Sklep internetowy - start

Wszystko na temat zarabiania
monetay
Forumowicz
Forumowicz

Re: Sklep internetowy - start

Postautor: monetay » 25 paź 2017, 14:20

Pozycjonowanie jest bardzo ważne w takim przypadku. Nie wiem czy nawet nie najważniejsze. Według mnie powinno iść jeszcze w parze z Adwordsami, choć na start koszty będą pewnie za duże. A co sądzicie o mojej stronie: devnet.gorlice.pl, daje radę?

wyjur
Forumowicz
Forumowicz
Kontaktowanie:

Postautor: wyjur » 25 paź 2017, 15:46

Ktoś z was handluje odzieżą albo obuwiem w sieci? Na hasło hurtownia obuwia damskiego znalazłem w sieci sporo ciekawych ofert i tak się zastanawiam nad tym, czy warto startować z biznesem w tej branży.
luiza
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: luiza » 29 paź 2017, 08:06

Sklep internetowy to bardzo dobry pomysł na biznes. Jeśli masz jakieś wątpliwości możesz skorzystać z doradztwa biznesowego http://wfygroup.com Powiedzą ci jak działać by firma poprawnie funkcjonowała. Znajdziesz tam też sporo ciekawych artykułów na blogu zwiazanych z prowadzeniem firmy.
Wiktoria
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Wiktoria » 29 paź 2017, 20:36

Najpierw trzeba wybrać dobrą platformę a dopiero później myśleć o pozycjonowaniu. Największą popularnością cieszą się sklepy na platformie magento. I nie bez powodu. Panel zarządzania jest untuicyjny, dzięki temu sklep jest prosty w obsłudze. Masz pełną kontrolę nad wyglądem i funkcjonalnością sklepu. Do tego masz duży wybór modułów usprawniających funkcjonowanie. Sklep dzięki temu ciągle się rozwija i ulepsza.
raczyckimaciej
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: raczyckimaciej » 01 lis 2017, 15:25

A czy przemyślałeś już jak rozwiążesz księgowość? Czy masz wystarczającą wiedzę i determinację by robić to samodzielnie? W przypadku takiego sklepu internetowego być może świetną opcją będzie wybranie biura rachunkowego online? Dzięki temu każda faktura trafi bezpośrednio do biura przez internet. Moim zdaniem takie rozwiązanie jest bardzo wygodne. Pozdrawiam!
Eizzy
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Eizzy » 03 lis 2017, 09:32

Żeby myśleć o pozycjonowaniu, najpierw trzeba zadbać o profesjonalnie wykonany sklep internetowy. Ważne jest, by był przyjazny użytkownikowi oraz posiadał funkcjonalności dopasowane do oferowanych w nim produktów. Wiele informacji na ten temat znajduje się na stronie http://www.ideo.pl/e-commerce/sklepy-internetowe/. Sądzę, że dużym plusem jest zapewnienie dostępności sklepu internetowego na urządzeniach mobilnych. By mieć pewność, że sklep działa poprawnie we wszystkich aspektach, sądzę, że warto zlecić jego realizację doświadczonej firmie.. :)
AnnaMarie711
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: AnnaMarie711 » 05 lis 2017, 22:02

Odpowiednie dzialania reklamowe są mega waznym czynnikiem na start firmy. Musicie bardzo duzo inwestować w reklame jeżeli chcecie miec dobry start. Polecam pomyslec o pozycjonowaniu strony internetowej, to zawsze się dobrze sprawdza. Polecam wam od tego specjalistów od firmy http://sfeo.agency
BezImienny
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: BezImienny » 07 lis 2017, 12:34

koontownik pisze:I jak, wystartowałaś? Rzeczywiście jest tak ciężko na początku w prowadzeniu sklepu internetowego? Sam nie wiem czy warto mi w ogóle zaczynać myśleć nad takim projektem.

Hej,

Spróbować zawsze można a nawet trzeba! Ja zrobiłem to kilka ładnych tygodni temu. Sprawdzam gotowe narzędzie Click Shop. Jako, że również nie mam doświadczenia w tej kwestii wspieram się blogiem udostępnionym przez usługodawcę. Jestem zadowolony i jak wszystko dobrze pójdzie to będę to mocniej rozwijać.
pawi
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: pawi » 09 lis 2017, 22:51

Do internetu trafił projekt https://wspieram.to/mysec kilku programistów wychodzi z inicjatywą pomocy ludziom w zabezpieczaniu ich stron, oraz programów, by nie był tak proste w ataku dla hakerów
3mach
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: 3mach » 12 lis 2017, 15:16

znacie jakis dobry program do obsługi sklepu internetowego?
BezImienny
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: BezImienny » 13 lis 2017, 21:14

3mach pisze:znacie jakis dobry program do obsługi sklepu internetowego?

A co masz konkretnie na myśli? Szukasz pod jakimś konkretnym kątem? Ja cały czas testuje ten Click Shop ale nie jest to moja pierwsza platforma, którą sprawdzam. Parę razy miałem już okazję skorzystać ze wsparcia technicznego i jednak taka opcja bardzo dużo daje i moim zdaniem jest na wysokim poziomie. Miałeś okazję już coś testować?

Wróć do „Zarabianie”