studia poldyplomowe

Edukacja Forum: nauka, edukacja, szkoly, uczelnie, nauczyciele.
rycho
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 10 paź 2017, 19:53

studia poldyplomowe

Postautor: rycho » 10 paź 2017, 19:59

Warto robić studia podyplomowe? W ogóle jeszcze są zapisy, wiem że to ostatni moment ale tak mam dość swojej pracy że muszę się jakoś szybko ewakuować, chcę swoją działalność zacząć ale też trochę wiedzy mi brak jak pozyskiwać klienta jak potem to wszystko ogarnąć żeby biznes się utrzymał, wiem że sa kierunki z tym związane
miracle
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 1156
Rejestracja: 25 sie 2015, 14:12

Re: studia poldyplomowe

Postautor: miracle » 11 paź 2017, 13:08

Ja też zastanawiam się czy nie zrobić takich studiów.
Awatar użytkownika
Kubalek3
Level 1
Level 1
Posty: 306
Rejestracja: 10 lis 2016, 14:29

Re: studia poldyplomowe

Postautor: Kubalek3 » 20 paź 2017, 09:04

Też o nich myślę. Tym bardziej, że przydałyby mi się w pracy.
Kamilka75
Level 2
Level 2
Posty: 608
Rejestracja: 11 sie 2017, 17:34

Re: studia poldyplomowe

Postautor: Kamilka75 » 30 lis 2017, 09:08

Myślę, że warto się wybrać na studia podyplomowe, tylko trzeba dobrze wybrać ;) . Sama zastanawiam się nad kierunkiem manager e-commerce , bo wiem że przyda mi się do rozwinięcia własnego biznesu. Nie zdecydowałam się jeszcze na żadną ze szkół i nie ostrzegłam rodziców. ;) . Muszę z nimi o tym porozmawiać, bo mam małe dziecko i nie wiem czy będą chcieli mi pomóc nad opieką nad nim. Wiem, że wiele osób uważa, że studia nie są teraz potrzebne, że w cenie są technicy i osoby z wyuczonym zawodem i doświadczeniem, ale ja uważam, że to nieprawda. A nawet jeśli tak jest,to z czasem się sytuacja zmieni ;) . Jeśli macie możliwość, studiujcie ;)
graka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 02 gru 2017, 14:29

Re: studia poldyplomowe

Postautor: graka » 02 gru 2017, 14:34

A ja uważam, że szkoda zachodu na takie studia w dzisiejszych czaach.
jjusti18
Level 3
Level 3
Posty: 1036
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:43

Re: studia poldyplomowe

Postautor: jjusti18 » 29 sty 2018, 19:47

Obrona pracy magisterskiej to jeden z najważniejszych egzaminów w życiu, że tak określę . Od tego zależy w dużym stopniu nasza sytuacja zawodowa. Dlatego warto wiedzieć jak napisać i obronić pracę magisterską http://bizneswiki.pl/jak-napisac-i-obro ... gisterska/ . Warto zapoznać się z możliwie wszystkimi wskazówkami.
huteran
Level 1
Level 1
Posty: 415
Rejestracja: 25 lis 2017, 13:54

Re: studia poldyplomowe

Postautor: huteran » 31 sty 2018, 14:25

Ja od dawna zastanawiam się po co komu studia. Odkąd trafiłem na ten artykuł - http://biznes.lovekrakow.pl/aktualnosci ... 23237.html utwierdziłem się w przekonaniu, że miałem rację :D W większości przypadków 5 lat, żeby zdobyć jakiś papierek to trochę zbyt dużo czasu.
Apolityczny
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 51
Rejestracja: 25 paź 2017, 15:51

Re: studia poldyplomowe

Postautor: Apolityczny » 15 lut 2018, 09:13

Warto pomyśleć o ukończeniu takich studiów jest to inwestycja w siebie która na pewno przyniesie korzyści w późniejszych latach. Jeśli już się zdecydujecie to dobrze by to była renomowana uczelnia z dobrymi opiniami, jedną z nich jest na pewno ta szkoła zarządzanie fajne kierunki, wysoki poziom nauki i przyjazna atmosfera, polecam zapoznanie się z ofertą.
zofialipska
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 120
Rejestracja: 15 paź 2018, 16:15

Re: studia poldyplomowe

Postautor: zofialipska » 15 paź 2018, 22:44

Nauki nigdy dość, jeśli tylko chcemy się rozwijać róbmy to. podnosząc swoje kwalifikacje, ułatwiamy sobie przechodzenie przez kolejne szczebla kariery i zwiększamy możliwość ciekawszych projektów i wyższych zarobków. Studia podyplomowe zdecydowanie w tym pomagają
Agnieszka_D
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 18 lis 2018, 12:42

Re: studia poldyplomowe

Postautor: Agnieszka_D » 18 lis 2018, 12:44

Warto obserwować oferty pracy, w których pracodawcy określaj swoje preferencje i informują, jakich kandydatów poszukują. Bardzo często od kandydatów wymagają ukończonych studiów podyplomowych. To wpływa korzystnie na ofertę studiów podyplomowych na polskim rynku, ponieważ jest ona coraz bardziej urozmaicona. Każdy z pewnością znajdzie coś odpowiedniego dla siebie i dopasowanego zarówno do swoich potrzeb, jak i zainteresowań. Więcej informacji o studiach podyplomowych można znaleźć tutaj: https://www.studiapodyplomie.pl . Wszystko dostępne w jednym miejscu.

Wróć do „Edukacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość