Tantra

Zdrowie i Uroda Forum: forum medyczne: zdrowie, choroby, uroda, lekarze, leki. Porady lekarskie, zdrowie, choroby, uroda, piękno.
AgnieszkaN
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 18 sie 2019, 22:48

Tantra

Postautor: AgnieszkaN » 28 sie 2019, 18:25

Cześć,

Czy ktoś z was słyszał o czymś takim jak masaż tantry? Koleżanka ostatnio mi o tym sporo opowiadała i zastanawiam się czy warto
PatkaNowak
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 21
Rejestracja: 07 maja 2019, 20:24

Re: Tantra

Postautor: PatkaNowak » 28 sie 2019, 18:59

Cześć,

Ja kiedyś czytałam tutaj na stronie Tantry o tym.
Przyznam, że jest to ciekawy temat oraz ciekawe podejście. Sama zastanowię się czy się nie wybrać na taki masaż. Kiedyś się nad tym zastanawiałam, ale muszę przyznać, że kompletnie wyleciało mi to z głowy... Dzięki za przypomnienie o tym!
dexter27
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 77
Rejestracja: 27 paź 2018, 19:19

Re: Tantra

Postautor: dexter27 » 12 lut 2020, 05:38

Szczerze mówiąc tantra jakoś nie bardzo mnie interesuje. Wolę typowo relaksacyjny masaż w zaciszu własnego domu najlepiej ;) Niedawno zainwestowaliśmy z żoną w matę masującą https://casada.pl/tag/fotel-z-masazerem/ i jesteśmy zadowoleni z tego urządzenia ;) Niby tak niepozornie wygląda, a masaż wykonuje profesjonalnie. Można się zrelaksować i nie trzeba wydawać na prywatnych masażystów ;)

Wróć do „Zdrowie i Uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość