Spadek

Tu można promować swoje strony
butelka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 05 cze 2020, 21:48

Re: Spadek

Postautor: butelka » 05 cze 2020, 21:54

Uważam, że dobrze jest szukać dobrego adwokata przez internet. Ciekawą ofertę znalazłam tu: http://www.zachowekpoznan.pl. Kancelaria zajmuje się sprawami związanymi ze spadkiem. Myślę, że działanie na własną rękę może sprawić, że popełnimy jakieś błędy, nieraz przyjęcie spadku wiąże się z tym, że jednocześnie bierzemy na siebie długi, dlatego zawsze dobrze jest skorzystać z pomocy kogoś, kto się na tym zna. Moim zdaniem oferta jest ciekawa i warto się z nią zapoznać. Możemy w ten sposób oszczędzić sobie czas i stres.
trik01
Level 1
Level 1
Posty: 342
Rejestracja: 24 mar 2018, 20:25

Re: Spadek

Postautor: trik01 » 10 cze 2020, 20:38

Niekoniecznie spadek musi kojarzyć się z czymś przyjemnym. Przez różne spadkowe sprawy rodzą się niejednokrotnie rodzinne konflikty. U mnie chodziło o stwierdzenie nabycia spadku na podstawie testamentu. Dlatego korzystałam z pomocy adwokata Łukasza Węgłowskiego z kancelarii Węgłowski, która mieści się w Szczecinie. Działają w całym zachodniopomorskim, więc nie miałam problemu żeby się skontaktować. Ze współpracy również jestem zadowolona, lepiej polegać na kimś doświadczonym.
kaska2909
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 146
Rejestracja: 12 sie 2015, 13:16

Re: Spadek

Postautor: kaska2909 » 29 cze 2020, 19:07

Chyba nie ma lepszego speca od spadków niż wspomniany tu mec. Cejrowski - od przeszło 40 lat prowadzi kancelarię, potrafi negocjować, walczyć i wykorzystywać słabe strony przeciwnika. Do tego murem stanie za klientem, choć sugeruje właściwe dla niego rozwiązania, które zwykle przyjmuje klient
kaylee96
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 15 lip 2020, 09:58
Lokalizacja: Szczecin

Re: Spadek

Postautor: kaylee96 » 15 lip 2020, 10:01

W przypadku, gdy zmarły nie pozostawił testamentu stwierdzającego jego wolę, co do podziału majątku, dziedziczenie będzie odbywać się zgodnie z ustawą, czyli porządkiem dotyczącym stopnia pokrewieństwa https://pewnyadwokat24.pl/index.php/202 ... iczenia-2/. Wcześniej dobrze jest udać się do radcy prawnego lub adwokata w celu przeanalizowania całej masy spadkowej.
Papryk
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 07 lip 2020, 13:39

Re: Spadek

Postautor: Papryk » 16 lip 2020, 10:18

Kwestie spadkowe moim zdaniem to u notariusza a jeśli jest to związane z pójściem na drogę sądową to już dobry adwokat.
gabi01
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 27
Rejestracja: 20 lip 2020, 00:48

Re: Spadek

Postautor: gabi01 » 24 lip 2020, 19:14

Jak wchodzicie na drogę sądową, to konieczny będzie adwokat. Mi w podobnej sytuacji bardzo pomogła pani adwokat z JWC Kancelaria. Mądrego to czasami warto posłuchać.
Padali
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 49
Rejestracja: 20 lip 2018, 21:41

Re: Spadek

Postautor: Padali » 04 gru 2020, 12:07

Od prawa spadkowego polecam usługi pani radcy prawnego Magdaleny Adamczewskiej - http://www.adamczewska.com.pl/ . Jest ona specjalistką w tej dziedzinie prawa, ma doświadczenie, wiedzę oraz dobre podejście do klienta. Pomagała nam załatwić wszystkie formalności ze spadkiem po rodzicach żony. Sprawa była trudna, zawikłana, dużo było starych zaniedbań. Ale dzięki pomocy pani mecenas, wszystko udało się wyprostować.
nujiczek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 97
Rejestracja: 24 maja 2019, 17:05

Re: Spadek

Postautor: nujiczek » 13 sty 2021, 21:50

u mnie był spory problem z podziałem spadku, jak zwykle rodzinne kłótnie. ten chce wszystko, tamten też... pomógł nam adwokat z https://spadki.bialystok.pl i finalnie wyszło lepiej, niż się spodziewałam
atremblay
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 14 sty 2021, 15:17
Lokalizacja: Szczecin

Re: Spadek

Postautor: atremblay » 14 sty 2021, 15:26

Najlepiej takie kwestie skonsultować z radcą prawnym, aby wiedzieć, jak to wszystko wygląda.
nickolas78
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 15 sty 2021, 12:52
Lokalizacja: Poznań

Re: Spadek

Postautor: nickolas78 » 15 sty 2021, 12:56

Zastanawiam się właśnie ile wynosi zachowek i komu on przysługuje. Chyba najlepiej będzie skorzystać z pomocy adwokata, który prawidłowo wyliczy wysokość należnego zachowku uwzględniając wszystkie kluczowe aspekty, w tym udział uprawnionego w spadku oraz to, czy uprawnionym do zachowku jest małoletni lub niezdolny do pracy.

Wróć do „Reklama”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość