Jak odzyskać odszkodowanie?

Forum Prawne: bezpłatne porady prawne, pomoc prawna.
kitka66
Level 2
Level 2
Posty: 604
Rejestracja: 31 mar 2017, 17:23

Re: Jak odzyskać odszkodowanie?

Postautor: kitka66 » 01 maja 2018, 06:27

dusia ma rację. Ja też korzystaam z pomocy firmy odszkodowania123 i jestem bardzo zadowolona. Sietny kontakt z doradcą, na bieżąco informowali mnie o wszelkich postępach w sprawie. Co ważne pomogli mi w przygotowaniu i zebraniu dokumentacji, nie raz korzystałam też ze wsparcia ich prawnika. Godna polecenia i rzetelna firma.
Strelka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 128
Rejestracja: 29 kwie 2018, 10:07

Re: Jak odzyskać odszkodowanie?

Postautor: Strelka » 18 maja 2018, 11:59

Też bym raczej nie próbowała na własną rękę odzyskiawać odszkodowanie. Można się pewnie zakopać w przepisach i to głęboko:P Lepszą opcją jest wynajęcie firm od takich zadań. W takich przypadkach pomóc wam może firma http://www.wypadki.co.uk oni akurat zajmują sie wypadkami w Anglii i pomocą Polakom poza granicami kraju.
hilorek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 163
Rejestracja: 20 paź 2017, 16:12

Re: Jak odzyskać odszkodowanie?

Postautor: hilorek » 24 maja 2018, 13:21

Jedno jest pewne - warto korzystać z pomocy firm, które na co dzień pomagają swoim klientom odzyskać należne im odszkodowanie. Ja ze swojej strony polecam Auxilię https://auxilia.pl/odszkodowanie-po-wypadku-czy-warto-sie-o-nie-starac/. W zeszłym roku byłem uczestnikiem dosyć poważnego wypadku drogowego. Mimo tego, że byłem poszkodowany to ubezpieczyciel i tak nie chciał wypłacić mi należnego zadośćuczynienia. Pracownicy Auxili stanęli na wysokości zadania i bardzo mi pomogli. Odszkodowanie dostałem po kilku miesiącach :)
goralkaUla
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 34
Rejestracja: 06 lip 2018, 13:28

Re: Jak odzyskać odszkodowanie?

Postautor: goralkaUla » 16 lip 2018, 16:01

Myślę, że bez doradztwo prawne lublin będzie ciężko rozwiązać te sprawę. Jeśli chcesz mieć szybko to z głowy zasięgnij opinii adwokat lublin. :super:
Awatar użytkownika
innocent
Level 1
Level 1
Posty: 408
Rejestracja: 16 paź 2011, 20:52
Lokalizacja: warszawa

Re: Jak odzyskać odszkodowanie?

Postautor: innocent » 27 lip 2018, 20:09

Jeśli chodzi o odszkodowanie OC w wypadku samochodowym to jak szkoda nie była całkowita to najlepiej tutaj do tych panów z economist sobie przedzwonić tel. 882 000 883 . wypadek mógł mieć miejsce do 3 lat wstecz, tutaj z tym nie ma żadnego problemu. oni przeanalizują szkodę i jak się okaże że ubezpieczyciel za mało wypłacił to dopłacą brakujące pieniądze (to działa na zasadzie cesji szkody, oni potem sami zmagają się z ubezpieczycielem) . dla nas to bardzo wygodne bo nie musimy bawić się w prawników i walczyć
polina7
Level 1
Level 1
Posty: 471
Rejestracja: 17 mar 2018, 23:24

Re: Jak odzyskać odszkodowanie?

Postautor: polina7 » 31 lip 2018, 23:20

Chyba najrozsądniej jest zgłosić się do EuCO po pomoc.
Grig
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 105
Rejestracja: 20 gru 2017, 10:55

Re: Jak odzyskać odszkodowanie?

Postautor: Grig » 01 sie 2018, 12:35

jjusti18
Level 3
Level 3
Posty: 1036
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:43

Re: Jak odzyskać odszkodowanie?

Postautor: jjusti18 » 03 sie 2018, 22:22

Myślę, że najlepiej byłoby zgłosić się do firmy http://szkodaszkody.pl która przeanalizuję dokładnie całą sprawę, dokumenty i zadzwonią z propozycją dopłaty do odszkodowania. Często jest tak, że firmy ubezpieczeniowe oferują kwotę, która jest o wiele zaniżona. Dlatego warto to sprawdzić i mieć możliwość skorzystania z dopłaty do odszkodowań.
Roxi
Level 2
Level 2
Posty: 837
Rejestracja: 29 maja 2017, 11:17

Re: Jak odzyskać odszkodowanie?

Postautor: Roxi » 06 sie 2018, 09:00

Czasem pomimo różnych ubezpieczeń, auto i tak trzeba naprawić na własną rękę. Ja miałam dokładnie taką sytuację. Wtedy bardzo pomogła mi firma, dla której blacharstwo lakiernictwo łódź nie jest żadnym problemem. Byłam bardzo zadowolona z ich usług, Wam również polecam zapamiętać ten kontakt.
OEPolisaPlus
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 07 sie 2018, 20:17

Re: Jak odzyskać odszkodowanie?

Postautor: OEPolisaPlus » 07 sie 2018, 20:19

Dzień dobry,
zachęcam do skorzystania z szybkiej i bezpłatnej ekspertyzy przeprowadzonej przez naszych ekspertów. W przypadku stwierdzenia zaniżenia odszkodowania, oferujemy odkup roszczenia. Po podpisaniu umowy, w ciągu 7 dni otrzymają Państwo od nas dopłatę do odszkodowania zgodnie z wyceną z ekspertyzy, a cały ciężar dochodzenia roszczeń wobec ubezpieczyciela pozostaje po naszej stronie.

Po więcej informacji zachęcam do kontaktu z infolinią pod numerem 781 000 781 lub porozmawiania z naszym konsultantem na stronie www.polisaplus.pl
Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji.

Z poważaniem,
Online Ekspert Polisa Plus
sowka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 31 sie 2018, 20:37

Re: Jak odzyskać odszkodowanie?

Postautor: sowka » 31 sie 2018, 20:42

EuCO jest bardzo dobre w tego typu sprawach. Odzyskują nawet milionowe odszkodowania. Mają własną kancelarię prawną.
Roarrra
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 167
Rejestracja: 29 kwie 2018, 11:23

Re: Jak odzyskać odszkodowanie?

Postautor: Roarrra » 18 wrz 2018, 11:38

Hmm no może jakiś prawnik, dobry adwokat? Na pewno takie osoby powinny wam w tym pomóc. Zainteresujcie się też firmami, które zajmują się wyłącznie takimi rzeczami. Np. w http://www.wypadki.co.uk możecie liczyć na takie usługi. Zajmują się oni dokładnie wypadkami w Anglii i wypłata za nie odszkodowań. Możecie się o pieniądze ubiegać nawet do 3 lat po wypadku
ramadan
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 22 paź 2018, 14:50

Re: Jak odzyskać odszkodowanie?

Postautor: ramadan » 22 paź 2018, 14:53

Myślę, że w tej sytuacji nie obędzie się bez pomocy dobrego prawnika. Samemu będzie ciężko coś wywalczyć.
felicja44
Level 1
Level 1
Posty: 471
Rejestracja: 28 lis 2016, 12:16

Re: Jak odzyskać odszkodowanie?

Postautor: felicja44 » 25 paź 2018, 20:51

Ja bym szukała kancelarii, która specjalizuje się w takich sprawach. często my nie wiemy jak , a ich prawnicy potrafią na drodze polubownej już coś ugrać. Przynajmniej moja znajoma tak miała, zdaje się w Fenix (kancelaria w Warszawie), jej pomogli
Marcin45
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 22 sie 2018, 09:20

Re: Jak odzyskać odszkodowanie?

Postautor: Marcin45 » 26 paź 2018, 10:04

Witam. Bardzo dużo informacji na temat odszkodowań, można znaleźć na specjalnych serwisach internetowych. Jeżeli nie wiecie gdzie szukać takich serwisów to zapraszam sprawdzić katalog https://wartobycdobrym.pl/category/Serwisy. Dochodzenie odszkodowania może okazać się bardzo skomplikowane, dlatego też spora część pokrzywdzonych wybiera pomoc kancelarii odszkodowawczych. Wcześniej jednak warto zasięgnąć nieco wiedzy w tym temacie. Większość firm odszkodowawczych prowadzi specjalne blogi, na których dzielą się wiedzą, przydatną podczas uzyskiwania świadczeń powypadkowych.

Wróć do „Forum Prawne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość