Pozycjonowanie stron/for/blogów samemu czy z firmy?

Kącik Webmastera
MattBrody
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 60
Rejestracja: 28 sie 2017, 06:31

Re: Pozycjonowanie stron/for/blogów samemu czy z firmy?

Postautor: MattBrody » 28 sie 2017, 07:10

Jeżeli już zabieramy się za projekt owej strony internetowej to bardzo ważną kwestią aby była responsywna czyli taka, która się dopasuje do każdego okna na urządzeniu odtwarzanym, czyli dopasowana do smartfona, tabletu, czy monitora o różnej rozdzielczości. Sam kiedyś korzystałem z usług jakiejś firmy i zrobili mi responsywną stronę www, jestem zadowolony jak nigdy.
jjusti18
Level 3
Level 3
Posty: 1036
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:43

Re: Pozycjonowanie stron/for/blogów samemu czy z firmy?

Postautor: jjusti18 » 02 wrz 2017, 09:03

Dobrze zaprojektowana strona to jedno, ale nie musi być ona nie wiadomo jak świetnie skonstruowana wszystko zależy jaka jest branża itd. Natomiast pozycjonowanie strony jest istotne bez względu od projektu strony. Moja strona jest prosta i nie przeszkadza mi to. Chce właśnie ją wypromować i znalazłam wobec tego doskonałą ofertę na stronie komandoseo.pl. Słyszałam, że są oni niedrodzy a w stu procentach skuteczni. Z tego co wiem to prawdziwi specjaliści w tej dziedzinie.
Awatar użytkownika
danielozzo
Level 1
Level 1
Posty: 243
Rejestracja: 07 wrz 2017, 10:43

Re: Pozycjonowanie stron/for/blogów samemu czy z firmy?

Postautor: danielozzo » 07 wrz 2017, 10:50

Niestety, jeśli chce się zadbać, aby nasza strona osiągnęła sukces, to trzeba zatrudnić specjalistów. A to już kosztuje. Znam z autopsji :|
AdrianWasik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 15
Rejestracja: 13 lip 2017, 14:51

Re: Pozycjonowanie stron/for/blogów samemu czy z firmy?

Postautor: AdrianWasik » 02 sty 2018, 15:25

Ja korzystałem z firmy Gugiel: https://gugiel.pl/ Pozycjonowanie to super sprawa, ale od Gugla dostałem też coś więcej: naprawdę dobrze zrobioną stronę i zawartość, która w zasadzie broni się sama. Zostało włożone w to trochę pracy, ale po paru miesiącach zobaczyłem, że to działa.
monikabert90
Level 4
Level 4
Posty: 1544
Rejestracja: 11 gru 2016, 10:17

Re: Pozycjonowanie stron/for/blogów samemu czy z firmy?

Postautor: monikabert90 » 09 cze 2018, 08:51

Moim zdaniem odpowiedź jest oczywista - jeśli nie znamy się na pozycjonowaniu stron w internecie i nie mamy w tym żadnego doświadczenia, to zdecydowanie lepiej będzie to zlecić jakieś firmie, która zrobi to w sposób profesjonalny - taki, który pomoże, a nie zaszkodzi. Jest wiele firm lokalnych oferujących pozycjonowanie Łódź na przykład ma Agencję SEO/SEM FunkyMEDIA, która przeprowadza proces pozycjonowania strony na najwyższym poziomie i tym samym pozwala na dotarcie do szerszego grona klientów;)
Awatar użytkownika
Rymar43
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 09 cze 2018, 15:32

Re: Pozycjonowanie stron/for/blogów samemu czy z firmy?

Postautor: Rymar43 » 09 cze 2018, 16:07

Mi się wydaje, że to jest temat dla specjalisty z tego obszaru tematycznego... Bez dwóch zdań...
Gwizdek86
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 14 cze 2018, 14:47

Re: Pozycjonowanie stron/for/blogów samemu czy z firmy?

Postautor: Gwizdek86 » 14 cze 2018, 14:48

RegionalnePozycjonowanie.pl jest oddziałem specjalistów z dziedziny pozycjonowania lokalnego. Z naszą pomocą Twój biznes osiągnie rozgłos, a wspólnie z nim nowych konsumentów w swoim regionie. Zapewniamy korzystne oferty dla małych, średnich jak również dużych zakładów. To właśnie dzięki lokalnemu SEO możliwe jest osiągnąć sukces w internecie - zwiększony ruch na stronie internetowej oznacza powiększone przychody, publicity a także ufność pośród użytkowników. Zjawienie się na froncie Google to skuteczna droga ku prężnemu rozwojowi! Polecamy sprawdzić - Pozycjonowanie stron Elbląg
homealone
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 25
Rejestracja: 20 lip 2016, 14:17

Re: Pozycjonowanie stron/for/blogów samemu czy z firmy?

Postautor: homealone » 25 cze 2018, 16:13

Samemu się za to nie zabieraj, bo więcej zepsujesz niż zdziałasz. Trzeba się znać i ostrożnie się za to zabierać, poza tym to zajmuje sporo czasu jeśli ma być dobrze zrobione, mało kto ma go na tyle, żeby się tego nauczyć i potem jeszcze na bieżąco nad tym siedzieć. Ja zleciłem agencji COCOZ i mam spokój. Przynajmniej wszystko idzie zgodnie z planem, niewielkimi krokami, ale zmiany są dość mocno widoczne.
Aubus378
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 17
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:02

Re: Pozycjonowanie stron/for/blogów samemu czy z firmy?

Postautor: Aubus378 » 26 cze 2018, 08:48

Popieram przedmówców, lepiej zlecić to firmie. Stosunek poniesionych kosztów do rezultatów na pewno będzie lepszy.
Awatar użytkownika
mulin
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 9
Rejestracja: 21 sie 2018, 15:50

Re: Pozycjonowanie stron/for/blogów samemu czy z firmy?

Postautor: mulin » 22 sie 2018, 13:56

Samodzielnie można to zrobić, ale jak ma się odpowiednio zorganizowany czas w firmie i jasny przydział obowiązków, a poza tym umie się korzystać z podstawowych narzędzi SEO - do monitorowania pozycji, do analizy konkurencji oraz statystyk, do sprawdzania słów kluczowych, do publikacji artykułów sponsorowanych, do linkbuildingu i innych, które są potrzebne dla danego typu działalności. A to jest jednak dość szeroka wiedza dla jednej osoby, która do tego musi mieć czas na zarządzanie biznesem. Dlatego też na ogół lepiej jest wybierać pozycjonowanie przez agencję marketingową albo specjalistów - freelancerów.
neuron60
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 50
Rejestracja: 27 lut 2019, 23:16

Re: Pozycjonowanie stron/for/blogów samemu czy z firmy?

Postautor: neuron60 » 02 lip 2019, 14:58

Ja polecam ze swojej strony kampanię programmatic moim zdaniem to jest klucz do sukcesu . Wskaźnik kliknięć w tą właśnie reklamę, jest dwukrotnie wyższy w porównaniu do zwykłej e-reklamy. Według mnie warto zlecić to profesjonalistom którzy znają się na ty doskonale. Zerknij sobie tutaj https://www.camp7.pl/kampanie-programma ... ubleclick/ przeczytacie znacznie więcej na ten temat.
igmk
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 92
Rejestracja: 25 lis 2018, 11:51

Re: Pozycjonowanie stron/for/blogów samemu czy z firmy?

Postautor: igmk » 02 lip 2019, 15:05

Nie jest to taka łatwa sprawa, jakby się to mogło wydawać.
Wiktor
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 50
Rejestracja: 05 cze 2019, 15:25

Re: Pozycjonowanie stron/for/blogów samemu czy z firmy?

Postautor: Wiktor » 03 lip 2019, 11:33

Ja mogę się wypowiedzieć na własnym przykładzie, że samemu jest bardzo ciężko jeżeli nie ma się wiedzy na ten temat i czasu to efekty mogą być naprawdę mało zadowalające. Próbowałem sam przez pewien czas ale to naprawdę trudne. Zleciłem to w końcu firmie która się tym zajmuje profesjonalnie i to była bardzo dobra decyzja. Zajęli się pozycjonowaniem mojej strony a Ja mogłem się skupić na innych ważnych sprawach związanych z prowadzonym biznesem. Mogę wszystkim polecić firmę z którą współpracuję https://www.granker.pl/, jestem bardzo zadowolony z efektów pracy. Moja strona jest coraz wyżej w wyszukiwarce Google i łatwiej mnie wyszukać wśród konkurencji a co za tym idzie mam sporo nowych klientów. Skupiam się na nich a nie na pozycjonowaniu strony. Polecam wszystkim, naprawdę warto.
Agacia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 12 lip 2019, 22:53
Lokalizacja: Poznań

Re: Pozycjonowanie stron/for/blogów samemu czy z firmy?

Postautor: Agacia » 12 lip 2019, 23:08

Tematyka pozycjonowania stron to dosyć rozległy temat. Osobiście nie posiadam w tej kwestii zbyt dużego doświadczenia, ale przykładowo natknęłam się na stronkę: https://www.intellect.pl/blog/pozycjonowanie-stron/ - to blog o tematyce związanej z seo, właśnie. Znajdziecie tam treści dotyczące między innymi skutecznego pozycjonowania stron ;)
jankamor
Level 1
Level 1
Posty: 366
Rejestracja: 07 maja 2018, 13:11

Re: Pozycjonowanie stron/for/blogów samemu czy z firmy?

Postautor: jankamor » 25 lip 2019, 11:20

Znajoma odtworzyła firmę w Warszawie, ma problem z klientami. Szukam jakiegoś sposobu, żeby to się odmieniło, obiecałam jej to. Znalazłam taką wzmiankę o pozycjonowaniu w Warszawie https://bizzit.eu/pozycjonowanie-warszawa/ wszelkie wasze sugestie będą mile widziane. Co jeszcze zrobić, żeby firma była bardziej widoczna, najlepiej, żeby klienci sami się zgłaszali :)

Wróć do „Kącik Webmastera”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość