Szukam monitora

Sprzęt Komputerowy: monitor, komputer, drukarka, skaner, karta graficzna, karta muzyczna, głośniki
homealone
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 25
Rejestracja: 20 lip 2016, 14:17

Szukam monitora

Postautor: homealone » 21 kwie 2017, 12:25

Przejdźmy od razu do rzeczy - potrzebuję nowego monitora, ponieważ, ten który obecnie mam jest stary jak świat, smuży i nie nadaje się już chyba do niczego prócz śmietnika. Max ile za niego mogę dać - 1300 zł, ale ma być to już porządny sprzęt, też na lata. Oczywiście obraz ma śmigać płynnie, sprawnie, reagować szybko. Do czego będzie potrzebny? Głównie gry, ale nie jestem jakimś proplayerem, więc nie musi to być nie wiadomo co w kosmicznej cenie. Popykam sobie po lekku jakąś gierkę i to wszystko, ale ma to działać. Prócz tego czasem jakaś praca, film, czyli standard. Co moglibyście mi zaproponować w tej cenie, żebym był zadowolony? Najlepiej, by ktoś z was już tego używał i wiedział z doświadczenia jak to się zachowuje.
miracle
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 1156
Rejestracja: 25 sie 2015, 14:12

Re: Szukam monitora

Postautor: miracle » 26 kwie 2017, 19:21

Ja monitor kupowałam z Samsunga.
Awatar użytkownika
certkar
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 02 maja 2017, 21:48

Re: Szukam monitora

Postautor: certkar » 15 maja 2017, 17:35

Ja polecam zerknąć tu https://gamesfanatic.net/monitor-dla-gracza/ Mają sporo fajnych propozycji według mnie :)
big.disaster
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 9
Rejestracja: 12 wrz 2016, 15:49

Re: Szukam monitora

Postautor: big.disaster » 17 maja 2017, 12:41

Masz tutaj całkiem fajną serię monitorów z przeznaczeniem dla gamerów: https://iiyama-sklep.pl/20-monitory-dla ... a-g-master. Posiadam jednego z nich, a dokładnie G-MASTER Red Eagle 24". Sprawuje się dobrze, czas reakcji perfekcyjny kąty widzenia bardzo dobre jak na matrycę TN. Według mnie jeden z lepszych tej klasy. Cena w zupełności do przyjęcia, zwłaszcza za tą jakość. A iiyama-sklep przy okazji też sprawdzony - wysyłają ekspresowo i dorzucają gwarancję na martwe piksele. Na Morelach raczej takiej nie ma.
homealone
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 25
Rejestracja: 20 lip 2016, 14:17

Re: Szukam monitora

Postautor: homealone » 22 cze 2017, 11:16

Dzięki @big.disaster! Wziąłem ostatecznie tą iiyamę, ale inną niż tą, którą masz. Chciałem większą po prostu, a że RED EAGLE 27" przekraczało mój budżet to w końcu padło na BLACK HAWK 27". Co mogę powiedzieć po pierwszych dwóch/trzech w sumie tygodniach korzystania? Jak dla mnie super. Żadne brzydkie piksele mnie na szczęście nie zaskoczyły. Monitor śmiga płynnie, czas reakcji ma dobry, kąty widzenia całkiem niezłe, ogólnie jak na TN to obraz rewelacja, barwy ładne. W CSa daje radę, ale jak już wspomniałem nie jestem jakimś wymiataczem w zakresie gier, także wypowiadam się stricte za siebie. Znajomy był, zobaczył, też powiedział że sprzęt klasa. Najlepiej wydane 1300 na monitor, ot co :) Co do sklepu samego w sobie - wybór mają spory, to trzeba przyznać. Obsługa klienta też na dobrym poziomie, bo zasięgnąłem jeszcze kilku porad przed zakupem (jak szaleć to szaleć). Są ogarnięci, wiedzą co sprzedają, znają się na tym, to widać. A najlepsze, że wysłali mi zamówienie na tyle szybko, że nie zdążyłem się jeszcze otrząsnąć po lekkim zubożeniu konta, a kurier już stał pod drzwiami :D Dosłownie, to chyba było nawet zaraz na drugi dzień po kupnie :D Także iiyama-sklep.pl szanuję mocno i polecam :) No a Tobie jeszcze raz wielkie dzięki za radę!
Awatar użytkownika
KowalM2
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 112
Rejestracja: 31 lip 2017, 08:52

Re: Szukam monitora

Postautor: KowalM2 » 31 lip 2017, 14:47

Ogółem jeżeli nie chcesz zbyt wiele wydawać za monitor, a ma być dobry to polecam monitory poleasingowe, które z reguły są w dobrym stanie i w bardzo niskiej cenie z racji takiej, że były używane przez jakieś tam firmy.
grafa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 29 lip 2017, 10:43

Re: Szukam monitora

Postautor: grafa » 31 lip 2017, 17:10

monitory najlepiej kupować w internecie, teraz ich cena jest naprawdę niska, tak więc warto o tym pomyśleć
Awatar użytkownika
Mental.Aura
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 63
Rejestracja: 09 sie 2017, 15:01

Re: Szukam monitora

Postautor: Mental.Aura » 11 sie 2017, 14:36

Brałam monitor poleasingowy i nigdy nie miałam z nim problemu, wydałam niewiele za bardzo dobry fakt fakt używany sprzęt, jednakże jestem zadowolona. Brałam także taki monitor dla mojego syna i tez nie narzeka, ma go już 4 lata i bez awarii.
Awatar użytkownika
Domini09
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 11 sie 2017, 16:29

Re: Szukam monitora

Postautor: Domini09 » 11 sie 2017, 16:56

Super, dzięki wielkie ;) Z całą pewnością mi się te informacje przydadzą :)
MattBrody
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 60
Rejestracja: 28 sie 2017, 06:31

Re: Szukam monitora

Postautor: MattBrody » 28 sie 2017, 07:57

Ja też mam monitor poleasingowy i to od 4 lat, nic się z nim nie działo, działa tak samo jak na początku i nie wygląda jakby miał się zepsuć. Brałem go głównie do gier i póki co jeszcze spełnia swoje zadanie.
Agronauta
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 34
Rejestracja: 12 wrz 2017, 08:54

Re: Szukam monitora

Postautor: Agronauta » 12 wrz 2017, 13:34

Ja również zakupiłem kiedyś monitor poleasingowy, jestem zadowolony ani razu nie było jeszcze z nim problemu. Dobry monitor w niskiej cenie, służy mi ponad 4 lata, kolory żywe i co najważniejsze po wielogodzinnej pracy przed tym monitorem nie bolą mnie oczy.
kqbuw
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 13 paź 2017, 13:39

Re: Szukam monitora

Postautor: kqbuw » 17 paź 2017, 12:09

Nie ma sensu przepłacać za monitor nowy lepiej w dobrej cenie zgarnąć roczny monitor poleasingowy
BartoNaPanda
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 50
Rejestracja: 20 paź 2017, 13:28

Re: Szukam monitora

Postautor: BartoNaPanda » 23 paź 2017, 11:47

Najtańszym sposobem na załatwienie sobie taniego, dobrego monitora to kupno monitora poleasingowego, jest to monitor, który jest sprzedawany przez firmy, które są zmuszone zmienić swój sprzęt, więc dostajemy używany sprzęt przez biura, który jest w idealnym stanie tak na prawdę za bezcen.
Ekstraa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 04 sty 2018, 20:22

Re: Szukam monitora

Postautor: Ekstraa » 08 sty 2018, 22:52

Ja bym nie wierzyła na słowo forumowiczom, lepiej sobie poszukać informacji na własną rękę, jest wiele przygotowanych rankigów gdzie znajdują się najlepsze modele monitorów, chociażby tutaj: https://www.ceneo.pl/rankingi/ranking-monitorow i możesz spokojnie dobrać pod swoje upodobania monitor, poczytać opinie i od razu kupić. ;)
wiwien92
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 23
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:42

Re: Szukam monitora

Postautor: wiwien92 » 18 maja 2018, 22:47

Nie polecę ci konkretnego sprzętu, bo nie znam się na elektronicznych sprawach. Ale przed jakimkolwiek zakupem polecam ci zajrzeć tutaj: https://kuponiarnia.pl/promocja/elektronika/komputery/monitory/ żeby wybadać czy przypadkiem nie możesz kupić monitora w promocyjnej cenie. Do dyspozycji masz budżet 1300zł, to całkiem sporo, ale zawsze warto trochę zaoszczędzić :)

Wróć do „Sprzęt Komputerowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość