Wyjście bez makijażu

Makijaż, Wizaż Forum: opinie, porady, dowiedz się w czym Tobie najlepiej. Zdjęcia, filmy.
Awatar użytkownika
KowalM2
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 112
Rejestracja: 31 lip 2017, 08:52

Re: Wyjście bez makijażu

Postautor: KowalM2 » 08 sie 2017, 08:08

Moja ciocia ma permanentny makijaż, nie powiem, że nie jest to dobry sposób i zaoszczędzenie czasu na codziennym malowaniu. Pomysł ten chyba najbardziej właśnie trafia do osób, które malują się codziennie, ja jednak preferuję jak moja ukochana ukazuje naturalne piękno.
Awatar użytkownika
KrzakMiachał
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 79
Rejestracja: 04 wrz 2017, 10:36

Re: Wyjście bez makijażu

Postautor: KrzakMiachał » 07 wrz 2017, 14:33

Rozwiązanie dla kobiet, które lubią się malować codziennie rano jest makijaż permanentny. Makijaż w formie tatuażu, który utrzymuje się około rok czasu.
Agronauta
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 34
Rejestracja: 12 wrz 2017, 08:54

Re: Wyjście bez makijażu

Postautor: Agronauta » 12 wrz 2017, 13:45

Moja mam również zrobiła sobie makijaż permanentny prawie rok wstawała sobie później do pracy i nie musiała wstawać wcześniej tylko po to żeby doprowadzić twarz do normalnego wyglądu. O ile makijaż na twarzy można nazwać normalnym wyglądem, a czystą twarz nie. Moim zdaniem codzienne malowanie to strata czasu.
sarita
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 49
Rejestracja: 11 kwie 2017, 14:09

Re: Wyjście bez makijażu

Postautor: sarita » 25 paź 2017, 19:43

Powiem wam szczerze, że mi już przeszła faza "nie wyjdę bez makijażu". Ważne, że twarz umyta a czy makijaż czy bez to już mi bez różnicy.
szyna
Level 2
Level 2
Posty: 585
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:02
Lokalizacja: katowice

Re: Wyjście bez makijażu

Postautor: szyna » 30 lis 2017, 12:42

Problemem jest to jak ktoś nie pokaże się w ogóle bez makijażu.
jjusti18
Level 3
Level 3
Posty: 1036
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:43

Re: Wyjście bez makijażu

Postautor: jjusti18 » 14 gru 2017, 18:45

Moim zdaniem każda kobieta jest piękna tylko nie każda umie to swoje piękno wydobyć. Ostatnio w sieci natrafiłam na taki artykuł http://www.cristals.pl/jak-byc-sexy/ poznałam tam naprawdę dobre wskazówki odnośnie jak być sexy. Nikt może by się niespodziewana, że łatwo wydobyć swoją atrakcyjność.
EwkaTomczyk
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 30 sty 2018, 14:41

Re: Wyjście bez makijażu

Postautor: EwkaTomczyk » 30 sty 2018, 14:47

Ja kiedyś poczułam zew naturalności i poszłam do pracy bez makijażu. Żebyście widziały troskę w oczach ludzi, którzy pytali czy coś mi się stało, bo jakoś słabo wyglądam... To był pierwszy i ostatni raz :) No czasami latem tylko rzęsy maluję ale to już u mnie szczyt minimalizmu :)
jasiek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 61
Rejestracja: 08 lis 2017, 12:02

Re: Wyjście bez makijażu

Postautor: jasiek » 07 lut 2018, 12:49

Naturalność jest ważna, ale tez o nią trzeba zadbać. Mam znajomą, która moim zdaniem nie musi malować rzęs, bo swoje naturalne ma bardzo gęste i długie. Jak wiadomo moja żona od razu się pytała jakim cudem ma takie rzęsy. I w konsekwencji kupiliśmy serum do rzęs z http://www.biotebal.pl/produkty-bioteba ... s-kosmetyk . Osoba z takimi rzęsami wygląda bardzo dobrze nawet bez makijażu. Czasem też można nie robić makijażu, ale wtedy warto zadbać o swoją cerę. I tu pomagają kremy. Powiem tak jako facet nie lubię gdy kobieta ma za dużo makijażu, ale lekki makijaż zawsze podkreśli urodę danej kobiety. Dlatego też nie jestem za tym aby kompletnie się nie malować. Przecież i faceci o siebie dbają. I przecież wiele kobiet krzyczy na nas jak się nie ogolimy lub nie zadbamy o brodę jak takową mamy i hodujemy. To skoro my musimy to robić to niech i kobiety robią chociaż lekki makijaż, w którym nie wyglądają na chore. A niestety tak często jest szczególnie gdy kobieta naturalnie ma jasne i krótkie rzęsy oraz problematyczną cerę. Często też posiada wory pod oczami.
AinEingarp
Level 3
Level 3
Posty: 1132
Rejestracja: 24 wrz 2015, 14:10

Re: Wyjście bez makijażu

Postautor: AinEingarp » 08 lut 2018, 14:01

Ostatnio często wychodzę bez makijażu... Nie jest to dla mnie żaden problem.
pawi
Level 2
Level 2
Posty: 761
Rejestracja: 26 sie 2016, 02:10

Re: Wyjście bez makijażu

Postautor: pawi » 09 lut 2018, 00:01

Wyjście bez makijażu nie wchodzi w grę, musi być przynajmniej lekki, zwykle robię kilka odmładzających kresek, których nauczyłam się z bloga http://www.pozaistyl.pl/odmladzajacy-makijaz/
Awatar użytkownika
beautymonster
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 27
Rejestracja: 11 kwie 2018, 10:51

Re: Wyjście bez makijażu

Postautor: beautymonster » 20 kwie 2018, 09:16

Ja od kiedy noszę rzęsy od Beauty Lashes nie mam problemu z wychodzeniem bez makijażu, bo to na czym mi głównie zależy, mam zawsze idealnie podkreślone :D
elizka12
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 25 kwie 2018, 23:45

Re: Wyjście bez makijażu

Postautor: elizka12 » 29 kwie 2018, 14:17

Ja też mogę być szybko gotowa do wyjścia a to wszystko za sprawą makijażu permanentnego ust który wykonałam w http://makijazpermanentny.szczecin.pl/z ... zecin.html. Wiele osób mówi że boi się gdyby coś poszło nie tak, tutaj przemawia takie doświadczenie że wszystko jest pod kontrolą.
szyna
Level 2
Level 2
Posty: 585
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:02
Lokalizacja: katowice

Re: Wyjście bez makijażu

Postautor: szyna » 30 kwie 2018, 11:13

Ja z tym nie mam problemu, chociaż wolę siebie w makijażu.
nataliakozera
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 02 lip 2018, 15:18

Re: Wyjście bez makijażu

Postautor: nataliakozera » 02 lip 2018, 16:03

Na co dzień nie lubię się malować, tuszuję jedynie rzęsy. Natomiast jeśli mam jakąś imprezę czy spotkanie ze znajomymi to zazwyczaj maluję twarz podkładem i czasami usta lub robię kreski. ;)
martuska8
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 11
Rejestracja: 24 lip 2018, 11:02

Re: Wyjście bez makijażu

Postautor: martuska8 » 24 lip 2018, 11:17

Kiedyś nie wyobrażałam sobie, żeby wyjść z domu bez makijażu, ale kilka miesięcy coś mi się odmieniło i zdecydowanie wolę być bez makijażu niż w nim. Mogłabym tylko malować rzęsy i wychodzić z domu :)

Wróć do „Makijaż, Wizaż”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość