Monitoring pokoju

Skarbiec informacji i porad odnośnie obrotu nieruchomościami, architektura, nieruchomości komercyjne, architektura wnętrz, wystrój oraz inspirujące pomysły aranżacji ogrodów, balkonów, tarasów, ciekawe informacje z branży budowlanej, projekty domów.
jasiu
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 81
Rejestracja: 10 wrz 2015, 12:02

Monitoring pokoju

Postautor: jasiu » 23 mar 2017, 23:10

Zastanawiam się nad zakupem kamerki dzięki której mógłbym śledzić to co dzieje się w pokoju dziecka lub w domu pod naszą nieobecność. Znajomy podrzucił mi linka do xblitx ready, miał ktoś z Was styczność z tym urządzeniem??
miracle
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 1156
Rejestracja: 25 sie 2015, 14:12

Re: Monitoring pokoju

Postautor: miracle » 24 mar 2017, 11:57

Chyba lepiej mieć taką elektroniczną nianię.
paluch686
Level 1
Level 1
Posty: 296
Rejestracja: 18 sty 2016, 17:24

Re: Monitoring pokoju

Postautor: paluch686 » 16 kwie 2017, 22:21

Osobiście nie miałem styczności z tym urządzeniem, ale zobacz na http://asmex.pl/ mają tam spory wybór jeśli chodzi o kamery, monitoring czy alarmy.
sarita
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 49
Rejestracja: 11 kwie 2017, 14:09

Re: Monitoring pokoju

Postautor: sarita » 18 kwie 2017, 22:01

Jeśli chcesz sprawdzić opiekunkę do dziecka to lepsza będzie kamerka nierzucająca się w oczy ukryta w misiu czy w lampce.
Arkadiusz1
Level 2
Level 2
Posty: 905
Rejestracja: 21 wrz 2015, 14:16

Re: Monitoring pokoju

Postautor: Arkadiusz1 » 28 kwie 2017, 22:17

W dzisiejszych czasach faktycznie trzeba dbać o woje bezpieczeństwo na wiele sposobów. Wiem, że wiele osób zatrudnia agencje ochrony, takie jak http://www.kontra24.pl/ by móc czuć się bezpiecznie. Według mnie to bardzo dobre i przyszłościowe rozwiązanie. Na pewno warto o tym pomyśleć.
felicja44
Level 1
Level 1
Posty: 471
Rejestracja: 28 lis 2016, 12:16

Re: Monitoring pokoju

Postautor: felicja44 » 05 cze 2017, 20:04

Możesz spokojnie zamówić poszczególne elementy systemu na https://ealarmy.com.pl/ albo zlecić im instalacje. Doradzą najlepsze rozwiązanie.
RockNRolla
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 52
Rejestracja: 10 cze 2016, 01:54

Re: Monitoring pokoju

Postautor: RockNRolla » 04 lip 2017, 15:50

Może spróbuj ugrać 2 rzeczy za jednym razem? Może zainwestuj w systemy zabezpieczeń domu (Konsalnet oferuje świetne rozwiązania) i przy okazji podłącz jedną kamerkę do pokoju dziecka? Na pewno dałoby radę to załatwić.
maruder
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 11
Rejestracja: 21 lip 2015, 18:46

Re: Monitoring pokoju

Postautor: maruder » 14 lip 2017, 08:50

Jak chcesz szybko i w miarę tanio zrobić w domu monitoring to kup centralkę inteligentnego domu Fibaro a do tego kamerki. Do dostania w internecie - np. na https://trik.pl/ mają wszystko Fibaro. Wszystko bezprzewodowe więc z montażem nie ma problemu, poza domem całością zawiadujesz ze smartfona. A jak Cię najdzie fantazja, to będziesz mógł rozbudować system o kolejne elementy, np. sterowanie temperaturą, oświetleniem, system alarmowy i takie tam :)
Arturxxx
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 06 paź 2017, 13:16
Lokalizacja: Lublin

Re: Monitoring pokoju

Postautor: Arturxxx » 10 paź 2017, 12:45

Podpinasz kamerke pod wifi i dziala:)
Tylko nie kupuj jakichś szpiegowskich kamer, bo już kiedyś mialem z tym stycznosc i one są strasznie lipne w uzywaniu.
daniellozo
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 102
Rejestracja: 30 wrz 2017, 19:41

Re: Monitoring pokoju

Postautor: daniellozo » 11 paź 2017, 09:14

Zawsze można wynająć jakąś firmę oferującą serwis komputerowy. Takie zazwyczaj mają w ofercie zakładanie monitoringu. Myślę, że jest to o tyle dobry pomysł, że mamy profesjonalne wykonanie, ew. doradztwo i pomoc w razie usterek czy zepsucia się tego monitoringu.
marekhs
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 21
Rejestracja: 25 kwie 2018, 19:09

Re: Monitoring pokoju

Postautor: marekhs » 12 sie 2018, 17:15

Jeśli poszukujesz firmy która zamątuje w twoim domu systemy zabezpieczeń to ja polecam http://securitymedia.pl/pl/pomiary-zroz ... -mowy-dso/ mają oni duże doświadczenie w tym co robią i doby sprzęt. Polecam zajrzeć na ich stronę i poczytać oferty. Firma ta posiada bogatą ofertę produktów i rozwiązań należących do najnowszych technologii używanych w systemach zabezpieczeń.
motochlopak
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 51
Rejestracja: 16 paź 2018, 11:38

Re: Monitoring pokoju

Postautor: motochlopak » 28 lis 2018, 13:42

to zamawiasz firmę, która instaluje monitoring. będziesz mógł "online" oglądać po kablu w innym pokoju na monitorze lub montujesz monitoring IP i możesz oglądać dziecko przez internet :D :)
chacman14
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 52
Rejestracja: 09 mar 2019, 17:28

Re: Monitoring pokoju

Postautor: chacman14 » 03 kwie 2019, 19:43

Chciałbym Wam polecic bardzo interesującą ofertę, sam skorzystałem z ich usług. Mam drobne problemy i ostatnio natrafiłem na bardzo interesującą ofertę podsłuch na telefon . Jest to stowarzyszenie prwyatnych detektywów, techników oraz programistów. Specjalizują sie w podsłuchach na telefon, GPS'y korzystając z nowoczesnych rozwiązan.
superman
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 21 mar 2019, 13:23

Re: Monitoring pokoju

Postautor: superman » 10 kwie 2019, 14:54

Może warto rozważyć monitoring IP przy pomocy niewielkich kamer. W zależności jaki model wybierzesz będziesz mógł mieć stały podgląd obrazu np. ze smartfona.
anaksymander
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 37
Rejestracja: 09 kwie 2019, 15:04

Re: Monitoring pokoju

Postautor: anaksymander » 08 maja 2019, 12:06

Do monitoringu pokoju doskonale nada się taka kamerka: https://spy-center.pl/modul-kamery-ip-c ... p-348.html. Bardzo łatwo ze względu na jej rozmiary ją ukryć w jakimś dyskretnym miejscu, a podgląd na rejestrowany przez nią obraz można mieć wszędzie, o ile tylko mamy dostęp do Internetu :). Także jeżeli ktoś poszukuje rozwiązania, które pozwoliłoby z ukrycia monitorować pokój, to polecam się z tym modelem kamerki bliżej zapoznać :).

Wróć do „NIERUCHOMOŚCI I BUDOWNICTWO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość