Tabletki poronne z Girlinneed

Forum Antykoncepcji: prezerwatywa, pigułka, plaster, spirala - Twoja metoda antykoncepcji.
MartaaaG
Forumowicz
Forumowicz

Re: Tabletki poronne z Girlinneed

Postautor: MartaaaG » 08 mar 2019, 09:20

Hej, mam na sprzedaż tabletki poronne które są bezpieczne. Sama zamówiłam moja koleżanka również z tej strony (tabletki-poronne.pl) i było wszystko ok, ale ja zdecydowałam urodzić i nie wzielam. Jeśli jest ktoś kto jest zainteresowany to napisz na martusi3kxd@interia.pl sprzedam taniej niż na stronie.

MartaaaG
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: MartaaaG » 08 mar 2019, 09:25

Hej, mam na sprzedaż tabletki poronne które są bezpieczne. Sama zamówiłam moja koleżanka również z tej strony (tabletki-poronne.pl) i było wszystko ok, ale ja zdecydowałam urodzić i nie wzielam. Jeśli jest ktoś kto jest zainteresowany to napisz na martusi3kxd@interia.pl sprzedam taniej niż na stronie.
Na
Merida
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Merida » 15 mar 2019, 09:02

Sporo dobrych opinii czytałam o tym serwisie. Ale nie znam nikogo kto zamawiała. Wiem za to, że koleżanka brała zestaw stąd https://wszystko-o-aborcji.pl/. Dwa dni i miała przesyłkę, za pobraniem, z możliwością sprawdzenia przy kurierze. No i najważniejsze - kuracja była skuteczna.
szyna
Level 2
Level 2

Postautor: szyna » 12 kwie 2019, 10:56

Nie jestem za tego typu tabletkami.
WerkaKa
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: WerkaKa » 23 maja 2019, 10:07

Mam coś dla was wszystkich, sama stosowała, także zaufane w 100%, Żadnych powikłań, po prostu zażywasz a ciąża znika. Tabletki Poronne

Wróć do „Antykoncepcja”