Farba do pomieszczeń wilgotnych

Skarbiec informacji i porad odnośnie obrotu nieruchomościami, architektura, nieruchomości komercyjne, architektura wnętrz, wystrój oraz inspirujące pomysły aranżacji ogrodów, balkonów, tarasów, ciekawe informacje z branży budowlanej, projekty domów.
Awatar użytkownika
DorisAxline
Level 1
Level 1
Posty: 415
Rejestracja: 12 maja 2016, 18:56

Farba do pomieszczeń wilgotnych

Postautor: DorisAxline » 27 maja 2018, 13:42

Czy słyszeliście o takich https://farbyspecjalistyczne.pl/kategor ... -wilgotne/ farbach do pomieszczeń wilgotnych? Ktoś stosował?
onthewall
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 04 cze 2018, 15:47

Re: Farba do pomieszczeń wilgotnych

Postautor: onthewall » 04 cze 2018, 16:02

nie testowałam, ale u mnie w domu rodzinnym jest wilgoć i nawet wychodzi pleśń, mamy zamiar w tym roku robić remont generalny, dobrze wiedzieć że takie farby istnieją :)

--
lego duplo
lolipop_00
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 20 cze 2018, 00:34

Re: Farba do pomieszczeń wilgotnych

Postautor: lolipop_00 » 27 cze 2018, 18:37

Również zmagam się z wilgocią w domu, w moim wypadku jednak sama farba już nie pomaga (dom wcześniej należał do kogoś innego i nie był remontowany z przyczyn finansowych). Zdecydowałam się więc na podcinanie fundamentów (możesz zapoznać się z tą metodą np. tutaj http://podcinaniefundamentow.pl/). Wilgoć i pojawiający się wraz z nią grzyb to bardzo wielki problem wielu gospodarstw domowych. Trzeba działać jak najszybciej, bo niestety, to bardzo ekspansywne dziadostwo i raczej się nie zatrzymuje.
felicja44
Level 1
Level 1
Posty: 471
Rejestracja: 28 lis 2016, 12:16

Re: Farba do pomieszczeń wilgotnych

Postautor: felicja44 » 01 wrz 2018, 07:50

Na Budujmy.eu masz spory wybór farb do wnętrz, znajdziesz także te dedykowane do łazienek chociażby, gdzie wilgoć jest chcąc nie chcąc. Warto kupić ta lepszą, bo masz gwarancję, że nie odpadnie :)

Wróć do „NIERUCHOMOŚCI I BUDOWNICTWO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość