Fakty i mity o antykoncepcji

Forum Antykoncepcji: prezerwatywa, pigułka, plaster, spirala - Twoja metoda antykoncepcji.
Vectra34
Forumowicz
Forumowicz

Re: Fakty i mity o antykoncepcji

Postautor: Vectra34 » 01 cze 2018, 16:45

A co sądzicie o antykoncepcji "za darmo" https://kobiecosc.info/stosunek-przerywany-antykoncepcja-za-darmo/ ? Ciekawa jestem Waszego zdania. Ilu z Was stosuje? I jesli już stosuje, jak długo udaje sie Wam nie zajść w ciażę? Niestety nie mam zbyt dobrego zdania w tej kwestii.

trylogia
Level 2
Level 2

Postautor: trylogia » 11 lip 2018, 13:56

To nie działa. Może się kiedyś przekonasz.
Winnin
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Winnin » 20 lip 2018, 17:36

Nie no, taka metoda antykoncepcji to prawie zadna antykoncepcja. Ciekawe ile takich par po stosowaniu takiej formy 'antykoncepcji' szukaly potem informacji w internecie odnosnie tabletki po ? Bez sensu taki stosunek przerywany - nie dosc, ze nie chroni przed ciaza, to jeszcze nie dochodzi do 'spelnienia'.
Wg mnie najlepsza forma antykoncepcji, w stalym zwiazku, to wkladka i to taka zwykla - a nie hormonalna.
agus123
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: agus123 » 29 lip 2018, 16:59

Nigdy nie zauważyłam spadku libido przy antykoncepcji, ale wiem ze często się to zdarza. Pomogą wam te tabletki https://www.prolibid.pl/ . Mąz będzie zachwycony.
Dolka920
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Dolka920 » 24 sie 2018, 20:29

Przepraszam,ale stosunek przerywany to nie jest dla mnie metoda antykoncepcji. Stosuję belarę i czuję się po niej dobrze.Co znaczy dobrze? Może od początku ,gdy używaliśmy z mężem prezerwatyw, to zawsze miałam stres ze pęknie.Potem zaczęło mnie wszystko swędzieć,okazało się że mam alergię na lateks i na nikiel.Więc siła rzeczy nie mogłam stosować ani prezerwatyw ani założyć sobie wkładki,bo to groziło krwotokiem.Nie bardzo wiedziałam co zacząć brać. A że należę do tych kobiet,które łykają całe opakowania tabletek podczas miesiączki i okres trwa 7 dni ,to w końcu poszłam do ginekologa po jakieś tabletki. Przepisał mi właśnie belarę. Która daje mi pewność ze nie zajdę w niechcianą ciążę,ale przede wszystkim moje miesiączki trwają 3 dni ,są krótkie,bezbolesne i nie zjadam już dwóch opakowań tabletek przeciwbólowych.
ewelina8393
Level 1
Level 1

Postautor: ewelina8393 » 21 wrz 2018, 15:10

Jeśli chcecie poznać więcej na temat tego, czy antykoncepcja powoduje zanik płodności (bo i takie opinie się pojawiały), to polecam zajrzeć sobie na stronę https://plodnosc.pl/starania/ Tam macie dokładnie wszystko opisane i tam możecie poznać wiele ciekawych informacji, jeśli wchodzi na etap starania się o dziecko. Nie traćcie nadziei - to najważniejsze.

Wróć do „Antykoncepcja”