implanty piersiowe MENTOR

Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści Forum: opinie, porady, polecani specjaliści, niepolecani lekarze.
dino289
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 35
Rejestracja: 24 kwie 2018, 15:48

implanty piersiowe MENTOR

Postautor: dino289 » 21 maja 2018, 12:32

Szukam opinii nt. implantów piersiowych Mentor. Do powiekszenia biustu zbieram sie juz od stycznia i chcialabym podjac w tym kierunku jakies kroki. Wstepnie mam konsultacje pod koniec miesiaca i zaczelam dokladnie czytac o zabiegu, implantach. Akurat marka Mentor zbiera bardzo pozytywne recenzje w internecie i zastanawiam sie czy moze tutaj ktoras z was tez je ma? Jak sie sprawuja na dlusza mete? Jak z wygladem? Nie chce miec sztucznie wygladajacego biustu.
wiwien92
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 23
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:42

Re: implanty piersiowe MENTOR

Postautor: wiwien92 » 23 maja 2018, 22:10

hmm, no ciekawe :) myslalam, ze wystarczy dobrac odpowiedni rozmiar takiej miseczki, a tu sa jeszcze rozni producenci... nie wiem czy to ci pomoze, ale o tej marce to slyszalam, bo Ewa Chodakowska ma ich implanty. Moim zdaniem jej biust ladnie wyglada, subtelnie, pewnie tez kwestia tego, ze dobrala rozmiar proporcjonalny do ciala
olgajaroczynska
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 35
Rejestracja: 31 paź 2016, 12:56

Re: implanty piersiowe MENTOR

Postautor: olgajaroczynska » 28 maja 2018, 17:41

Jestem rok po powiekszaniu piersi implantami mentor, wiec chyba moge ci pomóc ;) jestem z nich bardzo zadowolona, mam konturowe i wygladaja bardzo naturalnie, ani troche sztucznie. A jak dobierzesz wlasciwy rozmiar (tu dobrze jest zdac sie na pomoc chirurga) to bedzie idealnie :) jesli chodzi o problemy zdrowotne i sprawowanie sie implantow na dluzsza mete to u mnie wszystko jest ok i nie slyszalam o jakichs wiekszych powiklaniach wsrod pacjentek (takie sytuacj sa w obecnych czasach zawsze nagłaśniane).
magnolia19
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 27
Rejestracja: 05 cze 2018, 14:52

Re: implanty piersiowe MENTOR

Postautor: magnolia19 » 05 cze 2018, 15:13

pewnie najwiecej dowiesz sie na konsultacji, w koncu chirurg dysponuje najszersza wiedza i doswiadczeniem. czasem tez w necie sa specjalistyczne serwisy, gdzie wypowiadają sie eksperci nt. operacji. ogolnie to podziwiam za odwage.. moj biust jest dosc maly, ale chyba na razie na operacje sie nie zdecyduje. chociaz z tego co czytam to duzo kobiet idzie pod nóż, powiekszenie biustu nie budzi juz sensacji
wiwien92
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 23
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:42

Re: implanty piersiowe MENTOR

Postautor: wiwien92 » 11 cze 2018, 08:02

No wlasnie, najwazniejsze to znaleźć dobrego chirurga, podpytalam moja kolezanke,ona powiekszala piersi w wawie rok temu u dr Osucha i on poradzil jej wlasnie mentory, o ktore pytasz. tutaj tez dziewczyny sie wypowiadaja, ze sa zadowolone z tych implantow, wiec chyba warto sie nad nimi zastanowic.
gardenia
Level 1
Level 1
Posty: 326
Rejestracja: 16 lis 2017, 17:09

Re: implanty piersiowe MENTOR

Postautor: gardenia » 14 cze 2018, 09:08

Wolałabym mieć mniejszy biust niz taki jaki mam, operacje powiekszenia biustu są dużo łatwiejsze niż jego zmniejszenia. W sumie to każdy chyba cos tak u siebie znajdzie, co mu sie po prostu nie podoba. Całe szczęście, że istnieją miejsca typu kliniki chirurgii plastycznej, jak chocby ta http://plastyczna.med.pl/#kontakt gdzie można przeprowadzać zabiegi poprawiające wygląd. Słyszałam, że dr Dorota Żukowska podchodzi do pacjentów z empatią i sporym rozsądkiem. Potrafi wiele doradzić. Patrząc po jej wyróznieniach i dyplomach mozna byc pewnym, że dostało sie w odpowiednie ręce.
gabi90
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 23
Rejestracja: 08 lip 2018, 23:08

Re: implanty piersiowe MENTOR

Postautor: gabi90 » 08 lip 2018, 23:11

Z tego co kojarzę to na tych implantach pracują jedni z najpopularniejszych, najlepszych chirurgów w Polsce, np. dr Osuch, Jarliński czy Pastucha :)
werkka5
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 16 lip 2018, 23:46

Re: implanty piersiowe MENTOR

Postautor: werkka5 » 17 lip 2018, 00:14

I to daje dobry efekt? Ja słyszałam, że tabletki na powiększenie biustu to dobra opcja, bo naturalnie powiększa, ale nie miałam styczności ani z tym, ani z tym. :/
Kasiaaa
Level 1
Level 1
Posty: 287
Rejestracja: 29 sie 2016, 23:45

Re: implanty piersiowe MENTOR

Postautor: Kasiaaa » 24 lip 2018, 11:11

Jeżeli macie implanty, to pamiętajcie że i tak warto robić USG piersi. Nigdy nic nie wiadomo, a lepiej wiedzieć wcześniej niż później. USG z implantami nie wygląda tak normalnie, dlatego ja chodzę tutaj http://www.sport-med.pl/leczenie/badani ... implantami. Doskonale wiedzą, jak wykonać badanie, są odpowiednio przygotowani.
pateczka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 26 lip 2018, 22:18

Re: implanty piersiowe MENTOR

Postautor: pateczka » 26 lip 2018, 22:25

Ja nie zdecydowałam się na implanty ze względu na sztuczny wygląd takiego biustu. Postawiłam na metody bezoperacyjne po lekturze https://wieksze-piersi.com.pl/bezoperac ... -dzialaja/ i stosowałam krem, który znacznie poprawił kondycję mojej skóry na piersiach dzięki czemu wyglądają o wiele lepiej.
luizaportak
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 25
Rejestracja: 07 sie 2018, 19:32

Re: implanty piersiowe MENTOR

Postautor: luizaportak » 07 sie 2018, 19:34

Taka operacja to powazna decyzja, w sumie nie wiem, czy gdybym miala maly biust to zdobyłabym sie na odwage, by poddac sie takiemu zabiegowi, moze jestem 'starszej daty' :) bo obecnie jednak operacje plastyczne sa na porzadku dziennym, nie budza takich kontrowersji jak kiedys, a co najwazniejsze- sa o wiele bezpieczneiejsze.
Beatka12
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 58
Rejestracja: 23 sty 2019, 12:07

Re: implanty piersiowe MENTOR

Postautor: Beatka12 » 23 sty 2019, 17:47

Zdecydowałam się już jakiś czas temu na zabieg powiekszenia piersi za pomoca impalntów. Moje były bardzo małe i się wstydziłam. Zawsze chciałam miec choć troszkę większe aby móc nosić sukienki z ładnymi wykrojami na dekoldzie. Po zabiegu mam bardzo ładnie powiększone piersi i ładnie wymodelowany ksztalt, jak dla mnie zabieg wyszedł super i bardzo jestem zadowolona z efektów. Mogę polecic klinikę w jakiej wykonywałam bo bardzo dobrze tam robią Galena w Bielsko Białej https://klinikagalena.pl/
anettka
Level 1
Level 1
Posty: 354
Rejestracja: 22 sty 2018, 09:30

Re: implanty piersiowe MENTOR

Postautor: anettka » 24 paź 2019, 11:10

Wiadomo, że wybór odpowiedniej kliniki i lekarza to podstawa ale wybór implantów też. Moim zdaniem tu nie ma miejsca na to by wybierać te najtańsze opcje bo w końcu chodzi o nasze zdrowie i chyba każdej z nas zalezy na jak najbardziej naturalnym efekcie. Mentory są najlepsze i z tym zgadzam się w 100% :)
kitka66
Level 2
Level 2
Posty: 604
Rejestracja: 31 mar 2017, 17:23

Re: implanty piersiowe MENTOR

Postautor: kitka66 » 05 lis 2019, 13:34

mentory są the best. zrobiłam rozeznanie przed swoim zabiegiem i wyszło, ze mają najniższy odsetek powikłań i co ważne bezproblemową diagnostykę pod katem raka piersi po operacji :)
opolla
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 126
Rejestracja: 04 lip 2019, 22:58

Re: implanty piersiowe MENTOR

Postautor: opolla » 09 sty 2020, 10:06

też mam Mentory :) macie okrągłe czy anatomiczne ? Ja zgodnie z lekarzem wybrałam te okrągłe bo fajnie wypełniły górną część piersi. Efekt wyszedł bardzo naturalny a na tym najbardziej mi zależało :)

Wróć do „Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość