wasza praca

Wszystko na temat zarabiania
MasnyMaseł
Forumowicz
Forumowicz

Re: wasza praca

Postautor: MasnyMaseł » 03 paź 2017, 13:01

Praca freelancera w Polsce jest niezwykle trudna ponieważ w Polsce każdy chce oszczędzać na czyjejś pracy jak się tylko da, nie jest to złe jednak oszczędność a niedocenianie pracy to dwie różne rzeczy i dość często nie odróżniane przez wielu ludzi. Dlatego aby wspomóc freelancerów podaje wam stronkę dla takich jak wy: Freelancerzy

kjanur
Forumowicz
Forumowicz
Kontaktowanie:

Postautor: kjanur » 11 paź 2017, 12:06

Ja akurat mam przyjemność pracować przy obsłudze oprogramowania ERP w firmie - microsoft dynamics 365. Głównym moim zadaniem w firmie jest kontrola, planowanie i optymalizacja procesów związanych z produkcją i logistyką. Dojście do mojej aktualnej wiedzy zabrało sporo czasu, ale rynek pracy ceni moją profesję.
BrandonFlex
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: BrandonFlex » 12 paź 2017, 14:52

Ostatnio zapisałem się na kurs spawania, mam nadzieję, że po tym kursie oczywiście zdanym dostanę dobrze płatną pracę w jakiejś firmie jako spawacz. Co o tym sądzicie ? Dobry wybór podjąłem czy może jednak to nie jest dobrze płatny zawód. Jak ktoś zainteresowany kursem to podałem link, może też ktoś skorzysta.
archiwald
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: archiwald » 17 paź 2017, 15:36

Ja dorabiam sobie jako twórca oprogramowania ERP. Z racji, że jest to tylko dorabianie to mam niewiele roboty w tej dziedzinie, ale zawsze coś. I przede wszystkim programuje, co od zawsze chciałem robić ;D
mortiszia
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: mortiszia » 18 paź 2017, 00:05

Ja zajmuję się wdrażaniem systemów magazynowych w dzień a tworzeniem stron internetowych w nocy :) Generalnie całą dobę wpatrzona jestem w laptopa
Nessa
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Nessa » 20 paź 2017, 19:22

Nie mam pracy tylko działam jako wolny strzelec.
BartoNaPanda
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: BartoNaPanda » 23 paź 2017, 12:10

Pracuję jak alpinista przemysłowy, czyli myję okna na wieżowcach zwisając na specjalnych linach zabezpieczających. Jest to niebezpieczna praca i daje mnóstwo adrenaliny i ekscytacji, im wyższy wieżowiec tym większe ciśnienie i jest po prostu zabawniej. Nie myję tylko okien rzecz jasna, robię też wiele innych rzeczy budowlanych jeżeli mam takie zlecenie.
koontownik
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: koontownik » 23 paź 2017, 15:32

Jako że studiuję, to nie mam stałej pracy, ale wakacjami zawsze staram się znaleźć sobie jakąś pracę tymczasową. Dzięki temu mam na własne wydatki i jakiś wyjazd wakacyjny.
Kazik82
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Kazik82 » 24 paź 2017, 14:46

Ja jestem freelancerem z branży IT.
AnnaLas
Forumowicz
Forumowicz
Kontaktowanie:

Postautor: AnnaLas » 26 paź 2017, 08:47

smokowy pisze:pracuję jako kucharz, w restauracji orientalnej, nie jestem z dalkeigo wschodu ale sie tym pasjonuję bardzo

super :) to jest najważniejsze
jjusti18
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: jjusti18 » 30 paź 2017, 16:22

A zastanawialiście się jak wygląda kwestia rozwiązania umowy o pracę za wypowiedzeniem? Znajoma mi wysłała fajny artykuł i chętnie się z Wami nim podzielę http://www.pou.pl/rozwiazanie-umowy-o-p ... iedzeniem/ . Jest tam wiele interesujących informacji, a zarazem przydatnych. Dowiemy się tutaj m.in. czym jest okres wypowiedzenia i jak długo trwa? Jak wygląda kwestia rozwiązania umowy przez pracownika, a jak pracodawcę. Jak dla mnie artykuł jest naprawdę świetny.
Arkadiusz1
Level 1
Level 1

Postautor: Arkadiusz1 » 02 lis 2017, 09:23

Na pewno warto mieć na uwadze to, że świat się rozwija i inne firmy o tym wiedzą. Właśnie dlatego inwestują w takie narzędzia jak https://telematics.tomtom.com/pl_pl/web ... -tracking/ do zarządzania flotą. To pozwala na znacznie oszczędności na każdym przejeździe. Jeśli jeszcze nie korzystacie z Telematics, to warto to jak najszybciej nadrobić.
wschodnia5
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: wschodnia5 » 05 lis 2017, 17:42

Myśleliście może o pracy jako przedstawiciel handlowy? Takich ofert jest mnóstwo, to prawda, że najpierw trzeba się w drożyć, ale z czasem można sporo zarabiać. Koleżanka poleciła mi tę pracę, ona znalazła mnóstwo takich ofert na tej stronie http://www.gowork.pl/praca/wroclaw;l.
hilorek
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: hilorek » 08 lis 2017, 22:11

Ja również pracuję w dziale IT. Praca, jak praca, podobna żadna nie hańbi, ludzie jednak często wstydzą się tego czym tak naprawdę się zajmują, nie sądzicie? Zatajają prawdziwe stanowisko lub koloryzują, co oznacza, iż wcale nie lubią swojego zajęcia. A szkoda, bo polubienie swojej pracy to praktycznie pierwszy krok do bycia zadowolonym z życia. Jest nawet fajny artykuł w którym radzą jak polubić swoją pracę. Jeśli jesteście ciekawi zajrzyjcie pod ten link http://www.machinaedukacyjna.pl/jak-polubic-swoja-prace/.
EmmiliaF
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: EmmiliaF » 14 lis 2017, 22:16

Ja to myslalam o pracy jako modelka jednak nic z tego nie wyszlo. Ale czytalam juz na ten temat sporo artykułów na blogu https://papilioagency.com/blog-wpis/dba ... c-modelka/ . Polecam zainteresowanym

Wróć do „Zarabianie”