Zwykły czy piorący?

AGD Forum: opinie i dyskusje o sprzęcie AGD: pralki, lodówki, zmywarki, suszarki i wiele innych.
urban
Forumowicz
Forumowicz

Zwykły czy piorący?

Postautor: urban » 28 sie 2013, 13:15

Do dej pory mieliśmy zwykły odkurzacz ale nawalił i trzeba nowy. Rozważamy zakup piorącego, ale czy jest skuteczny, czy lepiej liczyć na siłę własnych rąk?

dzony87
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: dzony87 » 23 wrz 2013, 13:28

W tradycyjnych odkurzaczach utrata siły ssania wynika z tego, iż kurz zatyka pory worka uniemożliwiając swobodny przepływ powietrza. Tak samo dzieje się w przypadku tzw. odkurzaczy bezworkowych, gdzie kurz zbierając się na filtrze kartonowym zatyka jego pory. Ja mam odkurzacz dyson i najskuteczniejszym filtrem jest woda. Nie wiem czy dobrze kombinuję ale dla mnie jest bezkonkurencyjny w porównaniu do zwykłego odkurzacza.
Marlenka33
Forumowicz
Forumowicz

Re: Zwykły czy piorący?

Postautor: Marlenka33 » 28 lut 2016, 17:46

Byle dobrze sprzątał :P Mnie polecono odkurzacze z numatic-haerson.pl, weszłam na ich stronę i szybko udało się coś wybrać. A odkurzacz mi służy i służy.
trylogia
Level 2
Level 2

Postautor: trylogia » 03 mar 2016, 09:37

czytałam ostatnio sporo na temat odkurzaczy. Generalnie te piorące nie są zbyt dobre - zbiera się tam pleśń.
AinEingarp
Level 2
Level 2

Postautor: AinEingarp » 11 paź 2016, 13:59

Najlepsze są odkurzacze z workami. A piorące są mało funkcjonalne.
DamianSom
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: DamianSom » 15 lis 2018, 19:09

Ja mam jednak zwykły odkurzacz i jeżeli chodzi o wybór to jednak postawiłem na model bezprzewodowy, ponieważ jest to wygodniejsze z dojściem do każdego miejsca domu i też nie trzeba ciągać kabli z góry na dół. Dlatego ze swojej strony mogę polecić Ci abyś sprawdził ofertę sklepu internetowego https://www.mwp.biz.pl w którym możesz je znaleźć. Warto również pomyśleć nad oczyszczaczem powietrza ponieważ okresie jesieni i zimy może tego świeżego powietrza brakować a je również u nich znajdziesz.
MarcinM
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: MarcinM » 10 gru 2018, 23:20

A ja zdecydowałem się na wybór robota odkurzającego i uważam, że zdecydowanie był to najlepszy wybór jeżeli chodzi o wygodę, jakość działania oraz cenę bo też nie są one wcale tak drogie a naprawdę dają sobie świetnie radę. Z resztą przekonaj się sama zaglądając np. do oferty sklepu https://superrobot.com.pl/ w którym będziesz mogła je kupić w zależności od budżetu i oczywiście ze wsparciem obsługi klienta.
stella93
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: stella93 » 11 gru 2018, 17:32

Hm, słyszałam właśnie, że Odkurzacze Dyson - Ceneo.pl są świetne, ale nie miałam jeszcze okazji się przekonać. Myślałam o tym, by na święta kupić sobie taki porządny sprzęt sprzątający. Miło by było, byście mi powiedzieli, jakie są najlepsze i dlaczego. Nie chcę sugerować się ceną, bo to różnie bywa, a jednak zależy mi na tym, by móc je długo użytkować i cieszyć się PRAWDZIWYM porządkiem.

Wróć do „Forum AGD”