Fotograf na wesele

Forum Ślub i Wesele: zespół na wesele, fotograf, kamerzysta, hotele, sale, torty, placki, jedzenie, zasady. Opinie i dyskusje.
Mariosso
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 21 sie 2017, 11:11

Fotograf na wesele

Postautor: Mariosso » 21 sie 2017, 11:19

Chciałbym napisać coś, o fotografie, który robił zdjęcia na moim ślubie i weselu. Bardzo się cieszę, że go wybrałem. Dogadaliśmy się z ceną, że była stosunkowo niewielka, a ja nie należę do najbogatszych... :rozpacz: Zdjęcia wyszły boskie, praktycznie jak z magazynów ślubnych, które oglądaliśmy podczas przygotowań. Szczerze mówiąc, trochę byłem zaskoczony, bo jak szukaliśmy fotografa, to inni zakrzyczeli duuużo więcej niż Bartosz Orłowski z Koszalina, a ich portfolio wyglądało nie lepiej niż jego. Jak usłyszałem cenę, jaką mi zaproponował, to aż szczęka mi opadła, że tak mało. Najwyraźniej jest jeszcze mało znany, dlatego proponuje niskie ceny, ale jest bardzo utalentowany. Wyrazem podziękowania dla jego pracy jest mój post tutaj. Tutaj trzymajcie link do jego strony: http://bartoszorlowski.pl Nie wiem, co byśmy z żoną zrobili, gdybyśmy musieli zapłacić drugie tyle. Pewnie byśmy rezygnowali z elementów ślubu bądź wesela... Dzięki Ci Bartku! :padam:
RedDress
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2017, 21:50

Re: Fotograf na wesele

Postautor: RedDress » 23 sie 2017, 21:52

Super, że byliście zadowoleni z fotografa :) to bardzo ważne, żeby mieć piękne zdjęcia ze ślubu. Nasz fotograf na ślub jest już wybrany, mamy z narzeczonym nadzieję że okaże się być równie dobry jak wasz :D a może nawet lepszy :rotfl: Z tego co widzieliśmy to na wcześniejszych weselach robił przecudowne zdjęcia, także myślę że i nasze ślubne zdjęcia będą perfekcyjne. Dobrze, że znaleźliśmy katalog ofert Modne Wesele, bo inaczej to byśmy tego fotografa szukali chyba z pół roku!
kamilalis
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 05 wrz 2017, 14:49

Re: Fotograf na wesele

Postautor: kamilalis » 05 wrz 2017, 15:01

My na naszym weselu mieliśmy tylko kamerzystę, fotograf był na sesji, ale kilka dni po ślubie
Awatar użytkownika
dunka21
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 18 paź 2017, 19:25

Re: Fotograf na wesele

Postautor: dunka21 » 19 paź 2017, 13:01

Znakomicie ;) Dzięki wielkie za fajne i sprawdzone porady. Z całą pewnością mi się one przydadzą :)
Awatar użytkownika
Specjalista
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 40
Rejestracja: 06 paź 2017, 13:16

Re: Fotograf na wesele

Postautor: Specjalista » 19 paź 2017, 14:35

nie ma co przepłacać, ja wziąłem tanią babeczkę która portfolio sobie robila i lepsza od fotografów znajomych za grube $$$
pawelek34
Level 1
Level 1
Posty: 286
Rejestracja: 13 kwie 2016, 12:11

Re: Fotograf na wesele

Postautor: pawelek34 » 20 paź 2017, 12:14

Ja tak samo gorąco polecam Piątkowskich z Gliwic. Profesjonaliści na najwyższym poziomie, wynajeliśmy u nich również fotobudkę. Zdjęcia i filmy najwyższej jakości, ciesze się, ze to właśnie na nich udało nam się trafić. Posyłam link dla zainteresowanych. www.piatkowscy.com
BartoNaPanda
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 50
Rejestracja: 20 paź 2017, 13:28

Re: Fotograf na wesele

Postautor: BartoNaPanda » 20 paź 2017, 13:35

Polecam serdecznie tego [url=progredi.pl/2017/09/19/uslugi-dobrego-fotografa-weselnego/]fotografa na wesele[/url] swoją pracę wykonuje sumiennie i profesjonalnie, jest to jeden z najwyższej klasy fotografów. Robi wspaniałe zdjęcia przy wykorzystaniu idealnych ujęć, nic tylko polecać. :)
johnn
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 23 paź 2017, 11:27

Re: Fotograf na wesele

Postautor: johnn » 23 paź 2017, 11:47

Firma Tidas oferuje [url=http://tides.pl/uslugi-fotografa-slubnego/]usługi fotografa ślubnego[/ur]. W ofercie moją także kamerystka a wszystko później jest znakomicie zmontowane.
rucek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 24 paź 2017, 19:05

Re: Fotograf na wesele

Postautor: rucek » 25 paź 2017, 23:44

A co myślicie o tym żeby wynająć na wesela fotografa, który zrobi nam zdjęcia dronem? Albo może kamerzyste, który nakręci film w ten sposób. Dronsfera filmowanie dronem to robią i zastanawiam się, czy nie skorzystać z ich pomocy, bo biorę za niedługo ślub. Co o tym myślicie?
RestryKturyzaC
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 53
Rejestracja: 25 paź 2017, 14:05

Re: Fotograf na wesele

Postautor: RestryKturyzaC » 26 paź 2017, 11:18

Fotograf na wesele? Przecież takich jest wiele. Grunt to znaleźć takiego, którego zdjęcia nam się podobają i który odpowiada nam warunkami. Większej filozofii tutaj nie ma.
wschodnia5
Level 2
Level 2
Posty: 602
Rejestracja: 19 paź 2017, 12:32

Re: Fotograf na wesele

Postautor: wschodnia5 » 08 gru 2017, 15:39

Wesele to ważna impreza, dlatego warto wynająć dobrego fotografa, który zrobi nam świetne zdjęcia. Będą one świetną pamiątką po latach. Warto zerknąć, jakie zdjęcia robi ten fotograf https://krzysztofkozminski.pl/fotograf- ... e-wroclaw/ Można go śmiało wybrać.
kreatywny
Level 1
Level 1
Posty: 225
Rejestracja: 14 lip 2016, 09:59

Re: Fotograf na wesele

Postautor: kreatywny » 13 gru 2017, 13:15

Filmem z wesela tez się możesz chwalić, zwłaszcza jeżeli poza pełnometrażowym filmem zmontują Tobie tzw. teledysk ślubny. Kilku minutowy skrót całego dnia. Taki filmik możesz mieć zapisany na telefonie i chwalić się wszystkim i wszędzie :) Warto się zastanowić. Na pewno kogoś wartego uwagi znajdziesz na http://www.filmy-wesele.pl/Cz%C4%99stochowa,miasto,videofilmowanie.html. miłego szukania :)
biania
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 27
Rejestracja: 11 gru 2017, 17:06

Re: Fotograf na wesele

Postautor: biania » 14 gru 2017, 17:34

Może ktoś ze znajomych mógłby zrobić zdjęcia? Zawsze to taniej.
Apolityczny
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 51
Rejestracja: 25 paź 2017, 15:51

Re: Fotograf na wesele

Postautor: Apolityczny » 08 sty 2018, 12:58

Bardzo fajna firma na wesele i nie tylko z Krakowa http://www.imprezowyraj.pl/ , można wynająć foto budkę ale także barmana, fontannę czekoladową lub alkoholową i inne atrakcje, ogólnie organizacja imprezy na wysokim poziomie. Jeśli chodzi o foto budkę to zdjęcia można pstrykać bez limitu i do wykorzystania są bardzo fajne gadżety i pomoc animatora więc warto przejrzeć ofertę.
Mermagda0
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 94
Rejestracja: 07 sie 2017, 21:31

Re: Fotograf na wesele

Postautor: Mermagda0 » 03 lut 2018, 16:08

Jak macie wybierać miedzy fotografem, a kamerzystą to lepiej postawić na dobrego fotografa tak myślę. Kamerzysta nie jest raczej niezbędny na weselu, a zdjęcia z wesela zawsze przyjemnie sie ogląda. Ja znalazłam fotografa z moich okolic na stronie http://www.fotograf-wesele.pl/Katowice, ... esele.html Jest to świetne miejsce na wygodne porównanie ofert okolicznych fotografów. Macie tam rozpisane całe oferty, portfolio, ceny i wolne terminy na wesela

Wróć do „Ślub i Wesele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość