Podpaski czy tampony

Forum Antykoncepcji: prezerwatywa, pigułka, plaster, spirala - Twoja metoda antykoncepcji.
Mataka
Forumowicz
Forumowicz

Podpaski czy tampony

Postautor: Mataka » 18 kwie 2018, 17:16

Każda kobieta, która dostaje okresstaje przed pytaniem, co będzie dla niej lepszym rozwiązaniem. Czy korzystanie z tamponów czy podpasek. Wy co wybieracie? U mnie przez dłuższy czas królowały podpaski, jednak po skorzystaniu z tamponów od https://www.myob.pl/ , okazało się, że jest to bradziej praktyczne i dużo wygodniejsze.

koja
Forumowicz
Forumowicz

Re: Podpaski czy tampony

Postautor: koja » 11 maja 2018, 11:34

Wcześniej gdy miałam bardzo obfite miesiączki wręcz musiałam stosować tampony, podpaska wymagały wymiany co pół godziny co było niewykonalne poza domem. Ponad rok temu zdecydowałam się na antykoncepcję hormonalną i tabletki belara, od czasu gdy je biorę miesiączki się unormowały i są o wiele bardziej skąpe, dzięki temu mogę stosować już tylko podpaski, chyba że wymaga tego sytuacja to wybieram tampon. Na pewno są wygodniejsze zgadzam się z Tobą, ale podpaski też są całkiem ok :)
kasiaLesniewska85
Forumowicz
Forumowicz

Re: Podpaski czy tampony

Postautor: kasiaLesniewska85 » 23 maja 2018, 10:36

Zdecydowanie bardziej preferuję podpaski.

Wróć do „Antykoncepcja”