czy rezonnas daje jednoznaczne wyniki?

Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści Forum: opinie, porady, polecani specjaliści, niepolecani lekarze.
gruper
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 01 wrz 2013, 17:16
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Postautor: gruper » 22 wrz 2013, 22:11

U mnie też było wszystko w porządku. Jakość badania bez zastrzeżeń, zresztą mój lekarz prowadzący sam mi podpowiedział, że właśnie na Walczaka mogę zrobić MRI. Dlatego właśnie tam poszłam.

[ Dodano: 2013-09-22, 22:15 ]
Aha, opis badania rzeczywiście można zorganizować przez osoby trzecie. Ja nie miałam akurat takiej potrzeby.

[ Dodano: 2013-09-22, 22:19 ]
Jasne, że tam nie ma takich kolejek jak w szpitalu. :P Pewnie nie wszyscy wiedzą, że w tej przychodni można też badania na NFZ robić...
dytka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 14
Rejestracja: 10 wrz 2013, 19:52
Lokalizacja: xxxxx

Postautor: dytka » 12 paź 2013, 13:29

powinno byc jakos lepiej moim zdaniem przez lekarzy prowadzących przekazywane gdzie można zorbic badanie na ndz, niby można to sprawdzić na internecie chociażby ale przecie badanie te robia np ludzie starsi którzy mogą nie znac sie na takich możliwościach. Ale takie czasy ze jaby lekarz powiedział komus może pan/pani w starmedica zrobic to by psy na nim by wieszali ze pewnie kase od nich dostaje dlatego reklamuje

[ Dodano: 2013-10-19, 23:15 ]
to jak już bedziesz/jestes po wizycie u nich to napisz swoją opinie i ogolnie jak zniosłaś badanie :)
gruper
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 01 wrz 2013, 17:16
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Postautor: gruper » 21 paź 2013, 04:35

Nie no, już po... Ogólnie badanie to nic strasznego, jeśli tylko nie ma się klaustrofobii, to jest naprawdę do zniesienia. Trzeba spokojnie leżeć te pół godzinki, ot, cała filozofia. A przychodnia bardzo OK, miła obsługa, dobry sprzęt, ceny znośne. :)
dytka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 14
Rejestracja: 10 wrz 2013, 19:52
Lokalizacja: xxxxx

Postautor: dytka » 09 lis 2013, 22:51

no napisałeś jak po jakimś zabiegu w spa

[ Dodano: 2013-11-09, 22:53 ]
ja sie zapisałam w tym tygodniu na badanie do nich i dalej sie boje, niby czytam ze badanie jedno z mniej nieprzyjemnych ale sie obawiam co za wyniki moga miec... Bo jak na razie mogę powiedzec ze kontakt w przychodni w rejestracji starmedici uprzejmy i bezproblemu nie musiałam czekać godzin na lini

Wróć do „Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość