Jaki strój kolarski na zimę?

Sport Forum: najświeższe wiadomości, imprezy sportowe, relacje, wyniki, tabele, zdjęcia, wideo, sportowcy, strefy kibica, ćwiczenia, odżywianie.
diabolina
Forumowicz
Forumowicz

Jaki strój kolarski na zimę?

Postautor: diabolina » 02 lis 2018, 13:38

Sympatycy kolarstwa nie rezygnują z uprawiania tego sportu nawet w niesprzyjających warunkach. Wiecie jak się ubrać, żeby nie nabawić się problemów? Zobaczcie tutaj!

Awatar użytkownika
KarolinaM
Forumowicz
Forumowicz

Re: Jaki strój kolarski na zimę?

Postautor: KarolinaM » 11 sty 2019, 13:31

Dzięki za polecenie strony, na pewno wybiorę coś na rower.
bamiel
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: bamiel » 27 sty 2019, 23:03

Myślę, że w tej wyszukiwarce https://adconnect.pl/odziez-sportowa powinieneś znaleźć sklep z takimi ubraniami :)
Awatar użytkownika
Emanuelax
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Emanuelax » 04 lut 2019, 12:14

Szczerze mówiąc nie mam jakiegoś specjalnego ubioru. Posiadam strój kolarski z długim rękawem i specjalne nogawki. Mam również cieplejsze skarpetki no i oczywiście ciepłe rękawiczki. Czasami zakladam również kurtkę, która nie przewiewa.
Postzunia
Level 1
Level 1

Postautor: Postzunia » 07 lut 2019, 21:15

Podstawa to porządne rękawiczki a jakie i gdzie kupić znajdziecie w tym artykule https://portal.bikeworld.pl/artykul/porady/przeglad_rynku/16895/jakie_rekawiczki_zimowe_na_rower Kiedy wybierzecie już rękawiczki reszta pójdzie sprawnie i możecie siadać na rower. Zima nie będzie wam straszna.
DamianSom
Level 1
Level 1

Postautor: DamianSom » 10 lut 2019, 11:05

Tutaj zdecydowanie polecam Ci abyś również odwiedził sklep https://www.domenasportowa.pl/ w którym będziesz również mógł kupić odpowiedni strój oraz potrzebne akcesoria kolarskie na zimę jak i sezon bo mają wszystko od całych rowerów, przez części aż właśnie po odpowiednie elementy stroju kolarskiego.
stella93
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: stella93 » 26 lut 2019, 16:47

Ciekawe rzeczy mówicie, nawet nie wiedziałam, że jest tyle możliwości, jeśli chodzi o strój kolarski na zimne dni i wieczory. Będę musiała w przyszłym roku pomyśleć o czymś takim. Tak na razie nie jeździłam, ale planuję to nadrobić od marca, kupując nowy sprzęt do jazdy. Na razie spodobały mi się Rowery Rayon - Ceneo.pl mi je podpowiedziało, ale chętnie porównam je z modelami, jakie Wy mi podsuniecie. Co warto kupić?
Ritta
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Ritta » 28 lut 2019, 21:04

Najlepiej poszukać w sieci dokładnych informacji na ten temat.

Wróć do „Sport”