elektronarzędzia

Skarbiec informacji i porad odnośnie obrotu nieruchomościami, architektura, nieruchomości komercyjne, architektura wnętrz, wystrój oraz inspirujące pomysły aranżacji ogrodów, balkonów, tarasów, ciekawe informacje z branży budowlanej, projekty domów.
addamm
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 70
Rejestracja: 14 sie 2019, 22:41

elektronarzędzia

Postautor: addamm » 14 sie 2019, 22:42

z jakich elektronarzędzi, jakich marek najczęsciej korzystacie w pracy?
igam
Level 1
Level 1
Posty: 333
Rejestracja: 09 lis 2017, 00:27

Re: elektronarzędzia

Postautor: igam » 16 sie 2019, 01:13

U nas w firmie są to dość standardowe elektronarzędzia, a więc wiertarko-wkrętarka i nitownica akumulatorowa plus nity standardowe . Nasz warsztat to rodzinny biznes: remonty, trochę metaloplastyki . Kiedyś używaliśmy jeszcze bardzo często spawarki elektrycznej, teraz rzadziej, bo większość połączeń robimy właśnie na nity.
Saty21
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 19 sie 2019, 02:07

Re: elektronarzędzia

Postautor: Saty21 » 19 sie 2019, 02:13

Ile mogą kosztować takie narzędzia?
koro
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 126
Rejestracja: 03 mar 2016, 13:14

Re: elektronarzędzia

Postautor: koro » 21 sie 2019, 21:21

jak się tak zaczałem zastanawiać to wyszło ze mam bardzo dużo urzązń AEG, sam obie nawet sprawy z tgo nie zdawałem. U mnie marka już jakiś czas temu zagosciła a że się sprawdza to jak coś kupuję to w pierwszej kolejnóści patrzę co oni mają
malutka_89
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 16
Rejestracja: 11 cze 2019, 16:02

Re: elektronarzędzia

Postautor: malutka_89 » 29 sie 2019, 23:19

Mam pytanie do was, gdzie kupujecie takie lepsze elektronarzędzia znanych marek? Macie jakieś swoje sprawdzone sklepy? Ja ostatnio wyszukałam ciekawą ofertę firmy apromet.pl Może ktoś z was słyszał o tej firmie?
broccoli00
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 04 wrz 2019, 16:24

Re: elektronarzędzia

Postautor: broccoli00 » 04 wrz 2019, 16:26

Z racji mojej pasji, korzystam z narzędzi i elektronarzędzi ogrodowych — Viking, Stihl, Gardena :) Moja kolekcja stale rośnie, a trochę to wina tego sklepu: http://www.straczkowscy.pl/dzial-ogrodniczy/narzedzia-i-sprzet-ogrodniczy
bella3
Level 1
Level 1
Posty: 441
Rejestracja: 15 kwie 2013, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: elektronarzędzia

Postautor: bella3 » 29 wrz 2019, 12:15

Jeśli szukacie dobrych elektronarzędzi to polecam zajrzeć na stronę tego sklepu https://www.e-metal.pl/produkty/elektro ... we,2,65239 w ofercie mają narzędzia akumulatorowe różnych producentów, w promocyjnych cenach. Jakość naprawdę wysoka, większość dostępna od ręki. Wiertarko-wkrętarki, klucze udarowe, młoty, polarki czy wyrzynarki tak naprawdę znajdziecie tam wszystko co może być potrzebne do pracy w warsztacie. Ponad 190 różnych elektronarzędzi tego typu w ofercie.
Awatar użytkownika
hilpert.kaylah
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 04 paź 2019, 14:21
Lokalizacja: Dzierżoniów

Re: elektronarzędzia

Postautor: hilpert.kaylah » 04 paź 2019, 14:25

Szukam dobrego sprzętu już od jakiegoś czasu.
ewelina8393
Level 4
Level 4
Posty: 1664
Rejestracja: 13 lis 2017, 21:18

Re: elektronarzędzia

Postautor: ewelina8393 » 16 paź 2019, 01:13

Jeśli mówimy o różnego rodzaju narzędziach to wskazówką jest przede wszystkim to, aby dobrać odpowiednie narzędzia korzystając z pomocy specjalistów i ekspertów, oni doradzą, jakie narzędzia będą najlepsze. Jeśli chcecie, to mogę polecić Wam firmę https://awa.pl która jest dystrybutorem i importerem narzędzi sprawdzonych producentów.
macio2
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 22 paź 2019, 09:16

Re: elektronarzędzia

Postautor: macio2 » 22 paź 2019, 09:20

Tylko i wyłącznie marka makita. Wszystko inne nie nadaje się do mojej pracy. Można powiedzieć, że jestem swego rodzaju psychofanem tej marki :D
neon
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 90
Rejestracja: 12 sie 2019, 14:16

Re: elektronarzędzia

Postautor: neon » 08 lis 2019, 16:07

Ja potrzebowałem dobrej jakości wkrętarki. Na szczęście znalazłem super wybór elektronarzędzi na Ceneo :)
addamm
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 70
Rejestracja: 14 sie 2019, 22:41

Re: elektronarzędzia

Postautor: addamm » 19 mar 2020, 23:40

Muszę kilka rzeczy do pracy dokupić, właśnie się rrozglądam za nową wiertkarką akumulatorową. Na pewno coś od AEG wybiorę, bo to dobra marka która mi ię od lat sprawdza w pracy. Robią solidny i trwały sprzęt, którym móżna bezawaryjnie pracować
koro
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 126
Rejestracja: 03 mar 2016, 13:14

Re: elektronarzędzia

Postautor: koro » 20 mar 2020, 23:52

Najważniejsze pytanie czy to mają być sprzęt firmowy do domu. Jak do firmy to mogę polecić urządzenia AEG. W mojej branży są cenione, sam ich urządzenia posiadam i lubię. Akumulatorowych używam często, w wielu pracach tak bezpieczniej jest i szybciej.
Eisen
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 26 mar 2020, 00:48

Re: elektronarzędzia

Postautor: Eisen » 26 mar 2020, 00:54

Mam firmę kładącą kostkę brukową, robimy głównie podjazdy w prywatnych domach, czasem też chodniki czy drogi dojazdowe. Z doświadczenia wiem, że jednak lepiej postawić na sprzęty i narzędzia od uznanych marek, dołożyć te pieniądze na zakup, niż męczyć się z naprawami tańszych "chińskich" produktów. W mojej firmie do najważniejszych maszyn należą zagęszczarki do gruntu, żeby przygotować podłoże pod kostkę i tutaj korzystamy z tych maszyn Husqvarny https://www.husqvarnacp.com/pl/maszyny/ ... eszczania/ - nie spotkałem jeszcze lepszych i bardziej niezawodnych.
gardenia
Level 1
Level 1
Posty: 326
Rejestracja: 16 lis 2017, 17:09

Re: elektronarzędzia

Postautor: gardenia » 28 mar 2020, 18:02

Znalazłam sklep z aparaturą kontrolno-pomiarową. Sklep nazywa się Thest - Therm https://www.test-therm.pl/katalog-produktow/cisnienie Najczęściej jest problematyczne otrzymanie tego typu urządzeń. Na przykład urządzenia do pomiaru temperatury w tym czujniki gleby czy rejestratory elektroniczne. Albo weźmy pomiar CO2 w tym mierniki przenośne i przetworniki. Takich urządzeń jest tu cała masa. Nie sposób byłoby opisać wszystko. Nie sądzę byście szukając urządzenia pomiarowego mieli problem w otrzymaniu go w tym sklepie.

Wróć do „NIERUCHOMOŚCI I BUDOWNICTWO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość