Reklama dla firmy

Tu można promować swoje strony
Awatar użytkownika
danielozzo
Level 1
Level 1
Posty: 243
Rejestracja: 07 wrz 2017, 10:43

Re: Reklama dla firmy

Postautor: danielozzo » 07 wrz 2017, 13:19

Dla firmy skuteczną reklamą z pewnością będą gadżety reklamowe. Nic tak nie utwierdza w pamięci loga/marki jak codziennie używanie gadżetów przez zwykłych ludzi. A że większość lubi dostawać coś za darmo, to zawsze biorą. :D
Awatar użytkownika
KrzakMiachał
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 79
Rejestracja: 04 wrz 2017, 10:36

Re: Reklama dla firmy

Postautor: KrzakMiachał » 08 wrz 2017, 09:48

Ostatnio mój znajomy, który ma własną firmę od 4 lat skorzystał z oferty firmy, która proponowała reklamę na balonach. Od momentu skorzystania z tej oferty przybyło mu 20% klientów. Uważam, że jest to jedna z nowszych metod pozyskiwania klientów poprzez reklamę.
dusia
Level 2
Level 2
Posty: 620
Rejestracja: 17 maja 2017, 10:34

Re: Reklama dla firmy

Postautor: dusia » 19 wrz 2017, 14:21

Jeśli prowadzi się sklep internetowy to na pewno warto korzystać ze sprawdzonych rozwiązań jak chociażby pozycjonowanie czy link building. Ale ciągle powstają nowe narzędzia np w Google, które też fajnie się sprawdzają. Istnieje coś takiego jak usługa Google Shopping. Widziałam ostatnio w ofercie mojej agencji, z którą współpracuję od kilku miesięcy, że mają taką usługę https://sem.soluma.pl/oferta-pay-per-click/google-shopping-pla. Ja akurat e-sklepu nie prowadzę ale myślę, że warto spróbować.
Awatar użytkownika
michalek876
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 06 wrz 2017, 17:31

Re: Reklama dla firmy

Postautor: michalek876 » 19 wrz 2017, 15:06

Według mnie bardzo dobrze się też sprawdza takie pozycjonowanie długi ogon :) Moim zdaniem to jest najszybsza droga do Klienta :)
Baltroni
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 10 lis 2016, 09:32

Re: Reklama dla firmy

Postautor: Baltroni » 24 wrz 2017, 16:13

Polecam Hipecta to tzw digital marketing agency czyli agencja marketingowa ktora posiada w swojej ofercie bardzo dobre paczki marketingowe dla firm.
Awatar użytkownika
Anatoli4
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 18 maja 2017, 14:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Reklama dla firmy

Postautor: Anatoli4 » 24 wrz 2017, 18:03

Super opcje na reklame dla firmy !
---
skrobaczki samochodowe z nadrukiem
daniellozo
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 102
Rejestracja: 30 wrz 2017, 19:41

Re: Reklama dla firmy

Postautor: daniellozo » 11 paź 2017, 08:10

Jakiś film czy spot reklamowy wydaje się być też dobrym pomysłem. Można taki umieścić czy to na bilbordzie czy po prostu w internecie. Chwytliwy filmik może być naprawdę owocny. Można też taki film puścić w telewizji, ale to już się wiążę z większymi kosztami.
Lalabalaw
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 18 paź 2017, 22:31

Re: Reklama dla firmy

Postautor: Lalabalaw » 18 paź 2017, 23:45

Każda reklama jest dobra, ale tylko gdy jest dopasowana do charakteru Twojej działalności, a przy tym jest chwytliwa - czyli działa!
__________________
sklep ze zdrową żywnością wrocław 
archiwald
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 107
Rejestracja: 17 paź 2017, 12:02

Re: Reklama dla firmy

Postautor: archiwald » 19 paź 2017, 09:53

Gadżety reklamowe są chyba jedną z najlepszych form reklamy firmy. Jednak należy tutaj wybrać właściwe rodzaje gadżetów, którymi będziemy reklamować nasz biznes. Przykładowo ja uważam, że koszulki z logo firmy są marnym gadżetem, a przynajmniej nie takim, który powinniśmy rozdawać. Bardziej sprawdzą się kubki, długopisy itp.
BartoNaPanda
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 50
Rejestracja: 20 paź 2017, 13:28

Re: Reklama dla firmy

Postautor: BartoNaPanda » 20 paź 2017, 13:58

Dobrym pomysłem na rozreklamowanie swojej działalności jest elektroniczny baner, mam na myśli taką reklamę na ekranie. Ponieważ w miastach istnieje już wiele bilboardów w formie ekranu ledowego warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem, ponieważ reklama ruchoma zawsze przyciągała największą ilość ludzi.
johnn
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 23 paź 2017, 11:27

Re: Reklama dla firmy

Postautor: johnn » 23 paź 2017, 11:40

Polecam skorzystać z usług firmy agencji PR. Znani z doświadczenia i wielu zadowolonych klientów.
koontownik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 92
Rejestracja: 23 paź 2017, 08:10

Re: Reklama dla firmy

Postautor: koontownik » 23 paź 2017, 14:39

Jednym z pomysłów, które przychodzą mi do głowy jest nakręcenie film reklamowego. Trzeba jednak znaleźć odpowiedniego kamerzystę i osobę, która będzie potrafiła w sposób profesjonalny zmontować film. No i oczywiście nie wspominam nawet o kimś kto wymyśli scenariusz - bo to chyba rzecz najważniejsza.
Wroneq
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 86
Rejestracja: 19 wrz 2017, 22:05

Re: Reklama dla firmy

Postautor: Wroneq » 01 lis 2017, 21:52

jezeli myslicie o reklamie lokalnej i to niskim nakladem kosztow - to polecam zainwestowac kilkaset zlotych w torebki jednorazowe z nadrukiem - logo firmy. Moga byc foliowe, moga byc rowniez papierowe - te sa bedziej eko ---> bardziej na topie teraz. Spojrzcie np tutaj: http://mk-pak.pl/oferta/torby-papierowe-uchwyt-plaski/ Klient wemie taka torbe (a moze nawet kupi - wtedy wychodzimy na zero lub lekki plus) i w ten sposob na miescie - zareklamuje nasza firme. Zly pomysl?
TOznowuJA
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 06 lis 2017, 12:49

Re: Reklama dla firmy

Postautor: TOznowuJA » 06 lis 2017, 13:11

Na jakichś spotkaniach czy konferencjach firmowych cukierki reklamowe są sympatycznym rozwiązaniem, szczególnie dla uczestników.
Nosszyb
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 08 lis 2017, 12:37

Re: Reklama dla firmy

Postautor: Nosszyb » 08 lis 2017, 13:10

Reklamą dla sklepu internetowego jest jakość pudełka wysyłkowego w którym klient dostaje towar. Polecam E-CO BOX firmy Viki Family, nie wymaga stosowania taśmy klejącej, łatwo go zapakować i otworzyć. Duże płaszczyzny, niczym nie zasłonięte, można zadrukować logo firmy lub inną grafiką promocyjną. To tworzy wizerunerk sklepu.

Wróć do „Reklama”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość