Różnorodne portfele damskie

Moda Damska Forum: odzież, moda ślubna, bielizna damska. Buty damskie. Biżuteria i Zegarki. Sukienki, spodnie, spódnice, żakiety. Moja szafa.
Awatar użytkownika
abrakadabra
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 572
Rejestracja: 07 lip 2012, 15:15
Lokalizacja: Warszawa

Różnorodne portfele damskie

Postautor: abrakadabra » 04 lut 2013, 22:31

Różnorodne portfele damskie

Kobiety lubią otaczać się ładnymi przedmiotami, które są eleganckie i stylowe. Takie powinny być również portfele damskie, przeznaczone do przechowywania nie tylko pieniędzy, ale również kwitków, paragonów, dokumentów zakupu, kart kredytowych czy zdjęć najbliższych. Portfeli damskich jest na rynku naprawdę wiele. Bardzo modne są modele w stylu koperty. Są to większe portfele, które przypominają mniejsze modele kopertówek. Takie portfele damskie są idealnym rozwiązaniem dla pań, które denerwują się, gdy pieniądze są pogięte. W takich dużych portfelach banknoty można przechowywać rozłożone, co jest bardzo wygodne i estetyczne. W tego typu portfelach jest również miejsce na drobne monety oraz karty kredytowe czy zwane paragony. Można wybrać sobie również model z przewidzianym miejscem na zdjęcie rodziny lub chłopaka.

Bardzo modne są takie portfele wykonane ze skóry oraz innych materiałów. Skóra jednak jest najbardziej elegancka, sprawia, że ten kobiecy dodatek jakim jest portfel, jest nie tylko praktyczny, ale również bardzo szykowny. Portfele damskie mogą być wykonane zarówno ze skóry naturalnej jak i ekologicznej. Miłośniczki zwierząt na pewno zdecydują się na piękny portfelik z ekologicznej skóry, który jest bardzo elegancki i dostępny w wielu kolorach i wzorach. Ciekawe są również portfele damskie ze skóry stylizowanej na skórę krokodyla czy węża. To oryginalne dodatki dla każdej wielbicielki niestandardowych wzorów. Takie portfele damskie mogą być również pikowane, jak na kopertówki przystało.

Tego typu dodatki nawiązują do nieśmiertelnego stylu Coco Chanel, którą naśladuje coraz więcej kobiet, zafascynowanych jej elegancją, szykiem i umiejętnością pozostawania sobą w każdej sytuacji. Wiele pań woli jednak mniejsze portfele, które są praktyczniejsze, ponieważ zmieszczą się również w niewielkie torebce, na przykład modelu wieczorowym czy wizytowym. W takich portfelach często konieczne jest składanie banknotów, ale za to portmonetka jest mniejsza i bardziej poręczna.

Obrazek

Źródło: <a href="http://www.webshock.com.pl/roznorodne-portfele-damskie/">Różnorodne portfele damskie</a> - torebkidam

ja osobiście uwielbiam duże portfele przypominające nawet kopertówki, mające mnóstwo przegródek!
lolipop123
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 185
Rejestracja: 17 gru 2012, 15:49
Lokalizacja: katowice

Postautor: lolipop123 » 05 lut 2013, 12:55

ja uwielbiam portfele i mam ich całe mnóstwo, choć na co dzień używam tylko tego, który kupiłam sobie na takiej wyprzedaży online jest po prostu najbardziej neutralny, a na co dzień nie szaleje z kolorami, choć na wiosnę zmieniam portfel na czerwony, bo zgodnie z zasadami feng-shui portfel, aby przyciągał pieniądze powinien być właśnie czerwony lub czarny ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
abrakadabra
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 572
Rejestracja: 07 lip 2012, 15:15
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: abrakadabra » 07 lut 2013, 00:36

lolipop123, teoria kolorów portfeli arcy ciekawa :D nie słyszłam o niej nigdy wiec tymbardziej dzięki za info. Tylko tak sobie myślę, że na mnie to chyba feng-shui nie dziala, caly rok przenosiłam czerwony kolor w torebce i wciąż biedna jestem jak to mawiają jak mysz kościelna hehehe ;)
trylogia
Level 3
Level 3
Posty: 1054
Rejestracja: 10 gru 2012, 14:46
Lokalizacja: Stąd ;)

Postautor: trylogia » 08 lut 2013, 15:43

pralka
Level 1
Level 1
Posty: 270
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:25
Lokalizacja: Płock

Postautor: pralka » 11 lut 2013, 09:27

Ja też nie wiedziałam o tej teorii z kolorami. Brzmi to całkiem ciekawie, chociaż akurat mój portfel jest dosyć kolorowy z przewagą fioletu. Czerwonego nigdy nie miałam i to mi trochę rozjaśnia kilka kwestii... ;)
szynszyla
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 51
Rejestracja: 19 lut 2013, 10:15
Lokalizacja: Bytom

Postautor: szynszyla » 19 lut 2013, 10:51

Dobrze, że natknęłam się na ten wątek. Właśnie przeglądam stronę z darmowymi ogłoszeniami w poszukiwaniu nowego, w miarę taniego (ale wciąż fajnego) portfela:D Znalazłam taki czarny Mango. Co o nim sądzicie? Może być?:)
Obrazek
pralka
Level 1
Level 1
Posty: 270
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:25
Lokalizacja: Płock

Postautor: pralka » 26 lut 2013, 09:18

Wygląda bardzo fajnie. Zależy jeszcze jaki jest w środku, bo dla mnie w tym przypadku liczy się również wnętrze ;)
trylogia
Level 3
Level 3
Posty: 1054
Rejestracja: 10 gru 2012, 14:46
Lokalizacja: Stąd ;)

Postautor: trylogia » 26 lut 2013, 11:20

Fajny, choć ja wolę bardziej kwadratowe portfele, takie podłużne mnie denerwują :D
szynszyla
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 51
Rejestracja: 19 lut 2013, 10:15
Lokalizacja: Bytom

Postautor: szynszyla » 26 lut 2013, 12:29

A mnie właśnie denerwują te kwadratowe!:)
trylogia
Level 3
Level 3
Posty: 1054
Rejestracja: 10 gru 2012, 14:46
Lokalizacja: Stąd ;)

Postautor: trylogia » 28 lut 2013, 09:16

szynszyla
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 51
Rejestracja: 19 lut 2013, 10:15
Lokalizacja: Bytom

Postautor: szynszyla » 28 lut 2013, 10:39

Po prostu mi się nie podobają.
trylogia
Level 3
Level 3
Posty: 1054
Rejestracja: 10 gru 2012, 14:46
Lokalizacja: Stąd ;)

Postautor: trylogia » 08 mar 2013, 15:19

No i dzięki temu, że Tobie podobają się inne, a mnie inne, a jeszcze innym kobietom jeszcze zupełnie inne, na rynku jest różnorodność i każdy znajdzie coś dla siebie :D
mmiki
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 14
Rejestracja: 25 wrz 2015, 12:06

Re: Różnorodne portfele damskie

Postautor: mmiki » 25 wrz 2015, 12:11

Portfel musi być dla mnie duży.
miracle
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 1156
Rejestracja: 25 sie 2015, 14:12

Re: Różnorodne portfele damskie

Postautor: miracle » 26 wrz 2015, 21:40

Ja muszę teraz kupić nowy i nie wiem co wybrać.
AinEingarp
Level 3
Level 3
Posty: 1132
Rejestracja: 24 wrz 2015, 14:10

Re: Różnorodne portfele damskie

Postautor: AinEingarp » 30 wrz 2015, 15:30

Zakochałam się w skórzanym portfelu z Wojasa i co chwilę o nim myślę. Na ten moment jest chyba jednak dla mnie za drogi.

Wróć do „Moda Damska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość