Jakie metody antykoncepcji stosujecie z partnerem?

Forum Antykoncepcji: prezerwatywa, pigułka, plaster, spirala - Twoja metoda antykoncepcji.

Jakie metody antykoncepcji stosujecie z partnerem?

Czas głosowania minął 30 sie 2012, 16:14

Wstrzęmieźliwość
0
Brak głosów
Naturalne metody
1
10%
Metody chemiczne (pianki, płyny etc.)
0
Brak głosów
Antykoncepcja hormonalna- tabletki
2
20%
Wkładki wewnątrzmaciczne
1
10%
Metody mechaniczne dla mężczyzn- prezerwatywy
3
30%
Metody mechaniczne dla kobiet- kapturki, błony etc.)
0
Brak głosów
Metody chirurgiczne dla mężczyzn
0
Brak głosów
Metody chirurgiczne dla kobiet
0
Brak głosów
Stosunek przerywany
1
10%
Inne metody
2
20%

Liczba głosów: 10
raegar
Level 1
Level 1

Re: Jakie metody antykoncepcji stosujecie z partnerem?

Postautor: raegar » 15 wrz 2019, 17:30

Dla mnie świetnym rozwiązaniem przy tego typu tematach jest poczytanie na temat lekarstw. Polecam do tego celu naprawdę bardzo rzetelną i sprawdzoną stronę ktomalek. Znajdziecie tam informacje od treści typu: ból gardła, po opisy leków na antykoncepcję, świetna stronka!
lenka
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: lenka » 21 paź 2019, 23:39

Jeśli tabletki sa dobrze dobrane to absolutnie nie szkodzą. Sama biorę od dłuższego czasu belarę ,wręcz przeciwnie mnie pomogły na dokuczliwy pms.Miesiączki nie sa bolesne i nie wykrwawiam sie tak jak wczesniej. Nawet zszedł mi trądzik . Więc absolutnie mi nie szkodzą.
Nesi
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Nesi » 26 paź 2019, 23:05

Dziewczyny, a stosuje któraś z Was krążek dopochwowy PolaRing? Czytałam o nim ostatnio, kurcze, kusi mnie ta wygoda, że nie trzeba pamiętać o codziennym łykaniu tabletek - porozmawiam o tej metodzie przy najbliższej wizyty z moim ginekologiem.
Radzka
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Radzka » 22 sty 2020, 12:56

a stosował ktoś monitor płodności persona? jeśli tak to prosiłabym podzielić się swoją opinią ;) zastanawiam się nad zakupem
zaos
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: zaos » 12 lut 2020, 10:17

Moja dziewczyna od ponad roku stosuje tabletki vines, nie raz już wykupowałem jej receptę na te tabletki. Odkąd je bierze nie miewa już humorków ani pms więc chyba dobrze na nią wpływają
Dolka920
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Dolka920 » 29 lut 2020, 21:42

Najlepiej jak antykoncepcję dobierze lekarz teraz mamy ogromny wybór a każda z nas jest inna i potrzebuje innego rodzaju antykoncepcji http://antykoncepcjanamiare.pl/jakie-sa ... koncepcji/
Mateo 77
Level 2
Level 2

Postautor: Mateo 77 » 22 mar 2020, 14:06

To już bardziej złożona kwestia. Osobiście polecam Wam zajrzeć do https://econdom.pl/k/9/prezerwatywy-dur ... 25-100-szt i samemu przekonać się, w jaki sposob jesteście w stanie dobrać antykoncepcję idealnie wpisującą się w Wasze potrzeby. To może być dla Was bardzo pomocną rzeczą, więc zajrzyjcie tam już teraz.
Niutka20
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Niutka20 » 27 kwie 2020, 15:50

Od jakiegoś czasu żadnej. Dlaczego? Mam problemy hormonalne i po prostu tak jest, że jej nie potrzebujemy. Ale jeśli mielibyśmy wybierać, to na pewno byłoby to coś takiego drogiego. Bezpieczne, bezproblemowe, a w razie czego, to można zmienić rodzaj, czy materiał, jeśli uczulają. A tabletki różnie mogą działać... No, ale ja też myślę o feromonach , czy nie pomogą ciąży. TU https://eropteka.pl/serie-produktow/pheromax/ je znalazłam.
kamai
Level 1
Level 1

Postautor: kamai » 03 maja 2020, 11:40

Jak się ma dużo kontaktów seksualnych to nie tylko zabezpieczenie jest potrzebne ale jakaś profilaktyka hpv by się przydała, warto stosować zapobiegawczo papilocare
mikuś
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: mikuś » 07 maja 2020, 13:09

Tu https://antykoncepcjanamiare.pl/jakie-s ... koncepcji/ możesz poczytać o metodach antykoncepcji i wybrać idealną metodę dla siebie. Wiadomo że przed wyborem warto zapoznać się ze wszystkimi możliwościami
waldi3
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: waldi3 » 29 maja 2020, 11:51

Jak najbardziej podstawa to dobra metoda antykoncepcyjna. Ginekolog z kliniki https://www.arciszewski.pl/ będzie wiedział, jakie leki wdrażać i czy będzie konieczne zrobienie badań. Każda sytuacja jest inna, więc trzeba być pod opieką dobrego ginekologa.
Awatar użytkownika
tuberkuloza
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: tuberkuloza » 29 maja 2020, 15:36

3 jednocześnie ;) Polecam.

Wróć do „Antykoncepcja”