Organizacja ślubu

Forum Ślub i Wesele: zespół na wesele, fotograf, kamerzysta, hotele, sale, torty, placki, jedzenie, zasady. Opinie i dyskusje.
xive
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 16
Rejestracja: 11 paź 2017, 11:06

Re: Organizacja ślubu

Postautor: xive » 23 paź 2017, 11:48

My zaryzykowaliśmy dość bardzo uważam, ale sie opłącało, już opowiadam. Na nasz slub wybraliśmy młodego ambitnego i kretywnego kamerzyste. Nie znaliśmy jego wcześniejszych pracy itd. dostaliśmy malutkie portfolio. Lecz efekt był super, taki młody kamerzysta sprawdzi i przeanalizuje wszystko. Dzięki temu projekt wychodzi jeszcze lepszy.
RestryKturyzaC
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 53
Rejestracja: 25 paź 2017, 14:05

Re: Organizacja ślubu

Postautor: RestryKturyzaC » 26 paź 2017, 08:51

Jest tyle spraw na głowie podczas organizacji ślubu, że aż zdziwiłbym się jakby jedna osoba potrafiła to wszystko zapamietać. Dlatego zgadzam się z koontownikiem, dobrze jest mieć gdzieś takie rzeczy jasno wypisane, tak żebyśmy mogli zaglądać i sprawdzać czy wszystkie sprawy pozałatwialiśmy.
Arkadiusz1
Level 2
Level 2
Posty: 905
Rejestracja: 21 wrz 2015, 14:16

Re: Organizacja ślubu

Postautor: Arkadiusz1 » 29 paź 2017, 10:30

Też zauważyłem, że w ostatnim czasie coraz więcej par decyduje się na ślub w plenerze. Zastanawiałem się, jak to może wyglądać w kwestiach technicznych, ale biorąc pod uwagę takie rozwiazania jak https://dascompany.com/namioty-weselne stwierdzam, że to faktycznie może wychodzić bardzo korzystnie. Sami weźcie to pod uwagę.
Apolityczny
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 51
Rejestracja: 25 paź 2017, 15:51

Re: Organizacja ślubu

Postautor: Apolityczny » 08 lis 2017, 12:23

Dla par, które są z Warszawy lub okolic polecam gorąco www.hotelponiatowski.pl. Mają tam piękną sale weselną w stylu zamkowym co zapewnia wspaniałą atmosferę do tego hotel posiada piękny ogród, który para młoda może wykorzystać jako plener do zdjęć ślubnych. Przyjaciel który wyprawiał tam wesele był naprawdę zadowolony.
Lilka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 180
Rejestracja: 09 lis 2017, 10:44

Re: Organizacja ślubu

Postautor: Lilka » 10 lis 2017, 09:27

Najważniejsze to oczywiście wybór sali weselnej i zarezerwowanie terminu. Poźniej można czekać na wesele i w ciągu tego czasu zająć się przygotowaniami do tego dnia. My akurat zarezerwowaliśmy sobie termin w Chacie z Zalipia. Bardzo nam sie tam spodobało i uważamy, że to był świetny wybór.
juolczak
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 11
Rejestracja: 01 gru 2017, 15:23

Re: Organizacja ślubu

Postautor: juolczak » 01 gru 2017, 15:37

to prawda, organizacja ślubu jest trudna i trzeba być dobrze zorganizowanym :) nam na szczęście udało się wszystko samemu zaplanować i wszystko wyszło idealnie
Roxi
Level 2
Level 2
Posty: 837
Rejestracja: 29 maja 2017, 11:17

Re: Organizacja ślubu

Postautor: Roxi » 05 gru 2017, 13:34

A co sądzicie o fotobudkach na ślubie? Wiele osób obecnie decyduje się na takie rozwiązanie i w sumie jest to całkiem ciekawy gadżet. Wesołe zdjęcia zostają jako pamiątki zarówno dla gości, jak i dla młodych. Przy wyborze odpowiedniej fotobudki warto kierować się poradami dostępnymi w internecie - na przykład na stronie https://profesjonalnyslub.pl/czym-sie-kierowac-przy-wyborze-fotobudki/. To może znacznie ułatwić wybór.
werona
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 38
Rejestracja: 11 gru 2017, 14:39

Re: Organizacja ślubu

Postautor: werona » 11 gru 2017, 14:44

a ja uważam, że organizacja ślubu to fajnie przeżycie dla Młodych - zwłaszcza dla przyszłej Pani Młodej i nie warto nikomu tego zlecać.
ewelina8393
Level 4
Level 4
Posty: 1664
Rejestracja: 13 lis 2017, 21:18

Re: Organizacja ślubu

Postautor: ewelina8393 » 22 gru 2017, 00:04

Przed ślubem i weselem trzeba naprawdę wiele spraw załatwić, ale każdy jakoś daję radę. Uważam, że bardzo ważny na weselu jest zespół. My mieliśmy NotoGramy z województwa mazowieckiego. Lata praktyki robią swoje, ponieważ byli idealni.
Vectra34
Level 1
Level 1
Posty: 362
Rejestracja: 19 lis 2017, 15:00

Re: Organizacja ślubu

Postautor: Vectra34 » 16 sty 2018, 17:19

Szukacie może ciekawych zaproszeń ślubnych? Bardzo ładne widziałam na stronie http://www.diamond-wedding.pl/ Chyba najbardziej spodobały mi się te o nazwie Transparent z motywem bzu :) Kopertę drukarnia daje w gratisie, a koszt zaproszeń za sztukę to nawet od 1,20. Szybka realizacja, nawet do 5 dni. Tym niemniej nie polecam zostawiać to na ostatnią chwilę ;)
super_Lucjan
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 20
Rejestracja: 12 gru 2016, 11:31

Re: Organizacja ślubu

Postautor: super_Lucjan » 23 sty 2018, 13:54

Obecnie organizacja ślubu to prawdziwe wyzwanie. Najpierw rezerwowanie sali z dużym wyprzedzeniem, potem dopasowanie wszystkich terminów z fotografem, księdzem i całym innym orszakiem ludzi. Poza tym koszty są ogromne! Powoli wesele staje się luksusem na, który nie wszyscy będą mogli sobie pozwolić.
Meteora
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 08 sty 2018, 10:31

Re: Organizacja ślubu

Postautor: Meteora » 23 sty 2018, 14:45

Fakt, organizacja wesela to spore wyzwanie, ale zawsze można zrobić skromniejszą uroczystość dla najbliższych osób i zamiast 40 tysięcy wydać 15. Wiem, że dla niektórych to i tak bardzo dużo, ale z reguły większość kosztów się zwraca, przynajmniej większość moich znajomych ma takie doświadczenia.
kumpel
Level 1
Level 1
Posty: 286
Rejestracja: 02 mar 2016, 20:38

Re: Organizacja ślubu

Postautor: kumpel » 24 sty 2018, 12:18

Wyzwanie to mało powiedziane. Nie sądziłem, że wesele wymaga aż tylu przygotowań. Jak z żoną zarezerwowałem salę to już myślałem, że pójdzie z górki. A jednak się myliłem, co chwilę coś wychodziło. Na całe szczęście sala już zajęła się kwestią napojów i ciasta. Sam musiałem się zabrać za sprawę alkoholu. Mogę wam polecić internetową hurtownie: http://webtrees.pl/rodzaje-prowadzonych-hurtowni-alkoholi/ w której ostatecznie dokonałem zakupów. Oprócz wódki kupiłem różne gatunki alkoholu bo wiadomo, że każdy ma różne upodobania, a jeszcze stwierdziliśmy, że chcemy mieć barmanów.
Winnin
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 97
Rejestracja: 28 gru 2017, 21:52

Re: Organizacja ślubu

Postautor: Winnin » 31 mar 2018, 20:14

Jezeli macie slub w plenerze, to moge Wam podrzucic fajny i ciekawy pomysl na to, jak urozmaicic takie wesele. Stawiamy namiot - o moze byc np taki: https://royal-poland.pl/namiot-handlowy ... m-3-sciany - do namiotu pakujemy zarcie i picie i mamy pieknie zorganizowane stoisko na zewnatrz.
Pestka
Level 2
Level 2
Posty: 521
Rejestracja: 09 kwie 2018, 18:03

Re: Organizacja ślubu

Postautor: Pestka » 23 kwie 2018, 21:28

Organizacja ślubu wcale nie jest taka trudna. Wystarczy po prostu dobrze zaplanować wszystko i spisac sobie na kartce czy w komputerze sprawy do załatwienia i sprawy załatwione. Ja tak zrobiłam i nic mi nie umknęło.
Najwięcej problemu sprawiło mi wybranie odpowiedniej sukienki. Wiadomo, panna młoda musi błyszczeć więc miałam nie lada dylemat. Moda ślubna zmienia się jak w kalejdoskopie więc zanim coś wybrałam to naprawdę spędziłam mnóstwo godzin na przeglądaniu sukienek. Fajne porady ślubne i modowe znalazłam w Magazynie Wesele. Jesli planujecie ślub i wesele to polecam zajrzeć do tej lektury.

Wróć do „Ślub i Wesele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość