Jaki prezent podarować chłopakowi na urodziny?

RTV, AGD, AUDIO, AKUSTYKA, ELEKTRONIKA: opinie i porady, co kupić, pralki, lodówki, piecyk, płyta, indukcja, telewizor, radio, DVD, kamera, aparat.
trylogia
Level 3
Level 3
Posty: 1054
Rejestracja: 10 gru 2012, 14:46
Lokalizacja: Stąd ;)

Re: Jaki prezent podarować chłopakowi na urodziny?

Postautor: trylogia » 06 sie 2019, 11:05

Najlepiej postawić na prezent związany z zainteresowaniami.
Orle24
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 13 sie 2019, 06:57

Re: Jaki prezent podarować chłopakowi na urodziny?

Postautor: Orle24 » 13 sie 2019, 07:06

Co jeszcze można kupić?
Inspiration
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 14
Rejestracja: 13 sie 2019, 10:01

Re: Jaki prezent podarować chłopakowi na urodziny?

Postautor: Inspiration » 13 sie 2019, 10:49

Moim zdaniem idealny prezent dla niego to sprzęt komputerowy, nowoczesny smartfon ,albo słuchawki. Każdy chłopak lubi taki gadżety i z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego dla swojego chłopaka. Urodziny to wyjątkowa okazja, także miej oczy szeroko otwarte na fajne okazje :szok: A myślałaś może o maszynce do golenia? To fajny i praktyczny prezent, który z pewnością nie okaże się nietrafionym prezentem. Trzymam kciuki za znalezienie idealnego upominku! :super:
ewelina8393
Level 4
Level 4
Posty: 1664
Rejestracja: 13 lis 2017, 21:18

Re: Jaki prezent podarować chłopakowi na urodziny?

Postautor: ewelina8393 » 29 sie 2019, 05:39

A czy Twój chłopak lubi gadżety? Bo jeśli tak, to ich ogromny wybór znajdziesz na stronie https://4gift.pl i na pewno coś wpadnie Ci w oko. Jest to świetna baza różnych pomysłów na prezent i ja zawsze tam zaglądam, kiedy mam dylematy i problemy z wyborem odpowiedniego prezentu. Na pewno uda znaleźć się coś fajnego. Sprawdź koniecznie!
dobre ceny 2207
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 29 sie 2019, 14:47

Re: Jaki prezent podarować chłopakowi na urodziny?

Postautor: dobre ceny 2207 » 29 sie 2019, 15:16

Słuchawki - Ceneo.pl tutaj widziałam super słuchawki! Są na prawdę fajnie i można na nich słuchać dobrej muzyki. Zobaczcie sami. Sprzęt dobrej jakości i na prawdę sprawdza się w każdych warunkach. :rotfl:
yolo2lokk2
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 09 mar 2020, 09:33

Re: Jaki prezent podarować chłopakowi na urodziny?

Postautor: yolo2lokk2 » 09 mar 2020, 09:36

Może kup mu jakieś akcesoria do picia yerba mate :D
Jeśli jest pijącym kawę facetem, to może się właśnie przerzucić na Yerbę, daje ona nawet jeszcze większego kopa. I jest moim zdaniem smaczniejsza. A najlepiej się ją pije przez specjalną do tego bombillę do yerba mate:
https://pajlo.pl/sklep/bombille-yerba-mate/
na allegro są też różne ciekawy zestawy w których masz i bombille, yerbę i specjalne naczynia do ich picia.
Pozdrawiam
lyladexter
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 140
Rejestracja: 06 maja 2019, 18:38

Re: Jaki prezent podarować chłopakowi na urodziny?

Postautor: lyladexter » 02 kwie 2020, 19:47

Mam spory problem i potrzebuje Waszej pomocy. Moja mama ma za tydzień urodziny i szukam odpowiedniego prezentu dla niej, który będzie praktyczny. Moja siostra poleciła mi stronę : https://www.taniaksiazka.pl/jak-sie-nie ... 56761.html ponieważ uważa ze książka będzie idealnym prezentem. Co wy o tym sądzicie?

Wróć do „RTV, AGD, AUDIO, AKUSTYKA, ELEKTRONIKA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość