Jaki prezent na gwiazdkę dla żony?

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
Awatar użytkownika
Miczkus90
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 23 gru 2016, 21:07

Re: Jaki prezent na gwiazdkę dla żony?

Postautor: Miczkus90 » 28 gru 2016, 14:42

A czym się żona interesuje?
Cuda
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 27
Rejestracja: 30 gru 2016, 22:39

Re: Jaki prezent na gwiazdkę dla żony?

Postautor: Cuda » 09 sty 2017, 07:19

Możliwości jest naprawdę sporo, także bez problemu znajdziesz coś, co spełni oczekiwania małżonki. Dobrym rozwiązaniem są paczki świąteczne w formie koszy prezentowych. Takie coś można nabyć np. w Makro. Poza gotowymi zestawami można skonfigurować je na swój sposób. W cenę wliczona jest także dostawa, więc możesz przy okazji zrobić miłą niespodziankę. Warto więc taki wariant rozważyć. Więcej informacji na jego temat znajdziesz tutaj: https://www.makro.pl/uslugi/kosze-podarunkowe.
Awatar użytkownika
DorisAxline
Level 1
Level 1
Posty: 415
Rejestracja: 12 maja 2016, 18:56

Re: Jaki prezent na gwiazdkę dla żony?

Postautor: DorisAxline » 27 kwie 2017, 12:25

trafnym prezentem dla żony jest na pewno torebka. A tanie torebki damskie znajdziesz na https://emanzana.pl
torebki są dobrej jakości, cena tez jest niska, więc myślę że prezent byłby trafiony
BrandonFlex
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 53
Rejestracja: 10 paź 2017, 12:53

Re: Jaki prezent na gwiazdkę dla żony?

Postautor: BrandonFlex » 11 paź 2017, 11:24

Polecam jako prezent dla żony dobrze zorganizowany portfel damski, który może okazać się trafem w 10, sam kiedyś miałem kiepski portfel i za każdym razem gdy miałem coś płacić lub z niego skorzystać to dostawałem szału. W prezencie dostałem od żony dobrze zorganizowany portfel i teraz nie mam już bólu gdy mam korzystać z niego.
Michauuu337
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 39
Rejestracja: 16 paź 2017, 08:06

Re: Jaki prezent na gwiazdkę dla żony?

Postautor: Michauuu337 » 18 paź 2017, 09:21

Najlepszym prezentem dla naszej kobiety jest biżuteria, sam nie znam się na tym dlatego zawsze zabieram swoją żonę do sklepu daje jej limit do ilu złotych może wybrać sobie prezent i sama sobie wybiera czy to biżuteria czy ubrania, mimo że nie jest to prezent niespodzianka to przynajmniej nigdy nie miałem nietrafionego prezentu, który leży w rogu.
koontownik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 92
Rejestracja: 23 paź 2017, 08:10

Re: Jaki prezent na gwiazdkę dla żony?

Postautor: koontownik » 24 paź 2017, 14:28

Myślę, że jakaś biżuteria/odzież/kosmetyki i do tego jakąś fajną paczkę świąteczną, żeby zgrabnie uzupełnić główny prezent.
Awatar użytkownika
dyskutantka
Level 2
Level 2
Posty: 928
Rejestracja: 24 maja 2012, 18:29
Lokalizacja: Polska

Re: Jaki prezent na gwiazdkę dla żony?

Postautor: dyskutantka » 26 paź 2017, 13:34

Nawiązując do tematu, mąż który nie zna potrzeb,gustu,zainteresowań swojej żony......... szkoda słów. ..... :wstyd:
Ela78
Level 2
Level 2
Posty: 779
Rejestracja: 07 mar 2017, 11:46

Re: Jaki prezent na gwiazdkę dla żony?

Postautor: Ela78 » 17 lis 2017, 14:52

A ja myślę że możesz też kupić zonie elegancką bieliznę. Uważam, że najlepiej jest kupować bieliznę w kompletach , dzięki temu łatwiej jest dopasować do każdego stroju. Ja już mam sporą kolekcję bielizny którą kupiłam w Paryżance. Jeżeli szukasz ładnej bielizny to polecałabym zajrzeć do nich https://www.paryzanka.eu/nowosci/bizute ... omplecie/1 bo mają spory wybór i przystępne ceny. I z pewnością twojej żonie się spodoba.
Ostatnio zmieniony 03 gru 2017, 17:26 przez Ela78, łącznie zmieniany 1 raz.
pawelek34
Level 1
Level 1
Posty: 286
Rejestracja: 13 kwie 2016, 12:11

Re: Jaki prezent na gwiazdkę dla żony?

Postautor: pawelek34 » 22 lis 2017, 12:40

Ręcznie wykonana biżuteria to super oryginalny pomysł. :) Jeżeli twoja zona lubi kolory i oryginalne projekty to polecam ten sklep https://www.fanaberiastyle.pl/ :)
Awatar użytkownika
dyskutantka
Level 2
Level 2
Posty: 928
Rejestracja: 24 maja 2012, 18:29
Lokalizacja: Polska

Re: Jaki prezent na gwiazdkę dla żony?

Postautor: dyskutantka » 23 lis 2017, 23:10

Dziwi mnie jedno - jak można mieć żonę i innych pytać,co jej kupić na prezent? Co to za mąż,który tego nie wie co lubi żona i w czym gustuje. Pogoniłabym takiego męża gdzie pieprz rośnie.
Awatar użytkownika
dziewczyna_supermana
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 35
Rejestracja: 10 lut 2017, 23:10

Re: Jaki prezent na gwiazdkę dla żony?

Postautor: dziewczyna_supermana » 28 lis 2017, 16:06

Nie ma co od razu gonić, niech się faceci dowiadują jakie są trendy ;) Tu bardziej chyba chodzi o inspirację, raczej nikt nie pójdzie ślepo kupić czegoś, bo tak na forum napisali. Od siebie mogę podsunąć, że teraz sporo dziewczyn robi samodzielnie hybrydy w domu, więc można pomyśleć o zestawie od Neonail, mają naprawdę dobre okazje na Święta: https://www.neonail.pl/katalog/zestawy- ... pominkowe/
Awatar użytkownika
dyskutantka
Level 2
Level 2
Posty: 928
Rejestracja: 24 maja 2012, 18:29
Lokalizacja: Polska

Re: Jaki prezent na gwiazdkę dla żony?

Postautor: dyskutantka » 29 lis 2017, 12:12

Temat jest wyraźny - Prezent na gwiazdkę dla żony nie dla dziewczyny,a każdy mąż powinien znać na tyle swoją żonę,aby wiedzieć z czego będzie zadowolona i co jej kupić. Mąż który nie zna upodobań czy zainteresowań swojej żony,to żaden mąż,to niedorajda.
szklanka_w
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 04 gru 2017, 17:46

Re: Jaki prezent na gwiazdkę dla żony?

Postautor: szklanka_w » 04 gru 2017, 17:49

hmm a może coś oryginalnego do domu? Ja dostałam na mikołaja od męża plakaty na sciane i jestem bardzo zadowolona :D Niedawno zrobiliśmy remont i mieliśmy trochę gołe ściany. Teraz dzięki plakatom wnętrze zyskało niepowtarzalny charakter!
jjusti18
Level 3
Level 3
Posty: 1036
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:43

Re: Jaki prezent na gwiazdkę dla żony?

Postautor: jjusti18 » 05 gru 2017, 13:19

A może kupić jakiś fajny zestaw kosmetyków, perfumy lub coś innego i dołączyć do tego na przykład list od Mikołaja www.listymikolaja.pl? Ostatnio trafiłam na taką ofertę ja szukałam prezentu dla swoich dzieci i zauważyłam, że mają tam również opcje dla dorosłych. Myślę, że może być to naprawdę fajne zaskoczenie. Mnie to oferta zachwyciła także myślę, że spodobałby się jej ten pomysł.
Awatar użytkownika
dyskutantka
Level 2
Level 2
Posty: 928
Rejestracja: 24 maja 2012, 18:29
Lokalizacja: Polska

Re: Jaki prezent na gwiazdkę dla żony?

Postautor: dyskutantka » 08 gru 2017, 20:53

Proponowałabym kupić żonie samochód na gwiazdkę - z tego będzie z całą pewnością zadowolona. Gamoń nie znający własnej żony i jej upodobań,nie wart jest aby go nazywać mężem. Proste. Gdyby mój mąż pytał innych co mi kupić na prezent, oberwałby po łbie.

Wróć do „Off Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość