicy za ten sam tusz do rzęs który jest na https://www.maxdrogeria.pl za niecałe 35 zł chcą prawie 60. To przecież dwa razy tyle. Nie powiem miałam obawy przed kupowaniem w sieci bo gdzieś czytałam że podróbki sprzedają ale jak zaryzykowałam to teraz tylko tak kupuję, to są oryginalne produkty prosto od producenta, jeszcze lepiej zapakowane i świeższe często niż te w sklepach. Także sieć zdecydowanie i drogerie internetowe.
monikabert90
Level 4
Level 4
Posty: 1544
Rejestracja: 11 gru 2016, 10:17

Re: Gdzie mają taniej kosmetyki do makijażu?

Postautor: monikabert90 » 20 lut 2019, 18:49

Ja na przykład bardzo lubię kosmetyki z firmy AVON i też zaczęłam się zastanawiać, czy jest jakiś sposób na to, aby móc kupować je taniej. I wpadłam na pomysł, że może dobrze byłoby zostać konsultantką tej firmy. Z tego, co dowiedziałam się ze strony http://avonlider.pl/jak-zostac-konsultantka wynika, że mogłabym wtedy zamawiać takie kosmetyki dla siebie aż z 40% rabatem :) A to przecież naprawdę bardzo dużo :) Poza tym dodatkowo mogłabym zarabiać na sprzedawaniu tych kosmetyków innym. Co sądzicie o takim pomyśle?
buziak_06
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 11
Rejestracja: 08 sty 2019, 13:49

Re: Gdzie mają taniej kosmetyki do makijażu?

Postautor: buziak_06 » 25 lut 2019, 14:55

Kosmetyki oczywiście warto kupować w sieci bo ceny są nieco niższe niż w drogeriach stacjonarnych.

__________
esentire.pl
orator
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 140
Rejestracja: 10 gru 2017, 22:05

Re: Gdzie mają taniej kosmetyki do makijażu?

Postautor: orator » 04 cze 2020, 18:31

Kosmetyki do makijażu i nie tylko można kupić w bardzo dobrej cenie w drogerii internetowej eZebra.pl. Zakupy przez internet w czasie pandemii Covid-19 są jak najbardziej na miejscu zwłaszcza, że w jednym miejscu, bez wychodzenia z domu możemy się zaopatrzyć w praktycznie wszystko co jest nam w domu potrzebne. Drogeria eZebra jest dla ułatwienia zakupów podzielona na grupy produktowe : makijaż, pielęgnacja, paznokcie, akcesoria, perfumy, dom, dla Panów, zestawy prezentowe, promocje, nowości, soczewki. Można się tam również zaopatrzyć w chemię gospodarczą dla naszego domu czy odświeżacze powietrza, kupić zdrową żywność czy suplementy diety. Warto też dodać, że na stronie https://www.ezebra.pl/ każdy oferowany produkt ma bardzo dokładny opis i niezwykle rzadko można dokonać nietrafionego zakupu. Obowiązkowo przy każdej wizycie trzeba odwiedzić dział z promocjami lub zapisać się podając e-mail na newsletter, wtedy nie ominą nas zarówno okazje jak i nowo wprowadzany asortyment. Dostępna wyszukiwarka precyzyjnie znajdzie i porówna każdy towar.
kiffi
Level 1
Level 1
Posty: 348
Rejestracja: 09 lip 2017, 12:37

Re: Gdzie mają taniej kosmetyki do makijażu?

Postautor: kiffi » 19 cze 2020, 09:40

Często można na promocjach się nieźle obłowić. Ale jest też dużo marek, które na co dzień nie mają wygórownaych cen. Na przykład Bielenda. A ich bazy i fluidy z serii Make up academie są super :) bazy to jeszcze lepszej nigdy nie mialam niż ta Silky pearls
opolla
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 126
Rejestracja: 04 lip 2019, 22:58

Re: Gdzie mają taniej kosmetyki do makijażu?

Postautor: opolla » 21 lip 2020, 16:57

ja najczęściej zaglądam do Rossmana :) bardzo lubię te kosmetyki z firmy Christian Laurent https://christianlaurent.eu/#products . Mają glównie pielęgnację ale z kosmetyków typowo makijażowych warto erknąć na ten podkład face adapt i hennę jednoskładnikową :)
minella
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 109
Rejestracja: 14 gru 2017, 18:52

Re: Gdzie mają taniej kosmetyki do makijażu?

Postautor: minella » 25 paź 2020, 21:17

zalezy czego dokladnie szukasz.. bielenda ma fajne kosmetyki i pod makijaz i ogolnie dbajace o cere.. jest seria eco nature ktora ma skladniki w 99% naturalne :) np z jasminu mango i sliwki kakadu jest fajny zel do mycia maseczka czy serum
Irmina2
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 16
Rejestracja: 09 kwie 2020, 18:29

Re: Gdzie mają taniej kosmetyki do makijażu?

Postautor: Irmina2 » 30 paź 2020, 10:30

Staraj się szukac w promocjach wiesz co poczekaj jeszcze chwilę na black Friday bo będę największe zniżki a to już lada moment i naprawdę można sie obkupic za połowę ceny. Ja moje kosmetyki często kupuje na horexie bo tam byly spore zniżki rok temu ale inne sklepy też to powinny mieć u siebie.
dusia
Level 2
Level 2
Posty: 620
Rejestracja: 17 maja 2017, 10:34

Re: Gdzie mają taniej kosmetyki do makijażu?

Postautor: dusia » 22 sty 2021, 18:47

ja kolorówkę kupuję zawsze w sklepie internetowym eveline :) to ich kosmetyków używam najczęściej a nie widzę sensu chodzenia do drogerii gdy wszystko co potrzebne mogę zamówić bez wychodzenia z domu :) szybkie, bezproblemowe i niedrogie zakupy.

Wróć do „Zdrowie i Uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość