Jak udekorować wnętrze?

Aranżacja wnętrz, wystrój wnętrz, ciekawe pomysły na aranżacje, dekoracje, inspiracje, galeria jak urządzić wnętrza, porady, farby, kolorystyka kuchni, pomysły na aranżację łazienki.
adamtokarski
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 11 gru 2017, 12:18

Re: Jak udekorować wnętrze?

Postautor: adamtokarski » 11 gru 2017, 12:26

Co do tematu fototapet - popieram. Dobrze dobrana fototapeta nada nudnemu wnętrzu stylu. Szczególnie fajnie wychodzą fototapety w sypialni i w salonie, ale nie należy z tym przesadzać. Jeśli się zdecydujesz na takie urządzenie pomieszczenia to pamiętaj - fototapetę przyklejamy tylko na jednej ścianie. Jeśli zrobisz to na większej ilości ścian efekt będzie przytłaczający i uzyskasz efekt odwrotny niż zamierzałeś. Sam się zastanawiałem nad dodaniem fototapety do swojego salonu. Bałem się, że albo jakość fototapety będzie słaba, albo efekt nie będzie dobry. Sprawdziłem sobie jednak wizualizacje w sklepie z fototapetami i okazało się, że moje wątpliwości były niepotrzebne :) Poszukaj sobie wizualizacji w internecie - często sklepu pokazują, jak będzie wyglądać dane pomieszczenie z wybraną fototapetą.

PS: Szczególnie spodobała mi się ta wizualizacja z fototapetą w kwiaty :)
0potterek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 13 gru 2017, 20:54

Re: Jak udekorować wnętrze?

Postautor: 0potterek » 14 gru 2017, 19:01

Zgadzam się w stu procentach z moimi poprzednikami- fototapety to najlepsza opcja na udekorowanie wnętrza :) Ostatnio widziałem nawet fototapety w geometryczne wzory , które świetnie się prezentują w nowoczesnych wnętrzach. To świetna alternatywa dla tych, którzy są już znudzeni fototapetami z widokami itp :D
jjusti18
Level 3
Level 3
Posty: 1036
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:43

Re: Jak udekorować wnętrze?

Postautor: jjusti18 » 16 gru 2017, 13:25

Ja sądzę, że fototapeta to doskonała opcja żeby zmienić wizerunek swojego wnętrza. Ostatnio moja kuzynka nawet do pokoju dziecięcego zamówiła niesamowitą fototapetę znalazła ją tutaj https://www.dekoran.pl/. Sklep wydaje się naprawdę fajny ponieważ posiadają szeroki wybór w fototapetach i nie chodzi tutaj tylko o wzornictwo, ale możemy dostać tam np. produkt w rozmiarze XXL. Co mnie zaskoczyło, że nawet można zakupić u nich fototapetę na drzwi- super. Uważam, że warto tutaj dokonać zakupu.
xtequilax
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 61
Rejestracja: 07 paź 2017, 14:09

Re: Jak udekorować wnętrze?

Postautor: xtequilax » 07 sty 2018, 15:36

Kilka dodatków może całkowicie zmienić wystrój naszego domu. Piękne dekoracje artystyczne można kupić w sklepie internetowym Galeria Magnoli. Mają bardzo ładne ozodoby ceramiczne.
Awatar użytkownika
innocent
Level 1
Level 1
Posty: 408
Rejestracja: 16 paź 2011, 20:52
Lokalizacja: warszawa

Re: Jak udekorować wnętrze?

Postautor: innocent » 18 sty 2018, 13:41

Pola69
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 53
Rejestracja: 07 lis 2017, 14:12

Re: Jak udekorować wnętrze?

Postautor: Pola69 » 06 lut 2018, 20:22

Zgadzam się. Ja zazwyczaj sama dekoruję i odświeżam swoje mieszkanie. Wychodzi naprawdę dużo taniej:) Lubię też dodatkowo przerabiać to co kupuję, np. domalować jakiś wzór na zwykłym białym wazonie, dzięki czemu mam pewność, że nikt podobnego gadżetu u siebie mieć nie będzie. Hurtownia artykułów dekoracyjnych, gdzie kupuję dodatkowe rzeczy ma naprawdę spory wybór.
mol5
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 150
Rejestracja: 22 mar 2017, 13:22

Re: Jak udekorować wnętrze?

Postautor: mol5 » 13 lut 2018, 15:15

Jest mnóstwo ciekawych sposobów/trików na udekorowanie, upiększenie wnętrza naszego domu czy też mieszkania. jednym z prostych i szybkich sposobów są obrazy. Ja u nich znalazłam sporo ciekawych obrazów http://obrazynasciany.pl/sklep/obraz-za ... -schodowa/ Moja znajoma ma coś takiego u siebie w salonie i przyznam że wygląda na prawdę ciekawie, każdy kto wchodzi od razu staje przed tym obrazem i podziwia go.
Grig
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 105
Rejestracja: 20 gru 2017, 10:55

Re: Jak udekorować wnętrze?

Postautor: Grig » 13 lut 2018, 15:57

Ja korzystałem z usług firmy Weloftdesign wykończenia wnętrz łódź
gwizda
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 17 lut 2018, 17:16

Re: Jak udekorować wnętrze?

Postautor: gwizda » 17 lut 2018, 17:17

Jeśli chodzi o firmy, które swoją działalność opierają na wszystkim co związane z imprezami okolicznościowymi to polecam wam sprawdzić tę stronkę: https://happenings.pl/ - pozdrawiam i polecam!
mart_dyskutantka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 165
Rejestracja: 01 lut 2018, 14:09

Re: Jak udekorować wnętrze?

Postautor: mart_dyskutantka » 28 lut 2018, 12:13

Zrób w pokoju ogród wertykalny :oczami:
ściany z roślin a szczególnie zielona ściana w domu robi mega wrażenie i co najważńiejsze, uspokaja :super:

Poza tym ogród wertykalny w mieszkaniu to nowy hit designerski ;)
Marko33
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 81
Rejestracja: 20 gru 2015, 14:59

Re: Jak udekorować wnętrze?

Postautor: Marko33 » 28 lut 2018, 21:15

Ja zauważyłam, że w ostatnim czasie pojawia się sporo bardzo nowoczesnych rozwiązań, jeśli chodzi właśnie o dekoracje do naszych domów. Niedawno trafiłam na przykład na tego typu obrazy https://blachydekoracyjne.pl/pl/c/DO-POKOJU/24 , widziałam już wcześniej podobne plakaty, jednak nie miałam pojęcia, ze coś takiego jest robione również w formie blaszanej, jednak wygląda, to naprawdę ciekawie.
adamasd
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 14
Rejestracja: 02 mar 2018, 11:31

Re: Jak udekorować wnętrze?

Postautor: adamasd » 02 mar 2018, 11:35

Moim zdaniem bardzo fajnym sposobem są eleganckie firanki. Nie dość, że są miłe dla oka to jeszcze potrafią zasłonić okno, które nie nadaje się do eksponowania. Polecam sprawdzić ten artykuł.
lolipop1234
Level 1
Level 1
Posty: 288
Rejestracja: 31 lip 2015, 23:07

Re: Jak udekorować wnętrze?

Postautor: lolipop1234 » 22 mar 2018, 15:46

Teraz większość ludzi szuka inspiracji w sieci, takie czasy nastały, że to kopalnia interesujących rozwiązań.Czy srebrne dodatki mogą wyglądać gustownie? to jeden z licznych pomysłów znaleziony ostatnio. Pozostawiam Wam do indywidualnej oceny :)
AtenaI
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 17 sty 2018, 12:17

Re: Jak udekorować wnętrze?

Postautor: AtenaI » 27 mar 2018, 14:51

Jeśli chodzi o urządzanie wnętrz, to jak dla mnie kwestią podstawową jest dobry architekt wnętrz. On wie co jest aktualnie modne, a co nie wychodzi z mody, idealnie dobierze meble i który do poszczególnych pomieszczeń, pozwoli nam zaoszczędzić dużo czasu i nerwów.

Wróć do „WNĘTRZE- ARANŻACJA I WYSTRÓJ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość