zabezpiecz swoje dziecko

Tu można promować swoje strony
rozwojowy_john
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 72
Rejestracja: 06 lut 2018, 11:10

zabezpiecz swoje dziecko

Postautor: rozwojowy_john » 26 lut 2018, 11:41

Najwytrzymalsze foteliki samochodowe http://fotelikiwarszawa.pl/ Sprawdź koniecznie
socha_nina
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 36
Rejestracja: 21 gru 2017, 15:27

Re: zabezpiecz swoje dziecko

Postautor: socha_nina » 03 kwie 2018, 14:50

Osobiście wolę używać Smart Kid Belt. Fotelik jest fajny dla najmłodszych i to w wersji wożenia tyłem do kierunku jazdy. Ale ze starszym i to poruszając się po dużym mieście praktyczniejszym rozwiązaniem jest własnie taki pas. Mogę przypiąć dziecko w taksówce (która przeważnie nie ma fotelika, bo ustawa tego nie wymaga) albo w autach na wynajem, które robia się coraz popularniejsze.
Kasiaaa
Level 1
Level 1
Posty: 287
Rejestracja: 29 sie 2016, 23:45

Re: zabezpiecz swoje dziecko

Postautor: Kasiaaa » 10 maja 2018, 11:50

Dobór odpowiedniego fotelika jest dość istotny, ważne aby dziecko było jak najbardziej bezpieczne w aucie, jak wiadomo w dzisiejszych czasach o wypadek nie trudno. A widziałeś może taki model fotelika axkid minikid, bo ja taki oglądałam u nas w sklepie z akcesoriami dziecięcymi. Sama coś takiego chciałabym kupić dla swojego dziecka.
Kamilka75
Level 2
Level 2
Posty: 608
Rejestracja: 11 sie 2017, 17:34

Re: zabezpiecz swoje dziecko

Postautor: Kamilka75 » 23 cze 2018, 13:57

Temat fotelików jest wciąż aktualny, ponieważ bardzo trudno jest wyłowić interesującą ofertę dobrej jakości fotelików z sieci linków zalewających internet. Dlatego ja, dla ułatwienia Wam, zostawię tutaj link do sklepu, w którym sprzedają tylko sprawdzone foteliki, mocne i bezpieczne. Moja koleżanka kupowała w SKLEPIE SMILE https://www.sklep-smile.pl/foteliki-samochodowe/9-36kg i wszystko się udało.
Magdula88
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 52
Rejestracja: 29 kwie 2017, 01:51

Re: zabezpiecz swoje dziecko

Postautor: Magdula88 » 20 wrz 2018, 13:32

Bardzo dobrze jak fotelik ma możliwość montażu tyłem do kierunku jazdy, podobno jest to dużo bezpieczniejsza opcja. Jeżeli kupujecie fotelik dla dziecka to powinniście również zajrzeć do sklepu Nodik Jest to internetowy sklep z akcesoriami dziecięcymi. Jeżeli chcecie być pewni bezpieczeństwa to powinniście wybrać specjalne wózki z homologacją, takie też oczywiście są. Ja to jednak postawiłam na taki model ze średniej półki ale spisuje się jak do tej pory idealnie. Łatwy w montażu, poręczny, lekki
rybka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 19 lip 2016, 21:12

Re: zabezpiecz swoje dziecko

Postautor: rybka » 27 wrz 2018, 21:49

Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego zaczęliśmy stosować alternatywne urządzenie do fotelików w aucie dziadków, którzy odbierają kilka razy w tygodniu wnuka. Urządzeniem tym jest Smart Kid Belt, przed zakupem którego zrobiłam spory reserch rynku by mieć pewność, że dziecko jest 100% bezpieczne podczas jazdy. Do jego zakupu przekonały mnie jego testy zderzeniowe, które zostały ocenione bardzo wysoką notą. Jestem spokojna o me dziecko.
lolem
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 28 wrz 2018, 11:27

Re: zabezpiecz swoje dziecko

Postautor: lolem » 28 wrz 2018, 11:27

przede wszystkim taki fotelik musi mieć mocny stelarz
felicja44
Level 1
Level 1
Posty: 471
Rejestracja: 28 lis 2016, 12:16

Re: zabezpiecz swoje dziecko

Postautor: felicja44 » 18 paź 2018, 12:31

Bezpieczeństwo dziecka w aucie to podstawa. Niestety nadal wielu rodziców wozi dzieciaki totalnie bez niczego. Dla dzieci od 5 r z są dostępne takie adaptery do pasów https://smartkidbelt.com/ i to w rozsądnej cenie. Idealnie dopasowują pas samochodowy do dziecka, dzięki czemu pełni swoją funkcje jak powinien.
Witkacy
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 23 paź 2018, 13:43

Re: zabezpiecz swoje dziecko

Postautor: Witkacy » 25 paź 2018, 12:44

My z żoną kopiliśmy fotelik Broadway, bardzo fukncjonalny i z regulacja siedziska. Znaleźliśmy niezłą hurtownie wózków dziecięcych poznań, dobre ceny i jakość.
kitka66
Level 2
Level 2
Posty: 604
Rejestracja: 31 mar 2017, 17:23

Re: zabezpiecz swoje dziecko

Postautor: kitka66 » 29 lis 2018, 09:44

jesli chodzi o podróże autem to uważam, że nic nie zapewni dziecku takiego bezpieczeństwa jak porządny fotelik samochodowy. My po długich poszukiwaniach zdecydowaliśmy się kilka miesięcy temu na zakup Camo z firmy Easy Go. Dedykowany dzieciom starszym ( przedział 15-36 kg ). Możliwość montażu isofix lub za pomocą tradycyjnych pasów bezpieczeństwa. bardzo szerokie siedzisko, idealny model dla nieco większych dzieci.
zabawkowyadres
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 17 lip 2019, 15:26

Re: zabezpiecz swoje dziecko

Postautor: zabawkowyadres » 17 lip 2019, 15:28

Koniecznie sprawdź autka na akumulator to idealny prezent dla każdego dziecka
trik01
Level 1
Level 1
Posty: 342
Rejestracja: 24 mar 2018, 20:25

Re: zabezpiecz swoje dziecko

Postautor: trik01 » 16 paź 2019, 10:03

Takim szkolnym dzieciom warto kupić zegarek z gps dla dziecka . To fajny gadżet z ciekawymi i przydatnymi funkcjami. U nas się sprawdza, zawsze mogę namierzyć swoje dziecko.Funkcja telefonu też się przydaje.

Wróć do „Reklama”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość