szkolenia związane z księgowością. Gdzie ?

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
anettka
Level 1
Level 1
Posty: 354
Rejestracja: 22 sty 2018, 09:30

szkolenia związane z księgowością. Gdzie ?

Postautor: anettka » 07 sty 2019, 09:33

Witajcie :) szukam dobrych i ciekawych szkoleń związanych z szeroko pojętą księgowością. Prowadzę własną firmę od niedawna i chciałabym się podszkolić w tym temacie.Orientujecie się kto takie szkolenia prowadzi i gdzie warto się na nie zapisać ? Z góry dzięki :)
kitka66
Level 2
Level 2
Posty: 604
Rejestracja: 31 mar 2017, 17:23

Re: szkolenia związane z księgowością. Gdzie ?

Postautor: kitka66 » 07 sty 2019, 10:34

anettka wiesz co ja w tamtym roku byłam na szkoleniu w Katowicach z pełnej księgowości organizowanym przez panią Martę Niziołek. Z tego co wiem to w tym roku też można się na nie zapisać, organizowane są w większych miastach w Polsce. Ja jestem usatysfakcjonowania bo po tych 2 dniach udało mi się zdobyć wiele ciekawych informacji i umiejętności.
hilorek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 163
Rejestracja: 20 paź 2017, 16:12

Re: szkolenia związane z księgowością. Gdzie ?

Postautor: hilorek » 07 sty 2019, 10:42

potwierdzam słowa koleżanki wyżej. ja wybieram się na takie szkolenie z optymalizacji podatkowej w drugiej połowie czerwca :) samą prowadzącą też polecam. Potrafi przekazać swoją ogromną wiedzę w bardzo przystepny sposób tak, by każdy z uczesntików mógł przyswoić jak najwięcej wiedzy.
anettka
Level 1
Level 1
Posty: 354
Rejestracja: 22 sty 2018, 09:30

Re: szkolenia związane z księgowością. Gdzie ?

Postautor: anettka » 08 sty 2019, 14:37

ok bardzo Wam dziękuje za informacje, pierwsze słyszę o tej firmie więc chętnie poczytam coś wiecej na ich temat. Orietnujecie się może jakie szkolenia będą organizowane w najbliższym czasie ? Jaka tematyka i gdzie ? Jak długo trwa takie szkolenie ?
hilorek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 163
Rejestracja: 20 paź 2017, 16:12

Re: szkolenia związane z księgowością. Gdzie ?

Postautor: hilorek » 09 sty 2019, 13:20

anettka więcej szczegółowych informacji znajdziesz na tej stronie https://niziolek-szkoleniapodatkowe.pl/. Tematyka bardzo zróżnicowana od podstaw i zagadnień związanych z książką przychodów i rozchodów po optymalizację podatkową. Na pewno wybierzesz coś dla siebie :)
barbab
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 177
Rejestracja: 24 paź 2017, 22:53

Re: szkolenia związane z księgowością. Gdzie ?

Postautor: barbab » 22 sty 2019, 08:40

Też chętnie się dowiem, bo sama zamierzam pójść w tym kierunku. Księgowość to dobry wybór. Niestety nie mam żadnego doświadczenia i nie wiem, czy nie lepiej byłoby zrobić sobie np kurs z Excela https://calculatic.pl/kursy-excel/krakow i kilka innych podstawowych kursów do pracy biurowej. Jak myślicie?
anettka
Level 1
Level 1
Posty: 354
Rejestracja: 22 sty 2018, 09:30

Re: szkolenia związane z księgowością. Gdzie ?

Postautor: anettka » 01 lut 2019, 08:35

barbab to dawaj ze mną na szkolenie do pani Niziołek :) w ostatnim czasie poczytałam troszkę na ten temat w sieci i wychodzi, że naprawdę warto. Wiem, że ta pani razem ze swoim ojcem prowadzi dobrze prosperujące biuro doradztwa podatkowego ( firma Kasprzyk i Niziołek).
hilorek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 163
Rejestracja: 20 paź 2017, 16:12

Re: szkolenia związane z księgowością. Gdzie ?

Postautor: hilorek » 10 lut 2019, 18:43

dziewczyny naprawdę warto :) nie wiem czy chcecie się wybrać na nie samodzielnie czy może z pracy ? wato zagadać z przełożonym bo jest możliwość uzyskania dofinansowania z KFS a to jednak spory plus :)
drzewiasty
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 97
Rejestracja: 05 lip 2018, 14:26
Lokalizacja: Tarnów
Kontaktowanie:

Re: szkolenia związane z księgowością. Gdzie ?

Postautor: drzewiasty » 13 lut 2019, 19:47

Anettka a szukałaś w Google? Chyba najprościej wpisać jaki konkretnie kurs Cie interesuje + Twoje miasto i coś na pewno wyskoczy :looka:

Wróć do „Off Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość