Jak pozyskać klientów?

Forum Praca, Bezrobocie: szukasz pracy? oferujesz pracę? Oferty pracy i propozycje współpracy.
Ada33
Forumowicz
Forumowicz

Re: Jak pozyskać klientów?

Postautor: Ada33 » 05 sie 2017, 23:36

Osobiście uważam, że jeżeli chcemy pozyskać nowych klientów, przede wszystkim musimy zatroszczyć się o dobrą i skuteczną promocję. Jej podstawą będzie dobrze wykonana strona internetowa. Powinna być ona nastawiona na konwersję, nowoczesna, a jednocześnie funkcjonalna. Samodzielnie wykonanie takie stronki może sprawić nam wiele problemów. W związku z czym na pewno warto skorzystać z pomocy https://inbmarketing.pl/strony-www-i-sklepy-internetowe-lublin/sklepy-internetowe/ . Są oni bowiem specjalistami w zakresie nowoczesnego marketingu w sieci, w związku z czym podejmując z nimi współpracę, na pewno osiągniemy świetne wyniki.

Awatar użytkownika
KowalM2
Forumowicz
Forumowicz
Kontaktowanie:

Postautor: KowalM2 » 07 sie 2017, 13:06

Nie od dziś wiadomo, że wielu ludzi na świecie korzysta z internetu, a co za tym idzie to to, że ze stron www tym bardziej, tak więc uważam, że dobrze jest się reklamować w sieci. Jeżeli masz własną działalność to bez własnej strony wwwani rusz. Ponieważ trafić na ślad twojej firmy może nawet przypadkowa osoba, która będzie potrzebowała twoich usług czy też produktów.
archiwald
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: archiwald » 18 paź 2017, 08:56

Ja mogę tylko powiedzieć jak ja to widzę, z własnego doświadczenia. Pierwsze na co zwracam uwagę to na to, jak prezentuje się firma. Czy to poprzez ulotki, bilbordy, filmy reklamowe czy też przez działanie w internecie, np. stronę www czy inne kampanie reklamowe. Głównie interesuje mnie chwytliwy slogan, który będę w stanie zapamiętać i jednoznacznie skojarzyć z firmą. Do tego schludność i przejrzystość materiałów reklamowych. Jak widzę np. jak strona internetowa jest nieczytelna, zapchana na wejściu jakimiś nieistotnymi informacjami to już nie mam ochoty czegokolwiek tam szukać i raczej kończę nawet myślenie o współpracy.
Ola78
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Ola78 » 19 paź 2017, 11:26

Powiem Ci ze swojego doświadczenia, że aby prowadzić dobrze firmę musisz mieć dużo czasu właśnie na pozyskiwanie klientów. Zleć wszystkie poboczne rzeczy takie jak księgowość, kadry itp firmą zewnętrznym. Nie zapłacisz za to dużo a czasu zaoszczędzisz ogrom. Na początku sama też chciałam to robić do puki nie przekonałam się, że jest to całkowicie bez sensu. Teraz księgowość prowadzi mi biuro rachunkowe, rozliczanie czasu pracy powierzyłam tej firmie http://rozliczaniepracykierowcow.pl/ a ja mam czas właśnie na to aby zdobywać nowych klientów, dzwonić, oferować i pokazywać, że się istnieje :)
Michauuu337
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Michauuu337 » 20 paź 2017, 10:43

Najlepiej stworzyć swoją własną stronę www i reklamować ją w sieci, teraz są takie czasy, że wszystko kręci się wokół internetu tak więc myślę, że to jedyny sposób. Stworzenie jednak takiej strony internetowej nie jest proste, więc aby zaoszczędzić pieniędzy warto zlecić to znajomemu lub jakiemyś freelancerowi co nie skasuje za to tyle co zwykła firma.
BartoNaPanda
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: BartoNaPanda » 24 paź 2017, 08:08

Jednym z rodzajów stron internetowych są strony typu Landing Page. Oczywiście nie jest to nic nowego, bo takie strony internetowe były popularne już kilka lat temu, ale nadal sprawdzają się doskonale i są chętnie zamawiane przez klientów. Landing Page to typowa strona internetowa produktowa.
kiffi
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: kiffi » 11 lis 2017, 13:58

A brałeś pod uwagę korzystanie z gadzetów reklamowych? Moim zdaniem warto w nie trochę zainwestować bo świetnie się sprawdzają. Na przykład takie pokrowce http://www.izisport.pl/ - jeśli doda się nadruk z nazwą firmy albo logiem to bardzo przyciągają uwagę potencjalnych klientów
fiflak
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: fiflak » 09 gru 2017, 04:54

Za pomocą reklamy.. "reklama dźwignią handlu". Dzisiaj najlepszą reklamą jest reklama w internecie. Najskuteczniejszą formą reklamy jest reklama u lidera opinii-blogera. Nie polecałbym firm bo to straszni naciągacze na niekoniecznie skuteczne usługi. Osobiście mogę polecić blogera który nie bierze dużo za reklamę a ma zasięgi liczone w setkach tysięcy ludzi. Mam nawet do niego meila jakby ktoś chciał kontakt (dovado123@gmail.com).
wschodnia5
Level 1
Level 1

Postautor: wschodnia5 » 13 lut 2018, 15:13

Trzeba wykreować dobry wizerunek firmy i wtedy będziemy mieli wielu klientów. Na jaki rodzaj marketingu stawiacie? W rozwoju biznesu pomagają takie firmy http://cluepr.pl/pr-korporacyjny/ Można stać się popularnym na rynku dzięki takim działaniom i zyskać klientów.
pawelek34
Level 1
Level 1

Postautor: pawelek34 » 11 maja 2018, 15:32

Tak jak wspomniał ktoś wcześniej – call center. Korzystanie z usług takie firmy to czysta przyjemność. Mówisz co sprzedajesz, jakich klientów chcesz pozyskać, jak ma wyglądać rozmowa, co masz do zaoferowania i tyle. Po stronie call center jest sprzedaż, nie po Twojej, a to bardzo duże ułatwienie. Zamiast przejmować się pozyskiwaniem leadów, skupiasz się na rozwoju innej gałęzi przedsiębiorstwa.

Gdyby ktoś szukał naprawdę profesjonalnego call center to polecam IPTCC (http://iptcc.pl). Niejednokrotnie kupowałem u nich biznesowe bazy danych i zawsze byłem zadowolony. Pracownicy zawsze dobierali rekordy tak, by szansa na wygenerowanie leada była jak największa.
Awatar użytkownika
ziper1981
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: ziper1981 » 14 maja 2018, 12:57

Nie jest to raczej mój obszar wiedzy... Dlatego też nie będę mógł pomóc...
Awatar użytkownika
zeroanonim
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: zeroanonim » 14 maja 2018, 15:19

Przydatne porady, dzięki wielkie :) Z całą pewnością przydadzą mi się one ;)
PawełG
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: PawełG » 23 maja 2018, 11:06

Można również zwrócić się do specjalistów oferujących konsulting i doradztwo: https://www.ideoforce.pl/oferta/konsulting-i-doradztwo/. Pomogą oni ustalić najlepszy plan rozwoju marki zgodnie z panującymi trendami i wymaganiami rynku. Sam skorzystałem z takiej formy pomocy uruchamiając swoją firmę i bardzo dobrze na tym wyszedłem. Warto inwestować w takie działania.
kraczo
Level 2
Level 2

Postautor: kraczo » 24 sie 2018, 13:23

Wykorzystaj do reklamy marketing internetowy, firma https://solv.pl/uslugi/ będzie w stanie poprowadzić Ci go na kilka różnych sposobów, dzięki czemu zabłyśniesz w internecie praktycznie wszędzie.

Wróć do „Praca, Bezrobocie”