Sprawa rozwodowa

Forum Prawne: bezpłatne porady prawne, pomoc prawna.
mart_dyskutantka
Forumowicz
Forumowicz
Kontaktowanie:

Re: Sprawa rozwodowa

Postautor: mart_dyskutantka » 02 mar 2018, 10:27

Skorzystaj z kancelaria adwokacka katowice, adwokat katowice, chyba, że masz bliżej, to adwokat bielsko i kancelaria adwokacka bielsko. W rozwodach też pomogą :)

Awatar użytkownika
dyskutantka
Level 2
Level 2

Postautor: dyskutantka » 04 mar 2018, 12:58

Sprawy rozwodowe, nie należały i nie należą do spraw prostych,łatwych. Prawnika należy szukać nie poprzez Internet tylko poprzez ludzi którzy korzystali z usług Mecenasa i o którym można powiedzieć, że to jest odpowiedni fachowiec.
goralkaUla
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: goralkaUla » 11 lip 2018, 10:37

Jeśli szukasz prawnika, który pomoże Ci w sprawie rozwodowej, polecam kancelarie kraków, zobacz ofertę pomoc prawna kraków.
Pomogą sprawnie rozwiązać problem.
kaczorek
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: kaczorek » 30 sie 2018, 17:52

Ja w zeszłym roku miałem rozprawę rozwodową, żona przez bardzo długi czas mnie oszukiwała i zdradzała. Kolega przypadkowo widział ją z innym, nie dawało mi to spokoju także zdecydowałem się wynająć prywatnego detektywa, zdecydowałem się w tedy na agencję http://www.infodetect.pl/ pomogli dosłownie w kilka dni odkryć drugie życie mojej żony, za co jestem im ogromnie wdzięczny.
kowalik
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: kowalik » 03 wrz 2018, 13:33

Szukasz prawnika z jakiegoś konkretnego miasta? Jeśli mieszkasz w Warszawie, to bardzo polecam mecenas Laskowską: https://www.adwokat-laskowska.pl/ , która u mnie przeprowadziła sprawnie proces rozwodu. Obyło się bez stresu, bo wiedziałam, że Pani adwokat wszystkim się zajmie i będzie mnie reprezentować w sądzie. Dzięki niej ustaliłam też kwestię alimentów, podziału majątku i widzeń ojca z dziećmi. Bardzo polecam Panią Mecenas!
Roarrra
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Roarrra » 09 paź 2018, 10:52

Nie wszystkie sprawy rozwodowe przebiegają gładko. Czasami trzeba troszke się postarać żeby wszystko przebiegło po waszej myśli i ze pozytywnym dla was skutkiem. Zainteresujcie sie ofertą biura detektywsitycznego https://detektyw-select-team.pl Może właśnie udowodnienie winy współmałżonkowi będzie bardzo dobrym wyjście w tego typu sprawach
gregorekrk
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: gregorekrk » 12 paź 2018, 15:25

Z mojej strony polecam Ci biuro detektyw gdańsk, który działa na terenie całego Trójmiasta. Firma dysponuje ofertą dla firm jak i dla osób prywatnych, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie :ok:
Awatar użytkownika
Kiara3
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Kiara3 » 12 paź 2018, 18:39

Dzięki wielkie za interesujące porady. Z całą pewnością mi się przydadzą :)
mol5
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: mol5 » 17 paź 2018, 22:26

Ja z moich okolic znam i miałem do czynienia tylko z kancelarią adwokacką Wojas Pawlak. Są dość popularni w moim regionie, może ktoś z was kojarzy. Mi własnie pomogli przy rozwodzie z moją żoną wiedźmą, na szczęście już byłą. ;) Za to koledze pomogli ze sprawą karną. Ogolnie to są bardzo skuteczni.

Wróć do „Forum Prawne”