Tradycje ślubne

Forum Ślub i Wesele: zespół na wesele, fotograf, kamerzysta, hotele, sale, torty, placki, jedzenie, zasady. Opinie i dyskusje.
Paula883
Forumowicz
Forumowicz

Re: Tradycje ślubne

Postautor: Paula883 » 22 paź 2018, 15:28

Tak przejęłam się tym aby moje wesele wyglądało jak z bajki, że zapomniałam o ogromnych wydatkach, które się z nim wiązało. W pewnym momencie tych pieniędzy zabrakło i jedyną opcją były szybkie pożyczki gotówkowe. Na szczęście nie żałuję tej decyzji.

foczka
Level 2
Level 2

Postautor: foczka » 24 paź 2018, 16:32

A czy wszystko, co związane z organizacją wesela siostry, jest już gotowe? Jeśli jeszcze jesteście na etapie organizacji to polecam odwiedzić stronę https://www.zapi.pl/ . Znajdziecie tam wiele świetnych pomysłów na weselne akcesoria i dodatki. Myślę, że wiele z nich przypadnie Wam do gustu.
Awatar użytkownika
sash1984
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: sash1984 » 26 paź 2018, 17:31

A myślicie, że takie gadżety na uroczystości będą przydatne na weselu? Ja właśnie zastanawiam się nad wyborem czegoś sprawdzonego w tym zakresie. Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady i sugestie w tym zakresie tematycznym :)
Roxi
Level 1
Level 1

Postautor: Roxi » 04 lis 2018, 15:47

A co z salą? Jak najlepiej wybrać odpowiednią salę? Podjęcie takiej decyzji nie jest łatwym zadaniem. Widziałam ostatnio w sieci noclegi oświęcim i wydaje mi się, że to może być dobra opcja. Z tego co wiem to oni zajmują się też organizacją wesel.

Wróć do „Ślub i Wesele”