Jakie metody antykoncepcji stosujecie z partnerem?

Forum Antykoncepcji: prezerwatywa, pigułka, plaster, spirala - Twoja metoda antykoncepcji.

Jakie metody antykoncepcji stosujecie z partnerem?

Czas głosowania minął 30 sie 2012, 16:14

Wstrzęmieźliwość
0
Brak głosów
Naturalne metody
1
10%
Metody chemiczne (pianki, płyny etc.)
0
Brak głosów
Antykoncepcja hormonalna- tabletki
2
20%
Wkładki wewnątrzmaciczne
1
10%
Metody mechaniczne dla mężczyzn- prezerwatywy
3
30%
Metody mechaniczne dla kobiet- kapturki, błony etc.)
0
Brak głosów
Metody chirurgiczne dla mężczyzn
0
Brak głosów
Metody chirurgiczne dla kobiet
0
Brak głosów
Stosunek przerywany
1
10%
Inne metody
2
20%

Liczba głosów: 10
minella
Forumowicz
Forumowicz

Re: Jakie metody antykoncepcji stosujecie z partnerem?

Postautor: minella » 14 gru 2017, 19:14

My postawilismy z mezem na wygode i biore tabletki belara. Wczesniej byly gumki i tabletki a teraz to i w sumie jestem najbardziej zadowolona z obecnej opcji
Ostatnio zmieniony 07 mar 2018, 18:50 przez minella, łącznie zmieniany 1 raz.

karolinamarysia
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: karolinamarysia » 23 sty 2018, 21:07

Przechodziliśmy przez różne. Najpierw plastry, potem jednak tabletki, a obecnie metoda obserwacji. Jak się wie jak obliczyć dni płodne i prowadzi się naprawde rzetelną obserwację cyklu, to skuteczność jest duża. Niektórzy często nie mogą brać hormonów.
foczka
Level 2
Level 2

Postautor: foczka » 19 mar 2018, 07:56

Ja biorę tabletki Vixpo i jestem z nich bardzo zadowolona. Wcześniej miałam ogromny problem z PMS - poprosiłam więc lekarza o jakieś sensowne rozwiązanie tego problemu i właśnie Vixpo okazały się mega skuteczne. Jeśli któraś z Was ma podobne problemy to polecam zapoznać się z tym tematem.
igam
Level 1
Level 1

Postautor: igam » 17 lip 2018, 13:59

Nie zatrzymuje Ci się woda w organizmie po nich? U mnie tak działała każda metoda hormonalna niestety, wielokrotnie miałam dobierane pigułki i plastry.
igam
Level 1
Level 1

Postautor: igam » 17 lip 2018, 13:59

Nie zatrzymuje Ci się woda w organizmie po nich? U mnie tak działała każda metoda hormonalna niestety, wielokrotnie miałam dobierane pigułki i plastry.
pauli
Level 1
Level 1

Postautor: pauli » 25 sie 2018, 14:16

Mi się udało znaleźć trochę informacji w tym temacie na blogu https://www.zdrowie.info.pl/witaminy-mi ... cie-ciazy/ może Tobie też się przyda i wyniesiesz z niego jakieś ciekawe rzeczy.
Dolka920
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Dolka920 » 22 wrz 2018, 23:22

Ja stosuję pigułki belara.Biorę je od pewnego czasu i czuję sie po nich dobrze. Dobierał mi je mój lekarz ,zrobiliśmy szereg badań jak i na uczulenie. Początkowo nie wiedziałam czy spiralka czy tabletki. Ale u mnie spiralka odpada bo mam uczulenie na nikiel i chrom, więc zdecydowałam sie na pigułki i dziś wiem że to był dobry wybór. Miałam przedtem straszne bóle miesiączkowe i przed każdym okresem bolesne krosty na twarzy teraz nie ma po tym śladu. Więc i mam bardzo dobre zabezpieczenie przed niechcianą ciążą i lepsze samopoczucie co w sumie u mnie przekłada się na lepszy sex.
kamai
Level 1
Level 1

Postautor: kamai » 15 paź 2018, 11:11

Ja podobnie zaufałam swoim tabletkom vines a ostatnio zgrałam też ciekawa publikację na temat takiej antykoncepcji https://pulsmedycyny.pl/antykoncepcja-t ... lek-940764 , jak pokazują badania tabletki i antykoncepcji hormonalna nie tylko zabezpiecza przed niechcianą ale ma też wiele innych zalet

Wróć do „Antykoncepcja”