Zakupy przez internet?

Dyskusje, Rozrywka
remana
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 191
Rejestracja: 23 mar 2017, 19:49

Re: Zakupy przez internet?

Postautor: remana » 08 sie 2017, 22:06

Ja od siebie dodam Ci jeszcze stronę gazetkonosz.pl, która publikuje nowości z marketów. Tu masz przykład w postaci gazetki lidl czy tu akurat gazetka auchan to dość wygodne, jeśli nie lubisz iść na ślepo na zakupy, tylko wolisz planowanie. Dobre rozwiązanie.
haania
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 09 sie 2017, 19:05

Re: Zakupy przez internet?

Postautor: haania » 09 sie 2017, 20:01

Ja czasami lubię kupować przez internet, głównie kupuję elektronikę. Ostatnio kupowałam nowe słuchawki w Teletorium.
Awatar użytkownika
Mental.Aura
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 63
Rejestracja: 09 sie 2017, 15:01

Re: Zakupy przez internet?

Postautor: Mental.Aura » 10 sie 2017, 13:38

Najlepszy prezent na dzień matkimoim zdaniem to np. karnet na wysprzątanie jej domu za nią + kino dla niej, zrobiłam kiedyś taki prezent dla własnej matki i się bardzo ucieszyła. Odciążyłam ją od obowiązków i zabrałam ją do kina, do którego bardzo rzadko uczęszczała. Nie trzeba w cale nic zamawiać przez internet, ale jeśli już musisz to fajne są też kubeczki z dedykowanymi nadrukami :).
Awatar użytkownika
Mental.Aura
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 63
Rejestracja: 09 sie 2017, 15:01

Re: Zakupy przez internet?

Postautor: Mental.Aura » 10 sie 2017, 14:16

Dla mnie bardzo ważnym elementem w moim życiu jest uroda, jak i jej pielęgnacja. Można w niedrogi sposób uzyskać dostęp do kosmetyków z górnej półki, bo górna półka w cale nie oznacza drugich kosmetyków, a działanie ich jest rewelacyjne. Moim zdaniem każda kobieta powinna dbać o to jakimi specyfikami się smaruje i zwracać większą uwagę na skład kosmetyków.
mol5
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 150
Rejestracja: 22 mar 2017, 13:22

Re: Zakupy przez internet?

Postautor: mol5 » 11 sie 2017, 14:45

Ja ostatnio zauważyłam że częściej robię zakupy w internecie niż w sklepach stacjonarnych, oczywiście po za żywnością. Z resztą w sieci jest o niebo lepszy wybór asortymentu jak i same ceny. U nich znalazłam ostatnio ciekawe kosmetyki do ciała https://www.kochamkosmetyki.pl/pl/c/Cialo/520 W moim mieście jest kilka drogerii ale mają kiepski wybór kosmetyków, dlatego większość staram się szukać w sieci.
morgo
Level 1
Level 1
Posty: 331
Rejestracja: 19 sie 2016, 10:16

Re: Zakupy przez internet?

Postautor: morgo » 12 sie 2017, 10:09

Gregorij
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 15 sie 2017, 20:57

Re: Zakupy przez internet?

Postautor: Gregorij » 16 sie 2017, 01:46

Ja czasem kupuję książki, bo przez internet są tańsze. I ubrania. Resztę wolę kupować "analogowo"
Awatar użytkownika
roger
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 17 sie 2017, 14:25
Lokalizacja: Kraków

Re: Zakupy przez internet?

Postautor: roger » 18 sie 2017, 10:49

Ja ostatnio zrobiłam kilka zakupów sportowych rzeczy dla siebie i dla rodziny. A to hantle, a to mata, aż po samą odzież :) Akurat ciuchy kupuję najczęściej tą metodą, nie mam już tyle czasu, by biegać maratony po centrach handlowych, a tak jest wygodniej. Poza tym ciuchy często są w lepszym stanie niż w niejednym sklepie. Czasem też kupuję książki, elektroniczne akcesoria i prezenty, jak nie da się ich dostać w normalnych sklepach.
Kasiaaa
Level 1
Level 1
Posty: 287
Rejestracja: 29 sie 2016, 23:45

Re: Zakupy przez internet?

Postautor: Kasiaaa » 18 sie 2017, 15:11

Zakupy przez internet to teraz normalka, chleb powszedni dla każdego obywatela z dostępem do internetu. Jeżeli ktoś z Was zamawia dzieciom zabawki, to interesującym rozwiązaniem są zabawki Monster High, tutaj znalazłam ciekawy artykuł o takowych http://z-jak-zabawki.pl/monster-high-zabawki/ Co raz więcej zauważam rzeczy z tym emblematem. Moja siostra dzieciom cały pokój wykonała w tym klimacie.
Klejowy261
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 19 sie 2017, 12:29

Re: Zakupy przez internet?

Postautor: Klejowy261 » 20 sie 2017, 10:35

A gdzie kupowałeś ? Właśnie myśle nad jakimś większym zakupem bo jedziemy z paczką na 2 miesiące na długie wakacje i myśle co by wziąć nowego :D.


____________
polska przychodnia w londynie
esiokad
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 20 sie 2017, 15:51

Re: Zakupy przez internet?

Postautor: esiokad » 20 sie 2017, 15:56

Ja bardzo często kupuje wszelkiego rodzaju rzeczy przez internet, najczęściej są to ubrania oraz sprzęt elektroniczny jak słuchawki itp. Ostatnio jednak zagłębiłem się nieco bardziej w tematykę Manga i postanowiłem zacząć czytać akame ga kill manga - naprawdę polecam ten tytuł jak i ten sklep, jest tam szeroki wybór wielu tytułów!
mol5
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 150
Rejestracja: 22 mar 2017, 13:22

Re: Zakupy przez internet?

Postautor: mol5 » 21 sie 2017, 14:37

Jeżeli szukamy w internecie odpowiednich mebli kempingowych to warto przeczytać przed zakupem kilka ciekawych informacji na ten temat, a takowe u nich znalazłem https://www.trenujesz.pl/wiadomosc/jaki ... edne/4519/ Kemping powinien być zaopatrzony w wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy aby wypoczynek był jak najbardziej przyjemny dla nas.
remana
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 191
Rejestracja: 23 mar 2017, 19:49

Re: Zakupy przez internet?

Postautor: remana » 21 sie 2017, 18:20

Ja bardzo często kupuję w sieci. Ostatnio kupowałam nawet dla brata jakiś kabel sieciowy, który znalazł na stronie https://seltrade.pl/kabel-sieciowy-na-m ... -start-lan . Taka forma robienia zakupów jest dla mnie najwygodniejsza.
Anchora
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 21 sie 2017, 18:59

Re: Zakupy przez internet?

Postautor: Anchora » 21 sie 2017, 20:22

Ja staram się jak najmniej kupować przez Internet. Nie chcę całkowicie uzależnić się od nowych technologii. Dlatego wolę sobie staromodnie pochodzić i samemu czegoś poszukać :) Tak jest lepiej!
Awatar użytkownika
Kubalek3
Level 1
Level 1
Posty: 306
Rejestracja: 10 lis 2016, 14:29

Re: Zakupy przez internet?

Postautor: Kubalek3 » 28 sie 2017, 08:43

Jak się ma masę czasu to czemu nie. Jak kiedyś mieszkałem na mieście to spoko, po przeprowadzce muszę dojechać z pracy około pół godziny potem obiad trzeba zjeść i jak to koło domu zwykle bywa tu coś tam coś i ani się człowiek obejrzy, a już wieczór. Dlatego chyba wolę zamówić coś przez neta. Kurier podjedzie pod sam dom, tylko korzystać. Zamawiam w ten sposób szczególnie rośliny na http://podkarpackiesady.pl Wolę ten czas, co na zakupy miałbym poświęcić spędzić z rodziną w ogrodzie, nie w markecie czy galeriach.

Wróć do „Dyskusje, Rozrywka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość