Tabletki poronne z Girlinneed

Forum Antykoncepcji: prezerwatywa, pigułka, plaster, spirala - Twoja metoda antykoncepcji.
Winnin
Forumowicz
Forumowicz

Tabletki poronne z Girlinneed

Postautor: Winnin » 20 wrz 2018, 22:02

Hejka - powiedzcie mi - czy ktos z Was moze kojarzy Tabletki poronne z Girlinneed? Sa bezpieczne? Potrzebuje pewne i sprawdzone zrodlo tabletki po. Orientuje sie moze ktos z Was w tym temacie?
Ajlar
Level 2
Level 2

Re: Tabletki poronne z Girlinneed

Postautor: Ajlar » 21 wrz 2018, 19:56

Hej,
chodzi Ci o te tabletki dostepne na tej stronie? "cenzored" ?? Czytalem o nich jakos niedawno na dosc popularnym portalu. Opinie z tego co kojarze maja bardzo dobre, ale sam nie stosowalem:) ani zadna z moich znajomych. Moze ktos wiecej sie w tym temacie wypowie??
Wroneq
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Wroneq » 23 wrz 2018, 21:56

Znajoma kupowala u nich jakis czas temu. Z tego co wiem - tabletka po zadzialala tak jak powinna.
Winnin
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Winnin » 26 wrz 2018, 20:50

Tak, o te tabletki mi chodzi. Ma moze ktos z Was, albo z reszty forumowiczow, jakies wieksze info na ten temat? Najlepiej z pierwszej reki.
Maniuszka
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Maniuszka » 30 wrz 2018, 16:32

Hejka,
tak, ja mam za soba taki epizod. Rok temu zaszlam w nieplanowana totalnie ciaze i mialam do wyboru - albo zmarnowac sobie i dziecku zycie, albo jednak ja przerwac. Dobrze, ze znalazlam w necie wlasnie ta strone. Zamowilam od nich tabletki - przyszly w ciagu 2 dni chyba. Kuracja trwala tak od poczatku do konca 4 dni - bolalo, to musze przyznac - jak taki konkretniejszy okres, albo i bardziej. Po wszystkim poszlam do ginekologa - powiedzialam, ze chyba poronilam bo mialam krwawienie - zrobil USG i ciazy brak. Trudna decyzja - to fakt...
Winnin
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Winnin » 02 paź 2018, 18:50

Dzieki za informacje - sa naprawde wyczerpujace. A nie mialas potem jakis problemow?? Zdrowotnych itp?
Maniuszka
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Maniuszka » 11 paź 2018, 18:40

Nie, nie mialam potem zadnych problemow zdrowotnych. Okres normalnie wrocil - juz nie kojarze po jakim czasie, ale cos kolo miesiaca z hakiem chyba.
Ajlar
Level 2
Level 2

Postautor: Ajlar » 13 paź 2018, 18:03

Dobrze, ze istnieje Internet - mozna sie dowiedziec z niego naprawde wiele ciekawych oraz wartosciowych rzeczy. Szkoda jednak, ze Polska jest tak zacofana pod wzgledem wlasnie chociazby tabletek poronnych i u nas w kraju - dostep do nich jest ograniczony. Uwazam, ze lepsza taka aborcja, niz gdzies w klinikach w Czechach czy nielegalna - po co sie narazac, jak mozna to w taki prosty oraz bezpieczny sposob rozwiazac?
kamai
Level 1
Level 1

Postautor: kamai » 15 paź 2018, 10:26

na pewno takie tabletki przydają się częściej zabezpieczającym się gumkami bo wiadomo, może się zsunąć, pęknąć i dramat gotowy. Ja na szczęście od roku biorę tabletki vines i nie musiałam korzystać z żadnych innych tabletek
Maniuszka
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Maniuszka » 20 paź 2018, 18:17

Ale o to chodzi, ze nawet tabletki antykoncepcyjne nie zabezpieczaja w 100% przed ciaza...a myslisz, ze czemu kobiety kupuja tabletki po? To, ze przy uzywaniu prezerwatywy zdarzy sie wpadka - to wiadomo, ale takze przy tabletkach i spirali - jest to takze mozliwe. Dlatego wg mnie bardzo dobrze, ze sa takie strony jak ta, na ktorej mozna kupic tabletke po w razie czego.
Wroneq
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Wroneq » 25 paź 2018, 18:03

No dokładnie. O to chodzi, że nie ma antykoncepcji, która działa w 100% - no jest - szklanka wody - zamiast seksu:P Ale to chyba nie o to chodzi, prawda? Dobrze, że jest w razie "W" jakaś alternatywa - nie jest ona ani specjalnie droga, ani niebezpieczna. Szkoda jednak, że w innych krajach UE kobiety mają zapewniony dostęp do tabletki po - a w Polsce - niestety tak nie ma. Ciekawe, kiedy/czy to się w końcu zmieni?
kamai
Level 1
Level 1

Postautor: kamai » 03 lis 2018, 12:47

Tak, ale na pewno widziałaś jak skuteczność wygląda według Pearla http://antykoncepcjanamiare.pl/jak-skuteczne-sa-metody-antykoncepcyjne/ i tabletki tu mają bardzo wysoką skuteczność czyli taka ciąża praktycznie się nie zdarza jeśli stosuje je oczywiście prawidłowo ale niestety zdarzają się przypadki kiedy ona zawodzi w wyniku niewłaściwego jej stosowania, nie można jednak winić za to tabletek
pawi
Level 2
Level 2

Postautor: pawi » 27 lis 2018, 19:05

Zawsze tego typu informacji możesz poszukać na blogu http://www.mamopedia.pl/kaszel-u-niemowlaka-leczyc/ jest on idealny dla matek, które nie mają jeszcze doświadczenia.
womanworld
Forumowicz
Forumowicz
Kontaktowanie:

Postautor: womanworld » 07 sty 2019, 17:36

Zanim weźmiesz tabletki poronne, poczytaj na ten temat. Strona która została podana oferuje zwykły arthrotec, zabieg nim jest dosyć ryzykowny i pozbawiony skuteczności. Istnieją rzetelne organizacje które zajmują się takimi tematmi. Np : Woman World Online http://womanworldonline.pl lub Woman On Web
RYSZKK
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: RYSZKK » 27 lut 2019, 19:36

Odświeżę wątek i zapytam ponownie. Czy ktoś zamawiał coś z tej strony?

Wróć do „Antykoncepcja”