Zmiana kosmetyku

Zdrowie i Uroda Forum: forum medyczne: zdrowie, choroby, uroda, lekarze, leki. Porady lekarskie, zdrowie, choroby, uroda, piękno.
kamai
Level 2
Level 2
Posty: 567
Rejestracja: 05 maja 2016, 10:02

Zmiana kosmetyku

Postautor: kamai » 14 kwie 2017, 10:33

Od dawna używam jednej linii kosmetyków ale chyba skóra mi się do nich przyzwyczaiła albo się starzeje bo nie jest taka jak bym chciała. Sporo się pojawiło na pólkach w drogeriach nowych marek, mixa kosmetyki sklep nawet rozdawał w próbkach, balsam był nawet niezły z tego co pamiętam. A Wy co sądzicie o nich? Czy zmiana na tą markę poprawi kondycję mojej skóry?
Szulska
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 72
Rejestracja: 03 sie 2016, 18:15

Re: Zmiana kosmetyku

Postautor: Szulska » 17 kwie 2017, 19:28

Owszem, Mixa jest rewelacyjną marką i gdy tylko ktoś w moim otoczeniu mówi, że ma problemy z cerą, to polecam mu Mixę. Dziewczyny, które czytają ten wątek, też powinny tam zajrzeć: https://www.mixa.pl/ Wiem, że osoby z wrażliwą cerą często bezskutecznie poszukują odpowiednich kosmetyków, a ta firma dla wrażliwców ma ich całą masę.
marta-wawa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 36
Rejestracja: 23 gru 2016, 22:02

Re: Zmiana kosmetyku

Postautor: marta-wawa » 28 kwie 2017, 22:34

Moim zdaniem warto wypróbowywać nowe serie kosmetyków i sprawdzać, które najlepiej wpływają na naszą skórę. Zły wpływ może mieć na przykład zły podkład, który może prowadzić do przesuszania skóry. Mi najbardziej obecnie odpowiadają kosmetyki Loreal: http://www.cocolita.pl/loreal. Są to dobre i trwałe kosmetyki. Zarówno jestem zadowolona z podkładów jak i świetnych tuszy, które długo utrzymują się na rzęsach, wydłużają je i się nie kruszą. Do tego cena w internecie jest prawie o połowę niższa niż w stacjonarnych drogeriach. Tuszu używam już od lat i mimo, że kilka razy kupowałam coś innego na próbę to zawsze wracałam do nich.
Piotr30
Level 1
Level 1
Posty: 227
Rejestracja: 05 sie 2016, 14:49

Re: Zmiana kosmetyku

Postautor: Piotr30 » 31 maja 2017, 13:10

Bojowe zadanie ;) Zerknij sobie tutaj na naturalne balsamy do ciała, olejki czy kremy. Na pewno ją zadowolisz :)
Awatar użytkownika
agaa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 88
Rejestracja: 28 wrz 2016, 10:02

Re: Zmiana kosmetyku

Postautor: agaa » 31 maja 2017, 13:25

Od czasu do czasu zmiana kosmetyku może być wskazana, ale nie jest powiedziane, że stan Twojej skóry się poprawi. W skórze wraz z wiekiem pojawiają się zmiany i wraz z tymi zmianami możemy dobierać kosmetyki, które będą jej służyły. To już nawet niekoniecznie marka ma na to wpływ, ale np. zamiast kremu nawilżającego z firmy X zmienić po prostu na krem regenerujący z tej samej firmy. Wszystko zależy od Ciebie:)
remana
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 191
Rejestracja: 23 mar 2017, 19:49

Re: Zmiana kosmetyku

Postautor: remana » 03 cze 2017, 20:59

U mnie się dobrze sprawdziły kosmetyki z Iwostinu. Teraz używam tego żelu do mycia twarzy https://www.iwostin.pl/zel-do-mycia-twarzy i jest naprawdę super. Pewnie będę dokupywać też żel z tej serii.
MaryAnn84
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 40
Rejestracja: 11 sty 2017, 21:58

Re: Zmiana kosmetyku

Postautor: MaryAnn84 » 05 cze 2017, 18:48

Jeśli kosmetyki, których używasz już nie dają pożądanych efektów to faktycznie warto spróbować czegoś nowego. Niezależnie czy chodzi o twarz czy o dłonie albo paznokcie. Sama szukam właśnie dobrego preparatu do pielęgnacji paznokci, żeby pozbyć się zgrubień i żeby przestały się rozdwajać. Widziałam ostatnio fajne profesjonalne preparaty do paznokci: https://www.callusan.sklep.pl/p/6/27/unguisan-sztyft-do-paznokci-i-skorek i bardzo mi się spodobały. Skład jest bardzo dobry, zawiera składniki naturalne. Kusi mnie, żeby coś takiego sobie kupić i już nie martwić się złym stanem paznokci.
kitka66
Level 2
Level 2
Posty: 604
Rejestracja: 31 mar 2017, 17:23

Re: Zmiana kosmetyku

Postautor: kitka66 » 14 cze 2017, 06:46

Ja od czasu do czasu też zmieniam kosmetyki, lubię testować różnego rodzaju nowości pojawiające się na rynku. Teraz zastanawiam się nad zakupem zestawu Photoshop do pielęgnacji włosów od marki Inoar https://inoar.com.pl/pielegnacja-w-domu/photoshop/. Czytałam, że działają silnie nawilżająco, do tego nadają włosom aksamitności i sprężystości. Może ktoś z Was ma jakieś doświadczenia ze stosowaniem tych produktów ?
trylogia
Level 3
Level 3
Posty: 1054
Rejestracja: 10 gru 2012, 14:46
Lokalizacja: Stąd ;)

Re: Zmiana kosmetyku

Postautor: trylogia » 20 cze 2017, 09:28

Ja też raz na jakiś czas zmieniam. Tylko ostrożnie - nigdy przed ważnym wyjściem.
kitka66
Level 2
Level 2
Posty: 604
Rejestracja: 31 mar 2017, 17:23

Re: Zmiana kosmetyku

Postautor: kitka66 » 23 cze 2017, 07:48

Myślę, że warto raz na jakiś czas zmieniać kosmetyki. Ja osobiście bardzo sobie chwalę produkty na bazie dziegciu brzozowego z serii http://www.visplantis.pl/produkty/betula-alba-care/. Mam od jakiegoś czasu spory problem z przetłuszczającymi się włosami i tego typu produkty najlepiej sobie z tym radzą. Macie jakieś doświadczenia z takimi szamponami lub odżywkami ?
trylogia
Level 3
Level 3
Posty: 1054
Rejestracja: 10 gru 2012, 14:46
Lokalizacja: Stąd ;)

Re: Zmiana kosmetyku

Postautor: trylogia » 14 lip 2017, 15:09

A to ja o tym nie słyszałam. Dobrze wiedzieć!
Ela78
Level 2
Level 2
Posty: 779
Rejestracja: 07 mar 2017, 11:46

Re: Zmiana kosmetyku

Postautor: Ela78 » 04 gru 2018, 11:00

ja akurat lubię testowac kosmetyki, bo wtedy wiem który jest najlepszy dla mojego ciała. Wiele kosmetyków już wypróbowałam i niektóre albo są tak tłuste że zostawiają tłuste plamy na twarzy albo na ciele. Słyszałam że dobre są dermokosmetyki konopne z Medical Hemp https://medicalhemp.pl/ . jeszcze ich nie miałam ale chyba sie skuszę i kupię krem do pielęgnacji twarzy i balsam do ciała.
Awatar użytkownika
Quattro
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 04 gru 2018, 13:04

Re: Zmiana kosmetyku

Postautor: Quattro » 04 gru 2018, 13:35

W tym przypadku bardzo przydatna może się okazać ta hurtownia kosmetyków. Mają naprawdę bardzo interesujące i wartościowe ofert ;)
Unika
Level 1
Level 1
Posty: 373
Rejestracja: 04 wrz 2018, 14:01

Re: Zmiana kosmetyku

Postautor: Unika » 06 gru 2018, 19:40

A próbowałyście może kosmetyków Calluna Medica. Dzięki nim pielęgnacja cery jest bardzo przyjemna. Od razu po zastosowaniu kremu i maseczki czuję ulgę i błogość na skórze. Naturalny krem głęboko nawilżający i odżywczy oraz maseczka nawilżająca Norwegia sprawiły, że zmieniło się nawet moje samopoczucie. Po stosowaniu tych produktów chyba tak samo uważa Wiktoria Omyła, bo widziałam, jak z zadowoleniem je reklamuje :)
kitka66
Level 2
Level 2
Posty: 604
Rejestracja: 31 mar 2017, 17:23

Re: Zmiana kosmetyku

Postautor: kitka66 » 19 gru 2018, 09:14

ja kilka razy zmieniłam już kosmetyki bo ciągle szukałam czegoś odpowiedniego i przede wszystkim skutecznego. Odkąd trafiłam na kosmetyki eldan cosmetics nie szukam już nowości :) Na początku misłam problem z ich dostępnością ale juz od dłuzszego czasu zamawiam je w hurtowni kosmetycznej Mimari. Bardzo szeroki wybór, korzystne ceny i szybka realizacja zamówień.

Wróć do „Zdrowie i Uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość