Inwestowanie w nieruchomości

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
Awatar użytkownika
agaa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 88
Rejestracja: 28 wrz 2016, 10:02

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Postautor: agaa » 07 lut 2018, 17:03

Nieruchomości to fajna sprawa, ale to też pochłania trochę kosztów - to nie jest tak, że się wynajmie i kasa spływa. Jako właściciele mieszkań wciąż mamy pewne obowiązki wobec najemcy. Ale ja sobie chwalę taką inwestycję. Z tym, że ja współpracuję z firmą, która pomaga mi w zarządzaniu nieruchomościami. To oni szukają mi najemców, którzy będą płacić czynsz i nie zniszczą mieszkania. Dzięki nim oszczędzam czas i pieniądze, bo oni szybko znajdują najemców i też tak negocjują ceny, że czynsz jest taki, jaki chcę żeby był. Z moim facetem chcemy jeszcze zainwestować w zakup paru mieszkań, ale to bardzo odległe plany, ale delareco już zaproponowało, że pomoże nam w znalezieniu takich mieszkań jakie będziemy chcieli, jeżeli będzie trzeba to załatwią też remont.
kluczkaa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 22 lut 2018, 18:54

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Postautor: kluczkaa » 22 lut 2018, 18:55

Trzeba umieć rozmawiać, negocjować, dogadywać się z klientem itd. Czyli kompletnie nie moja działka, a szkoda, bo podobno można fajnie zarobić
Lilka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 180
Rejestracja: 09 lis 2017, 10:44

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Postautor: Lilka » 24 lut 2018, 19:22

Inwestycja w nieruchomości to w tym momencie jedna z lepszych metod na lokowanie pieniędzy. My zdecydowaliśmy się ulokować nasze oszczędności kupując apartament Lubicz w nadmorskiej miejscowości Rowy. Mamy zamiar wykończyć je, ponieważ są w stanie deweloperskim. Chcemy tez je wynająć, aby inwestycja szybciej sie zwróciła. Nad morzem jest mnóstwo turystów szukających takich noclegów, więc inwestycja powinna szybko się zwrócić.
Arkadiusz1
Level 2
Level 2
Posty: 905
Rejestracja: 21 wrz 2015, 14:16

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Postautor: Arkadiusz1 » 19 paź 2018, 20:16

Pozostaje jeszcze kwestia czasu zwrotu. Jeżeli ktoś chce czekać latami, to jak najbardziej. Jeśli natomiast chcecie zarobić szybciej i przy mniejszym nakładzie czasu, to warto postawić na dochód pasywny przez internet. To daje o wiele większe perspektywy i jest przystępniejsze dla wielu osób. Warto sprawdzić, jak działa robot Forex i pomyśleć, czy takie zarabianie jest też dla Was.
Awatar użytkownika
Kietka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 30 gru 2018, 17:20

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Postautor: Kietka » 30 gru 2018, 17:24

A ja chciałabym podjąć temat ale odwrotny. Czy ktoś z Was zajmuje się nieruchomościami czy tylko w nie inwestujecie? Nie mam jako takiej dobrej pracy po swoich studiach i zastanawiam się czy nie zainwestować w swoją przyszłość i nie wybrać się na szkolenie nieruchomości, które znalazłam na tym portalu https://www.jgt.pl/szkolenia-otwarte,prawo-nieruchomosci.html. Mam nadzieje, że ktoś z Was zna się na takich szkoleniach bo przyszłam do Was po poradę :)
rozaluksemburg
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 123
Rejestracja: 14 gru 2018, 13:38

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Postautor: rozaluksemburg » 08 sty 2019, 09:22

Jak ktoś szuka właśnie jakichś atrakcyjnych okazji do inwestycji w nieruchomości, to myślę, że warto zwrócić uwagę na trwający właśnie II etap sprzedaży apartamentów w Świeradowie-Zdroju. Tutaj można znaleźć wszelkie szczegółowe informacje i takie tam: http://apartamentypiano.pl/. Moim skromnym zdaniem te apartamenty mają ogromny potencjał, jeżeli nabywca zdecyduje się je wynajmować turystom. A tych z pewnością nie zabraknie biorąc pod uwagę turystyczny charakter okolicy – piękne, górskie tereny, którym świeżości i jakości powietrza mogłoby wiele miejsc pozazdrościć. Nie wspominając już o tym, jak wysoki standard mają te apartamenty – w tym także wszelkie rozwiązania typowe dla współczesnego inteligentnego budownictwa, także będzie można za ten wynajem tym większą cenę zawołać ;). Także inwestycja ta powinna bardzo szybko się zwrócić i raz-dwa zacznie przynosić wartość dodaną.
Awatar użytkownika
kogiro
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 15 sty 2019, 16:14

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Postautor: kogiro » 16 sty 2019, 19:35

Polecam także zapoznać się z tymi informacjami http://www.1000euromiesiecznie.pl/ :) Sądzę, że to może być naprawdę świetna sprawa ;)
Lilka2
Level 1
Level 1
Posty: 333
Rejestracja: 16 wrz 2018, 01:08

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Postautor: Lilka2 » 15 lut 2019, 13:59

Jesli inwestowac to z głową. Ja moge polecić dobrego niezależnego doradcę finansowego http://zarabiajmy.pl/ który potrafi doradzić. Od lat siedzi na rynku finansowym ,dlatego z pewnością odpowiednio doradzi w tej kwestii
gabrysia21
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 08 paź 2018, 21:05

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Postautor: gabrysia21 » 28 lut 2019, 16:10

Teraz można inwestować w różne rzeczy. Ja bym poszła za inwestowaniem w długoterminowe inwestycje. Czytałam trochę o tym na https://viennalife.pl/strefa-klienta/ba ... oterminowa i wydaje mi się,że temat godny uwagi. Warto czasem pomyśleć o przyszłości.

Wróć do „Off Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość