O jakich prezentach marzą mężczyźni?

Moda Męska Forum: opinie, uwagi, doradztwo: ubioru: garnitury, kurtki, koszule, spodnie, czapki, kurtki, jeansy. Opinie o firmach odzieżowych.
piksi
Forumowicz
Forumowicz

Re: O jakich prezentach marzą mężczyźni?

Postautor: piksi » 20 kwie 2018, 20:07

Miami pisze:A jeśli ktoś dostanie gazem po oczach to jak temu przeciwdziałaś? Są jakies sposoby na pozbycie się substancji drażniącej??

kiedyś czytałam że mleko pomaga, ale są specjalne chusteczki https://www.militaria.pl/holsters_hpe/c ... p13128.xml

Miami pisze:A zdradzisz jaki model? Bo w sumie poczytałam troche o petzlu i zaciekawił mnie, pozytywnymi opiniami :P

chyba najsłynniejszy model petzl tikka :D

Miami pisze:O, całkiem fajnie sie prezentuje ten plecak. Chyba to pierwszy modle który widzę, że ma otwieranie i suwak na 3 stronach i można otwierać go jak walizkę, co na pewno ułatwia pakowanie nawet na ten 1 dzień :D

to prawda sama się zastanawiam czy nie zamówić mojemu chłopakowi, jako prezent bo niedługo urodziny a nie mam pomysłu :<

marcowy
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: marcowy » 14 maja 2018, 08:42

piksi pisze:
Miami pisze:A jeśli ktoś dostanie gazem po oczach to jak temu przeciwdziałaś? Są jakies sposoby na pozbycie się substancji drażniącej??

kiedyś czytałam że mleko pomaga, ale są specjalne chusteczki https://www.militaria.pl/holsters_hpe/c ... p13128.xml

można mlekiem przemywać oczy? Ja bym się bał... już wolałbym się męczyć. Te chusteczki są super, kiedyś chyba można było kupić tylko cały karton. Ciekawe czy jak psa nam ktoś popsika to czy też możemy mu pomóc tymi chusteczkami

piksi pisze:
Miami pisze:A zdradzisz jaki model? Bo w sumie poczytałam troche o petzlu i zaciekawił mnie, pozytywnymi opiniami :P

chyba najsłynniejszy model petzl tikka :D

Najlepsza czołówka. Ale jak chodzi o normalne latarki to tylko olight

piksi pisze:
Miami pisze:O, całkiem fajnie sie prezentuje ten plecak. Chyba to pierwszy modle który widzę, że ma otwieranie i suwak na 3 stronach i można otwierać go jak walizkę, co na pewno ułatwia pakowanie nawet na ten 1 dzień :D

to prawda sama się zastanawiam czy nie zamówić mojemu chłopakowi, jako prezent bo niedługo urodziny a nie mam pomysłu :<

coś zupełnie innego i trochę kosztuje ale myślę, że każdy facet by się z takiego prezentu ucieszył: https://www.militaria.pl/gerber/noz_ger ... p95660.xml
piksi
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: piksi » 21 maja 2018, 15:14

marcowy pisze:można mlekiem przemywać oczy? Ja bym się bał... już wolałbym się męczyć. Te chusteczki są super, kiedyś chyba można było kupić tylko cały karton. Ciekawe czy jak psa nam ktoś popsika to czy też możemy mu pomóc tymi chusteczkami

nie stosowałam mleka więc nie wiem, ale chyba nam by nie zaszkodził ;) myślę że można mu przemyć jednak nie wiadomo jakby pies zareagował na gaz czy nie byłby zbyt chaotyczny, agresywny

marcowy pisze:Najlepsza czołówka. Ale jak chodzi o normalne latarki to tylko olight

spory wybór jest w militaria.pl nawet udało mi się zakupić dla wujka latarkę z paralizatorem

marcowy pisze:coś zupełnie innego i trochę kosztuje ale myślę, że każdy facet by się z takiego prezentu ucieszył: https://www.militaria.pl/gerber/noz_ger ... p95660.xml

czy ja wiem i c oz takim nożem robić ? to już chyba wiatrówka byłabym lepszym pomsyłem
annanowacka
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: annanowacka » 25 maja 2018, 13:17

świetnym prezentem dla mężczyzny może być porządna latarka led :) taka, która przyda się zarówno w domu, w garażu, ale też na wyprawie survivalowej :) tak że konieczna jest duża moc, wydajność i niezawodność :)
gardenia
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: gardenia » 18 sie 2018, 14:00

Wszystko zalezy od upodobań, a przeciez co człowiek to inna pasja. Mój partner lubi czytać i własciwie sam mi juz podsuwa kolejne tytuły swoich prezentów. Ja tez lubie czytać i jak juz zachodzę do księgarni internetowej https://www.taniaksiazka.pl/dziewczyny-z-dubaju-piotr-krysiak-p-1037179.html (bo tu zawsze taniej) to nie ma siły, bym czegoś nie kupiła
lola36
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: lola36 » 24 paź 2018, 13:25

Mężczyźni to czasem trochę tacy wyrośnięci chłopcy, wiec im wiecej bajerow, ktorymi mozna sie pobawic, tym lepiej. Niedawno kupiłam mezowi na prezent zegarek Suunto na Zegarownia.pl - nawet dostałam 10 proc. zniżki bo wpisałam kod ,,zlapdystans'', który wykopałam w necie. Maz teraz nic innego nie robi, tylko sprawdza wszystkie tryby sportowe i cala reszte funkcji :D
kamill89
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: kamill89 » 25 paź 2018, 09:34

ja myśleże kolacja przy świecach na pewno będzie idealna. Trzeba tylko zrobić dobrą kolacyjkę, do tego kupić dobre wino, zamówić super ozdoby jak girlandy, balony, czy serpentyny http://godanparty.pl no i facet będzie na pewno mega zadowolony :)
Awatar użytkownika
annamaria09
Forumowicz
Forumowicz
Kontaktowanie:

Postautor: annamaria09 » 02 lis 2018, 03:20

Panowie, ja mam do was pytanie. Chcę sprawić chłopakowi prezent, ale nie wiem czy to dobry wybór. Co sądzicie o saszetce do ręki jak na tej stronie? Zastanawiam sie między tym a nerką, ta do ręki prezentuje się lepiej ale wydaje się niepraktyczna (no bo cały czas to trzeba trzymać) Czy chcielibyście dodać coś takiego, czy nie?
anitaw
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: anitaw » 05 lis 2018, 12:42

Mój mąż lubi markowe ubrania, kupujemy je na dessale, bo nie ma co przepłacać :) Ostatnio kupiliśmy fajny zestaw Diesel t-shirt i spodnie... Powiem Wam, prezentuje się świetnie :hyhy:
piotrek21
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: piotrek21 » 23 lis 2018, 21:03

Miami pisze:
Jural pisze:

A co do 'męskich prezentów' to moze plecak ? -->

Jak już jakieś militaria, to może to być, np. wiatrówka imitująca prawdziwą broń. Takich artykułów jest znacznie więcej. Wystarczy sprawdzić sklepy z takim asortymentem https://www.protarget.com.pl
Arkadiusz1
Level 2
Level 2

Postautor: Arkadiusz1 » 24 lis 2018, 14:42

Faktycznie, ma to sens. Faceci faktycznie lubią takie kwestie, więc prezent związany z militariami może sprawdzić się bardzo dobrze. Ja sam często sprawdzam sklep https://wphmilitaria.pl/produkty/milita ... ry,2,13581 bo można tam znaleźć wiele ciekawych okazji. Najlepiej sami sprawdźcie ten temat bliżej i zobaczcie, czy znajdziecie coś dla Waszego faceta.
jacekg
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: jacekg » 26 lis 2018, 18:09

Ja jestem gadżeciarzem, uwielbiam wszystkie nowinki technologiczne
toddler00
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: toddler00 » 29 lis 2018, 11:00

Myślę, że nowy akumulator będzie świetnym prezentem przed zbliżającą się zimą. Polecam sprawdzić na: akumulatory kraków.
marekplicha
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: marekplicha » 03 gru 2018, 10:59

W dużej mierze zależy też od tego, co lubi Twój mężczyzna oraz czym się interesuje.
Awatar użytkownika
annamaria09
Forumowicz
Forumowicz
Kontaktowanie:

Postautor: annamaria09 » 04 gru 2018, 07:26

Panowie, a jak zareagowalibyście na plecak moro? Taki jak na tej witrynie. Spieraliśmy się ostatnio z mężem czy to hit czy kit (planujemy prezent dla jego siostrzeńca) i postanowiliśmy zwrócić się do innych osób po opinie.

Wróć do „Moda Męska”