Karta kredytowa

RTV, AGD, AUDIO, AKUSTYKA, ELEKTRONIKA: opinie i porady, co kupić, pralki, lodówki, piecyk, płyta, indukcja, telewizor, radio, DVD, kamera, aparat.
Awatar użytkownika
saraa
Forumowicz
Forumowicz

Karta kredytowa

Postautor: saraa » 29 maja 2018, 07:40

Czy orientujecie się ile mam na spłatę karty kredytowej?

Czy ktoś cos takiego ma i poleca?

miastowy
Forumowicz
Forumowicz

Re: Karta kredytowa

Postautor: miastowy » 29 maja 2018, 09:46

Z tego co wiem to masz na to jakieś 2 miesiące. Chociaż wiele zalęzy od karty kredytowej. Jedna karta będzie miała jakieś 30 dni na spłatę zadlużenia. Druga już 60 dni. Dowiedz się najlepiej w banku.

Sam nie mam karty. Pomimo,że mam zdolnóść kredytowa, preferuję darmowe chwilówki. Wiele firm pożyczkowych oferuje pierwsze pożyczki za darmo:
http://twojapierwszachwilowka.pl/
Nawet ze spłatą do 2 miesięcy.
niebieskiorzel
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: niebieskiorzel » 07 sty 2019, 20:30

To zależy od oferty banku :) Ja mam kartę kartę kredytową z https://www.santanderconsumer.pl/karty- ... rta,4.html i okres spłaty może być nawet i 54 dni :D Standardowo jest to 30 dni, jak w wypadku większości ofert. Natomiast Visa TurboKARTA ma taką opcję, że możemy sobie dany wydatek rozłożyć jeszcze na raty. I dzięki temu spłacamy kartę wolniej, co jest bardzo korzystnym rozwiązaniem- szczególnie przy dużych zakupach :) No i do tego mając tą kartę kredytową zyskałem też bezpłatny pakiet car assistance i zwrot kilku procent wydatków za zakupy :)
Tęczowa_Dama
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Tęczowa_Dama » 11 sty 2019, 15:21

a z jakiego banku masz kartę? to może pomożemy :)

Wróć do „RTV, AGD, AUDIO, AKUSTYKA, ELEKTRONIKA”