Tabletki poronne z Girlinneed

Forum Antykoncepcji: prezerwatywa, pigułka, plaster, spirala - Twoja metoda antykoncepcji.
MartaaaG
Forumowicz
Forumowicz

Re: Tabletki poronne z Girlinneed

Postautor: MartaaaG » 08 mar 2019, 09:20

Hej, mam na sprzedaż tabletki poronne które są bezpieczne. Sama zamówiłam moja koleżanka również z tej strony (tabletki-poronne.pl) i było wszystko ok, ale ja zdecydowałam urodzić i nie wzielam. Jeśli jest ktoś kto jest zainteresowany to napisz na martusi3kxd@interia.pl sprzedam taniej niż na stronie.
MartaaaG
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: MartaaaG » 08 mar 2019, 09:25

Hej, mam na sprzedaż tabletki poronne które są bezpieczne. Sama zamówiłam moja koleżanka również z tej strony (tabletki-poronne.pl) i było wszystko ok, ale ja zdecydowałam urodzić i nie wzielam. Jeśli jest ktoś kto jest zainteresowany to napisz na martusi3kxd@interia.pl sprzedam taniej niż na stronie.
Na
Merida
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Merida » 15 mar 2019, 09:02

Sporo dobrych opinii czytałam o tym serwisie. Ale nie znam nikogo kto zamawiała. Wiem za to, że koleżanka brała zestaw stąd https://wszystko-o-aborcji.pl/. Dwa dni i miała przesyłkę, za pobraniem, z możliwością sprawdzenia przy kurierze. No i najważniejsze - kuracja była skuteczna.
szyna
Level 2
Level 2

Postautor: szyna » 12 kwie 2019, 10:56

Nie jestem za tego typu tabletkami.
WerkaKa
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: WerkaKa » 23 maja 2019, 10:07

Mam coś dla was wszystkich, sama stosowała, także zaufane w 100%, Żadnych powikłań, po prostu zażywasz a ciąża znika. Tabletki Poronne
lidka765
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: lidka765 » 22 sie 2019, 18:37

Ja słyszałam o tej stronie, już na pierwszy rzut oka widać że jest to profesjonalna strona. Na ich stronie girlinneed.com można dowiedzieć się wszystkiego na temat działania czy też stosowania. Wydaje mi się że to jest najbezpieczniejsza stronka.
Saszka
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Saszka » 29 sie 2019, 16:26

Też jestem ciekawa, bo swoją drogą to bardzo ciekawy wątek. Czytałam na innym forum, że to jest legalne, jeśli kupuje się dla siebie, do własnego użytku, nie odsprzedaje się i nie kupuje po to, by handlować tymi lekami. Tabletka "po" w Polsce to dyskusyjna sprawa, szkoda jednak, że ta dyskusja się nie toczy w tej sprawie, tylko zapadają odgórne decyzje. Nie powinno tak być! Czy ktoś zamawiał z tej strony Girlinneed?
szyszka
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: szyszka » 12 wrz 2019, 08:12

Ja bym udała się do lekarza po receptę i kupiłabym tabletki po w aptece. Zbyt ryzykowne jak dla mnie kupowanie w sieci.
balka
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: balka » 15 wrz 2019, 15:15

A tabletki poronne nie sa przypadkiem nielegalne w polsce? Bo to jest cos innego niz tabletka PO. Osobiscie balabym sie uzywac na wlasna reke takich rzeczy. Zabezpieczam sie tabletkami vines i to najlepsza i najwygodniejsza dla mnie antykoncepcja
raegar
Level 1
Level 1

Postautor: raegar » 15 wrz 2019, 17:29

Jak dla mnie to najlepszą stronką do wyszukiwania informacji o lekach jest stronka : https://ktomalek.pl/contractubex-ulotka ... ub-3005701 Ostatnio sam szukałem informacji na temat leku i powiem wam szczerze, że strona jest świetna, bo można sprawdzić, czy lek jest w naszej aptece :)!
igam
Level 1
Level 1

Postautor: igam » 20 paź 2019, 19:46

Faktycznie fajna stronka:)
ewa66
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: ewa66 » 24 lis 2019, 19:23

To nie chodzi o "fajną stronkę" tylko o pomoc kobietą które w danym momencie tego potrzebują. Dziewczyny pamiętajcie nie oceniajcie nikogo pochopnie bo nikomu tego nie życzę ale każda z nas w życiu może znaleźć się w podobnej sytuacji i będzie szukała pomocy. Ja odsyłam do https://wszystko-o-aborcji.pl/ macie tam wszystkie informacje tylko pamiętajcie o zaleceniach i się ich trzymajcie.

Wróć do „Antykoncepcja”