Niesamowite borówki amerykańskie

Tu można promować swoje strony
TobiaszR
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 97
Rejestracja: 03 lip 2018, 13:15

Niesamowite borówki amerykańskie

Postautor: TobiaszR » 13 wrz 2018, 12:42

Roślina borówka amerykańska odmiany skrywa w sobie naprawdę wiele dobrego dla zdrowia i cery. Zastanawiasz się czy nie warto byłoby uprawa borówki amerykańskiej ? Masz racje, hodowla na własną rękę jest dużo tańszą opcją, lecz zarówno pochłaniającą więcej czasu.
monikabert90
Level 4
Level 4
Posty: 1544
Rejestracja: 11 gru 2016, 10:17

Re: Niesamowite borówki amerykańskie

Postautor: monikabert90 » 06 lis 2018, 15:35

Borówki amerykańskie to rzeczywiście bardzo zdrowe i pełne witamin owoce, które warto jeść ;) No i przede wszystkim są też bardzo smaczne :) Przynajmniej wtedy, kiedy ma się dobre źródło, bo w supermarketach to jednak różnie z nimi bywa... Ja najczęściej kupuję borówki w gospodarstwie borowki.info.pl, prowadzonym przez Pana Łukasza Leguckiego ;) Jeszcze nigdy się nie zawiodłam, zawsze są one smaczne, świeże i wysokiej jakości ;)
tom.m
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 70
Rejestracja: 04 lut 2019, 10:57

Re: Niesamowite borówki amerykańskie

Postautor: tom.m » 13 lut 2019, 10:01

A próbowaliście kiedyś jagoda kamczacka sadzonki? Planuję właśnie kupi sobie jakieś do ogrodu, chciałbym założyć sobie przydomową hodowlę różnych krzewów owocowych i zastanawiam się czy ktoś z Was ma może jakieś doświadczenie.
wkamiski
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 02 kwie 2019, 22:33

Re: Niesamowite borówki amerykańskie

Postautor: wkamiski » 02 kwie 2019, 22:38

Też uwielbiam borówki amerykańskie! Są naprawdę przepyszne :)

_____________________
http://www.borowki.info.pl
sera33
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 105
Rejestracja: 04 cze 2019, 11:12

Re: Niesamowite borówki amerykańskie

Postautor: sera33 » 01 lip 2019, 11:27

Od lat kupuje borówka amerykańska sadzonki. Są naprawdę smaczne i wychodzą z nich przepyszne ciasta borówkowe. Zastanawiam się czy nie kupić więcej borowka amerykanska sadzonki, ale mam strasznie mały ogród i nie za bardzo mam jak je posadzić. Zachęcam do poczytania o borówkach na stronie: http://borowka.info.pl/sadzonki/.

Wróć do „Reklama”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość