Adwokat rodzinny

Forum Prawne: bezpłatne porady prawne, pomoc prawna.
Diterkot
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 16 sie 2019, 12:02

Adwokat rodzinny

Postautor: Diterkot » 02 gru 2019, 12:01

W moim życiu czekają mnie duże zmiany. Nie potrafimy się dogadać z żoną. Sprawa zakończy się w sądzie. Szukam dobrego adwokata rodzinnego. Znajomy polecił mi jakieś firmy http://www.rozwodznia.pl/sprawy-rodzinn ... d-adwokat/ ale może znacie kogoś skutecznego ?
Ostatnio zmieniony 08 gru 2019, 17:16 przez Diterkot, łącznie zmieniany 1 raz.
Justyna Bara
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 119
Rejestracja: 12 wrz 2019, 14:29

Re: Adwokat rodzinny

Postautor: Justyna Bara » 04 gru 2019, 10:58

Mariusz Olężałek - znakomity łódzki karnista zajmuje się również sprawami rodzinnymi, więc warto poszukać u niego pomocy, doskonale zna prawo, jest zaangażowany w prowadzone przez siebie sprawy, w sądzie zawsze pojawia się osobiście, a do tego jego honorarium jest rozsądne.
Awatar użytkownika
jenny1
Level 2
Level 2
Posty: 891
Rejestracja: 23 wrz 2015, 15:02

Re: Adwokat rodzinny

Postautor: jenny1 » 05 gru 2019, 12:27

Adwokat pomocny jest przy wielu sprawach, zwłaszcza tych najbardziej skomplikowanych i niewdzięcznych, jak walka o dziecko czy alimenty. Jeżeli wisi nad wami widmo walki o wszystko, co dla was ważne, zajrzyjcie na tę stronę www. Znajdziecie tu odpowiedź na wszystkie nurtujące pytania oraz wskazówki odnośnie tego, gdzie szukać dla siebie profesjonalnej pomocy prawniczej.
bella3
Level 1
Level 1
Posty: 441
Rejestracja: 15 kwie 2013, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Adwokat rodzinny

Postautor: bella3 » 08 gru 2019, 14:18

Jeśli szukacie sprawdzonej kancelarii prawnej to warto się zgłosić do http://gajda-adwokat.pl/ w Szczecinie. Kancelaria znajduje się na ul. Księcia Bogusława X, na stronie można znaleźć wszystkie dane kontaktowe. Są też podane jakimi specjalizacjami prawa się zajmują, jest w tym oczywiście prawo rodzinne, prowadzenie rozwodów w tym także międzynarodowych. Współpracują z kancelariami za granicą i dzięki temu mogą się zajmować takimi sprawami.
MagdalenaObreczarek89
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 56
Rejestracja: 30 paź 2019, 12:16

Re: Adwokat rodzinny

Postautor: MagdalenaObreczarek89 » 15 gru 2019, 13:57

Ja osobiście polecam kontakt do kancelarii adwokackiej w Elblągu www.adwokatzipser.pl. Ja osobiście korzystałam z tej kancelarii podczas mojego rozwodu i sprawy o alimenty i moim zdaniem dzięki tej współpracy mój rozwód przebiegł w kulturalnych warunkach i bez awantur.
Padali
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 49
Rejestracja: 20 lip 2018, 21:41

Re: Adwokat rodzinny

Postautor: Padali » 17 gru 2019, 05:55

Dobry adwokat przy rozwodzie to podstawa, jeśli chcesz by rozwód poszedł sprawnie i bez problemów. Polecam kancelarię pana Pawła Odoleckiego - http://adwokatodolecki.elk.pl/ . Jest to świetny adwokat, który wykazuje dużo empatii wobec klienta i umie zająć się tak delikatną sprawą, jaką jest rozwód. Jest godny zaufania, dyskretny, elastyczny na potrzeby klienta. Co ważne, na bieżąco informuje o przebiegu postępowania, więc cały czas wiesz co się dzieje i masz nad sprawą pełną kontrolę.

Wróć do „Forum Prawne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość