Wazektomia

Forum Antykoncepcji: prezerwatywa, pigułka, plaster, spirala - Twoja metoda antykoncepcji.
amakelin
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 02 lut 2018, 12:20

Wazektomia

Postautor: amakelin » 02 lut 2018, 12:31

Witajcie. Czy może ktoś z was napisać coś o wazektomii? Jak wygląda taki zabieg? Czytam, że wazektomia jest bardzo skuteczna.
minella
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 109
Rejestracja: 14 gru 2017, 18:52

Re: Wazektomia

Postautor: minella » 07 mar 2018, 18:49

z tego co mi wiadomo wazektomia to taka antykoncepcja dla mezczyzn i polega na przecięciu i podwiązaniu nasieniowodu lub nasieniowodów w celu przerwania ich ciągłości co powoduje bezplodnosc.. Z mezem zastanawialismy sie nad takim rozwiazaniem ale ostatecznie sie wystraszyl i zrezygnowal wiec po porodzie wrocilam do moich tabletek belara :D moze kiedys da sie namowic, narazie nie chce go naciskac :D
Dolka920
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 88
Rejestracja: 26 lip 2018, 12:15

Re: Wazektomia

Postautor: Dolka920 » 19 paź 2018, 22:04

A nie balibyście się ze może sie tak stac że to nie da się odwrócić? I co wtedy.. ? Jak będziecie chcieli miec potem dziecko?
balka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 57
Rejestracja: 23 paź 2018, 08:48

Re: Wazektomia

Postautor: balka » 23 paź 2018, 08:56

Dolka920 ja mysle ze osoby decydujace sie na taki zabieg raczej nie planuja w przyszlosci potomstwa... Naprawde malutenki odsetek osob decyduje sie na odworocenie skutkow zabiegu a wtedy wiadomo.. roznie moze byc. My z mezem mamy dwojke dzieci, za rok poltora plamujemy ostatnie i potem maz podda sie wazaktomii dla wygody. Na chwile obecna zabezpieczamy sie tabletkami vines ktore przyjmuje :)
lenka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 98
Rejestracja: 04 lis 2018, 16:45

Re: Wazektomia

Postautor: lenka » 04 lis 2018, 16:47

Ja mam podobne myślenie wole sie na razie zabezpieczac a jak juz będziemy mieć dzieci to wtedy mąż pomyśłi o wazektomii. Na razie biorę belare która nie powoduje u mnie skutków ubocznych, dobrze się po niej czuję, libido mi nie spada, więc póki co jest ok.
olamek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 19 sty 2019, 14:21

Re: Wazektomia

Postautor: olamek » 19 sty 2019, 14:28

Niezłe wskazówki daliście w tym zakresie, dzieki !

ogniwa fotowoltaiczne

Wróć do „Antykoncepcja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość