Nowe książki na polskim rynku

Literatura, Sztuka, Wasza Twórczość Forum
Awatar użytkownika
Dinno29
Forumowicz
Forumowicz

Re: Nowe książki na polskim rynku

Postautor: Dinno29 » 04 lip 2017, 18:50

Szczerze mówiąc, to nie mam zielonego pojęcia... Lepiej popytać w tej sprawie znajomych...

szyna
Level 2
Level 2

Postautor: szyna » 25 wrz 2017, 11:44

Teraz bardzo popularnym autorem stał się Remigiusz Mróz.
szyna
Level 2
Level 2

Postautor: szyna » 25 wrz 2017, 11:50

Obecnie bardzo popularny jest Remigiusz Mróz.
Iwuś
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Iwuś » 10 lis 2017, 20:41

Jak szukacie nowości to zobaczcie tę propozycję http://www.taniaksiazka.pl/zaraza-pax-tom-7-ingela-korsell-p-906930.html Głównymi bohaterami są dwaj bracia. W ich miasteczku panuje dziwna choroba, podejrzewa się że to zaraza. Zaczyna się walka z czasem.
Książka trzyma w napięciu do ostatniej strony. Warto po nią sięgnąć.
agus123
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: agus123 » 01 lut 2018, 21:23

Nie wiem, czy znacie twórczość Moniki Marin? Kroniki Saltamontes to trylogia, która warto przeczytać. Rzecz dzieje się w powojennej Europie, przedstawiane są losy Adama i Aleksa, są rozważania na temat tego co i dzisiaj ważne, a o czym zapominamy - prawdziwa miłość, lojalność, oddanie, bezwarunkowa przyjaźń, umiejętność przyznawania się do błędów i ich naprawiania. Intryguje mnie tajemnica bractwa, która chcą "bracia" rozwikłać. Czy im się uda? Trzeba przeczytać :) Ja czekam na kolejny tom.
Biegusia
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Biegusia » 12 lut 2018, 18:40

agus123 pisze:Nie wiem, czy znacie twórczość Moniki Marin? Kroniki Saltamontes to trylogia, która warto przeczytać. Rzecz dzieje się w powojennej Europie, przedstawiane są losy Adama i Aleksa, są rozważania na temat tego co i dzisiaj ważne, a o czym zapominamy - prawdziwa miłość, lojalność, oddanie, bezwarunkowa przyjaźń, umiejętność przyznawania się do błędów i ich naprawiania. Intryguje mnie tajemnica bractwa, która chcą "bracia" rozwikłać. Czy im się uda? Trzeba przeczytać :) Ja czekam na kolejny tom.

Pewnie, że znamy ;) Z niecierpliwością czekam na trzeci tom ;) Książki kiedyś kupiłam totalnie przypadkiem, ale tak mnie wciągnęły, że w jeden weekend przeczytałam dwa tomy :)
felicja44
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: felicja44 » 13 lut 2018, 19:04

Trafiłam na Kroniki Saltamontes przypadkiem, właściwie zaczęłam czytać je z nudów w czasie choroby. Prosty język, ale jakże dojrzałe i cenne prawdy poruszone, nawet przez młodych bohaterów. Bardzo zapadł mi w pamieć cytat "Człowiek żyje, dopóki marzy, dopóki realizuje swoje cele, dopóki widzi sens własnego istnienia." - tak chcę żyć i widzieć sens swojego istnienia :) Takich mądrości jest tam sporo. Tez z chęcią sięgnę po kolejny tom.
AinEingarp
Level 2
Level 2

Postautor: AinEingarp » 15 lut 2018, 09:32

Ja czekam na kilka nowych książek. Zamówiłam je w przedpremierze...

Wróć do „Literatura, Sztuka, Wasza Twórczość”