Marketing internetowy - gdzie warto zakupić ?

Pozycjonowanie: Forum na temat pozycjonowania i optymalizacji stron.
Awatar użytkownika
Jacek99
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 29
Rejestracja: 14 cze 2018, 11:42

Marketing internetowy - gdzie warto zakupić ?

Postautor: Jacek99 » 13 wrz 2018, 10:06

Witajcie otóż prowadzę swój biznes który opiera się na sprzedaży najnowszych gadżetów, ale ostatnio nie powodzi mi się najlepiej klientów mam coraz mniej.
Firma jest nierozpoznawalna przez większość osób. A do tego nie mogę przyciągnąć nowych klientów.
W google moje pozycje jeszcze dodatkowo spadły. Dodam że moja sprzedaż opiera się głównie na sprzedaży w internecie.
W jaki sposób mogę zwiększyć atrakcyjność swojego sklepu wśród osób ? Czytałem w internecie sporo na temat Marketing internetowy
ale dokładnie nie mam pojęcia jak on miałby działać i u kogo takowy mógłbym zakupić ?
Zależałoby mi na kimś zaufanym kto posiada sporą wiedzę na ten temat naprawdę. :hurra:
Awatar użytkownika
Burbon
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 26
Rejestracja: 14 cze 2018, 14:23

Re: Marketing internetowy - gdzie warto zakupić ?

Postautor: Burbon » 13 wrz 2018, 10:21

W internecie jest naprawdę olbrzymi wybór jeżeli chodzi o tego typu usługi. Lecz tak jak piszesz znaleźć kogoś kto naprawdę się na tym zna to już problem.
A skąd coś o tym wiem ? Otóż tak się składa że sam prowadzę biznes i również swego czasu poszukiwałem marketingu internetowego który mógłby w
znaczącym stopniu poprawić moją sprzedaż. Lecz jak się później okazało większość firm tak naprawdę w ogóle się na tym nie zna.
Dopiero po paru większych poszukiwaniach znalazłem coś odpowiedniego dla siebie jak się okazało to był strzał w dziesiątkę :)
Panowie z firmy LartWeb https://www.lartweb.pl/ podeszli do tematu w bardzo profesjonalny stylu spytali się o parę rzeczy i zaczeli działać byłem
pod mega wrażeniem. Przeszło 2-3 tygodnie później dzięki właśnie ich marketingowi internetowemu zauważyliśmy pierwsze efekty.
Awatar użytkownika
Henioo71
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 23
Rejestracja: 14 cze 2018, 13:29

Re: Marketing internetowy - gdzie warto zakupić ?

Postautor: Henioo71 » 13 wrz 2018, 10:33

Dokładnie sam sporo słyszałem o tej firmie LartWeb robią teraz furorę jeżeli chodzi o tego typu rozwiązania. Potrafią wynieśc
twój biznes z dołku za pomocą marketingu internetowego w dzisiejszych czasach musimy zdawać sobie sprawę z tego typu działań.
Prawda jest taka że jeżeli niejesteś rozpoznawalny w internecie to nie istniejesz. Może i jest to brutalne dla małych firm ale prawdziwe.
Dzisiaj wszystko sprzedaje się online.
Awatar użytkownika
allagairfj
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 14 wrz 2018, 08:37

Re: Marketing internetowy - gdzie warto zakupić ?

Postautor: allagairfj » 14 wrz 2018, 15:08

Trzeba się w tym temacie rozejrzeć trochę w internecie. Bez problemu powinno się coś znaleźć.
bianka
Level 1
Level 1
Posty: 211
Rejestracja: 16 paź 2018, 09:21

Re: Marketing internetowy - gdzie warto zakupić ?

Postautor: bianka » 16 paź 2018, 14:30

Pozycjonowanie należy zlecić ekspertą w tej dziedzinie jeśli chcesz osiągnąć dobre wyniki skontaktuj się z agencją interaktywną solv.pl a na pewno będziesz zadowolony
Kamil87
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 23
Rejestracja: 16 lip 2018, 15:45

Re: Marketing internetowy - gdzie warto zakupić ?

Postautor: Kamil87 » 29 paź 2018, 15:26

Zawsze można działać samodzielnie. :D Ostatnio widziałem w Marketer Plus instrukcje jak to robić. :P
kermitek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 04 lip 2017, 09:55

Re: Marketing internetowy - gdzie warto zakupić ?

Postautor: kermitek » 07 lis 2018, 12:43

Do czynienia miałem z kilkoma agencjami, które się w tym specjalizują, ale w zasadzie tylko jedna tak naprawdę wiedziała co robi i faktycznie robiła. Jedyne co mogę polecić to COCOZ . Tyle i aż tyle. Przynajmniej znają się na tym co robią i potrafią to jasno wytłumaczyć. A ogólnie w temacie seo i pozycjonowania - opłaca się, nawet bardzo, ale nie wszyscy sobie z tego zdają sprawę. Strona może dzięki temu naprawdę nieźle skoczyć do góry.
wschodnia5
Level 2
Level 2
Posty: 602
Rejestracja: 19 paź 2017, 12:32

Re: Marketing internetowy - gdzie warto zakupić ?

Postautor: wschodnia5 » 13 lis 2018, 22:53

Macie swoj fanpage? W taki sposob wiele osob sie reklamuje i w ogole pokazuje w sieci. A przeciez w taki sposob mozna sie samemu wypromowac. Tutaj https://www.cleveragency.pl/blog/2018/1 ... c-fanpage/ poczytamy sobie o tym, jak taki fanpage rozkrecac i na co zwrocic uwage.
felicja44
Level 1
Level 1
Posty: 471
Rejestracja: 28 lis 2016, 12:16

Re: Marketing internetowy - gdzie warto zakupić ?

Postautor: felicja44 » 16 lis 2018, 00:27

Marketing on-line to bardzo dobry krok. Tym bardziej, że sporo można na początku robić samemu. Jak i co przynosi najlepsze efekty przeczytasz tutaj http://adnext.pl/baza-wiedzy/marketing- ... wy-online/. Zawsze najlepiej połączyć kilka form i to na różnych płaszczyznach. To nie są kroki wymagające dużego nakładu finansowego więc tym bardziej warto.
Lilka2
Level 1
Level 1
Posty: 333
Rejestracja: 16 wrz 2018, 01:08

Re: Marketing internetowy - gdzie warto zakupić ?

Postautor: Lilka2 » 27 lis 2018, 20:20

moim zdaniem nie wolno tez zapominac o lokalnej reklamie - ona nigdy nie wyjdzie z użycia. W tym celu warto zainwestowac w odpowiednie produkty reklamowe jak np gry promocyjne typu planszowe i karciane. https://www.fabryka-kart.eu/akcesoria/ Ta firma realizuje takie projekty na zamowienie. Wedlug mnie to skuteczna forma reklamy i buduje dobry wizerunek firmy
marcyska1
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 26 wrz 2018, 14:31

Re: Marketing internetowy - gdzie warto zakupić ?

Postautor: marcyska1 » 19 gru 2018, 09:10

To pytanie jest źle zadane. Wszystko zależy od miasta. Moim zdaniem lepiej spotkać się w cztery oczy i pogadać, jak wszystko załatwiać mailowo. Mimo, iż duże agencje kuszą wielkimi zrealizowanymi programami, to lepiej się rozejrzeć wśród lokalnych usługodawców. Wciąż zaskakują świeżymi pomysłami i innowacyjnym podejściem do różnych tematów. tak rozpoczęła się moja współpraca z http://www.agencja.calisia.pl/ ale wcześniej okupiona nerwami, bo miałem problemy z rozwiązaniem umowy z ogólnopolskim graczem, tak dziwnie skomponowane mają umowy.
Kazikdobry
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 24 sty 2019, 11:25

Re: Marketing internetowy - gdzie warto zakupić ?

Postautor: Kazikdobry » 24 sty 2019, 13:01

Ja sprawdziłem firmę https://www.wildmoose.pl naprawdę jestem bardzo zadowolony z ich usług oraz ceny.
ewunia.izdecka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 28 mar 2019, 19:57

Re: Marketing internetowy - gdzie warto zakupić ?

Postautor: ewunia.izdecka » 28 mar 2019, 20:07

Uważam, że przede wszystkim trzeba zainwestować w świetnych copywriterów i specjalistów od budowy wizerunku Twojego brandu. Dobrze dobrana grafika i tekst, wspomagają rozwój marki. Polecam przejrzeć materiały marketingowe na stronie necon. Z doświadczenia wiem, że to świetni specjaliści : )
PatkaNowak
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 21
Rejestracja: 07 maja 2019, 20:24

Re: Marketing internetowy - gdzie warto zakupić ?

Postautor: PatkaNowak » 20 cze 2019, 21:13

Moja znajoma poleciła mi https://kamildemidowski.pl/oferta/audyt-seo-optymalizacja-stron-www. Zachęcona jej rekomendacjami, postanowiłam również skorzystać z usług Pana Kamila i muszę przyznać, że również się nie zawiodłam. Jest to profesjonalista i wie co robi :)
Maniuszka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 53
Rejestracja: 30 wrz 2018, 16:30

Re: Marketing internetowy - gdzie warto zakupić ?

Postautor: Maniuszka » 31 sie 2019, 19:16

Na pewno przed wszelkimi dzialaniani reklamowymi, warto jest zrobic czy zlecic audyt strony internetowej firmowej. Dzieki temu bedzie wiadomo, na czym stoimy, co trzeba poprawic i na jaki zakres dzialan polozyc najwiekszy nacisk. Sa firmy, ktore przeprowadzaja taki audyt seo - np firma SEO4.net
Od wielu lat dziala na rynku seo, wspolpracujac z najwiekszymi markami.

Wróć do „Pozycjonowanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości