Nieruchomości pilne

Skarbiec informacji i porad odnośnie obrotu nieruchomościami, architektura, nieruchomości komercyjne, architektura wnętrz, wystrój oraz inspirujące pomysły aranżacji ogrodów, balkonów, tarasów, ciekawe informacje z branży budowlanej, projekty domów.
Apolityczny
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 51
Rejestracja: 25 paź 2017, 15:51

Nieruchomości pilne

Postautor: Apolityczny » 30 mar 2018, 10:43

Gdzie i od kogo kupić mieszkanie w Rzeszowie? Chodzi mi o nowe budownictwo i jakieś ciekawe osiedle. Szukam ciągle dobrego agenta ale ciężko coś to idzie. W internecie natknąłem się na Nieruchomości 123 , czy ktoś kupował od nich działkę lub mieszkanie i może coś powiedzieć, zależy mi na informacjach dotyczących ich bieżących inwestycji a także cen :)
marcelka88
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 25 maja 2018, 18:54

Re: Nieruchomości pilne

Postautor: marcelka88 » 25 maja 2018, 18:57

Nie wiem jak sprawa wygląda w Rzeszowie, ale jeśli chodzi o Wrocław (a także Kraków), moim niekwestionowanym faworytem jest Lokum Deweloper. Mają w ofercie naprawdę świetne, tanie mieszkania w wielu ciekawych lokalizacjach - począwszy od tych mocno centralnych, po te nieco bardziej oddalone od miejskiego zgiełku dla ceniących sobie ciszę i spokój. Gorąco polecam :)
Darcyk
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 65
Rejestracja: 02 mar 2017, 18:26

Re: Nieruchomości pilne

Postautor: Darcyk » 27 maja 2018, 16:45

Jeżeli chcesz kupic działkę, dom, czy mieszkanie, to zajrzyj na Allegro. Zobacz ile jest ofert sprzedaży działek-https://allegro.pl/kategoria/dzialki-na-sprzedaz-112741?order=m. To samo z domami i mieszkaniami. Wybór jest ogromny a ceny różnorodne. Na pewno znajdziesz najlepszą dla siebie. Łatwo tam szukać, wystarczy określić lokalizację i parametry.
Radek38
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 29 maja 2018, 09:25

Re: Nieruchomości pilne

Postautor: Radek38 » 29 maja 2018, 09:52

Ja postanowiłem, że swoje pieniądze zainwestuje za granicą. Zaufałem tej firmie http://inwestujwgruzji.pl/ Mają dobrą ofertę i znają się na inwestowaniu pieniędzy w nieruchomości. Polecam, bo to naprawdę dobry biznes.
wschodnia5
Level 2
Level 2
Posty: 602
Rejestracja: 19 paź 2017, 12:32

Re: Nieruchomości pilne

Postautor: wschodnia5 » 12 cze 2018, 16:07

Jakie mieszkania najbardziej się wam podobają? Jest ich dzisiaj bardzo dużo na rynku. Można przebierać w różnych ofertach. Patrzycie na mieszkania w internecie? Wiem, że taki wirtualny spacer po warszawie jest ciekawą opcją. Można patrzeć na mieszkania w internecie, nie wychodząc z domu. Udało się wam tak znaleźć mieszkanie dla siebie?
Awatar użytkownika
innocent
Level 1
Level 1
Posty: 408
Rejestracja: 16 paź 2011, 20:52
Lokalizacja: warszawa

Re: Nieruchomości pilne

Postautor: innocent » 14 cze 2018, 20:11

Alexa555
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 119
Rejestracja: 24 cze 2018, 17:14

Re: Nieruchomości pilne

Postautor: Alexa555 » 25 cze 2018, 08:32

Wszyscy z nas myślą o pięknym apartamencie lub mieszkaniu. Najłatwiejszym wyjściem, będzie wybór miejsca gdzieś nieopodal dużego miasteczka. Każdy z nas chciałby oddychać jak najlepszym powietrzem, a ponadto żeby było cichutko. Ja z narzeczonym zamieszkałam na terenie pod Poznaniem. Piękne krajobrazy, śliczna przestrzeń, oraz szybki dojazd do najważniejszych supermarketów. Każdy kto chciałby skorzystać tak jak my z takiego wyjścia, to polecam dewelopera - naturadeweloper.pl.
niva
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 36
Rejestracja: 22 sty 2018, 11:13

Re: Nieruchomości pilne

Postautor: niva » 30 cze 2018, 14:29

jeżeli zależy Ci na bezproblemowym odbiorze mieszkania, domu, na konkretnej umowie, pewnej budowie to polecam Ci https://domardevelopment.pl/o-firmie/ , są naprawdę solidni. Dostosowują się do klienta, są skrupulatni, mają wizje i wiedzą co robią, doświadczenie i wiedza sprawia że są naprawdę konkurencyjną firmą.
magnolia19
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 27
Rejestracja: 05 cze 2018, 14:52

Re: Nieruchomości pilne

Postautor: magnolia19 » 09 lip 2018, 14:10

Jak widac chetnych na kupno mieszkania nie brakuje. Nie dziwi mnie to, lepiej miec wlasne M albo po prostu je wynajmowac- zawsze znajda sie chetni. Ja z kolei szukam czegos w Warszawie. Po cichu podziwiam apartamenty na Zlotej 44: http://zlota44.com/ to jest dopiero luksus i zycie na wysokim poziomie. Nie sadzilam, ze sam wiezowiec powstal z tak ogromna skrupulatnoscia ze strony architektow- przy jego budowaniu uwzglednili nawet zasady zrownowazonego rozwoju, by zadbac o srodowisko. To sie ceni!
Kamilka75
Level 2
Level 2
Posty: 608
Rejestracja: 11 sie 2017, 17:34

Re: Nieruchomości pilne

Postautor: Kamilka75 » 01 sie 2018, 16:36

Jeśli potrzebna będzie wycena nieruchomości kraków http://www.a2a-wycena.pl/ , to firma z linku chętnie się tym zajmą. Zawsze kompleksowo i rozsądnie, zgodnie z prawem . To jedna z najlepszych instytucji w tym zakresie.
Paula883
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 88
Rejestracja: 20 cze 2018, 23:21

Re: Nieruchomości pilne

Postautor: Paula883 » 30 lis 2018, 11:31

Warto inwestować w nieruchomości, bo moim zdaniem jest to najbardziej korzystne rozwiązanie. Ja kupiłam mieszkanie od dewelopera, który buduje osiedle na Bemowie w Warszawie i muszę przyznać, że ceny były spoko. Polecam sobie popatrzeć - nowe mieszkania Warszawa.
kamil_bator
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 06 lis 2018, 09:37

Re: Nieruchomości pilne

Postautor: kamil_bator » 14 gru 2018, 13:03

mnie interesuje dom w Bielsku Białej. Najlepiej żeby był energooszczędny, żeby była pompa ciepła i fotowoltaika Bielsko Biała to fajne czyste miasteczko i bardzo rozwinięte pod względem gospodarczym, znalazłem prace i chce się przeprowadzić.
Awatar użytkownika
Kario
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 89
Rejestracja: 13 lut 2017, 09:26

Re: Nieruchomości pilne

Postautor: Kario » 18 gru 2018, 12:08

Jeśli liczy ktoś na dość atrakcyjne cenowo oferty, to polecić mogę stronkę http://nieruchomoscitrzebinia.pl/, na której znajduje się całkiem sporo ofert związanych zarówno z mieszkaniami, czy domami, ale i nieruchomościami komercyjnymi i działkami budowlanymi. Sam jestem aktualnie na etapie poszukiwania domu jednorodzinnego i jestem mniej więcej obeznany w temacie.

;)
niebieskiorzel
Level 2
Level 2
Posty: 767
Rejestracja: 24 cze 2017, 19:35

Re: Nieruchomości pilne

Postautor: niebieskiorzel » 23 gru 2018, 13:21

Jeśli chodzi o temat nieruchomości, to chciałbym zwrócić Waszą uwagę na konferencję, której program znajdziecie na stronie https://www.biznesowi.pl/konferencje/biurowce-w-polsce/ . Nosi ona nazwę Biurowce w Polsce i uczestniczyłem w niej w zeszłej edycji, dlatego mogę szczerze powiedzieć, że jest to świetna okazja do poszerzenia swojej wiedzy w zakresie tego rynku jak również poznania specjalistów w tej dziedzinie. Myślę, że wiedza jest bardzo ważna i warto się tam wybrać. Widzimy się na miejscu !
kamai
Level 2
Level 2
Posty: 567
Rejestracja: 05 maja 2016, 10:02

Re: Nieruchomości pilne

Postautor: kamai » 28 gru 2018, 20:16

Bardzo szybko możesz kupić mieszkanie od dewelopera, na niektórych osiedlach Atala też widziałam już nawet gotowe mieszkania, a można też wybrać sobie u nich wykończenie pod klucz według upodobań

Wróć do „NIERUCHOMOŚCI I BUDOWNICTWO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość