Jak wybrać zespół na wesele

Forum Ślub i Wesele: zespół na wesele, fotograf, kamerzysta, hotele, sale, torty, placki, jedzenie, zasady. Opinie i dyskusje.
Awatar użytkownika
abrakadabra
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 572
Rejestracja: 07 lip 2012, 15:15
Lokalizacja: Warszawa

Jak wybrać zespół na wesele

Postautor: abrakadabra » 02 sty 2013, 13:46

Jak wybrać zespół na wesele

Nowożeńcy mają dużo pytań skierowanych do orkiestr. Bardzo pragną aby ich wesele rewelacyjnie się udało, toteż ciekawią się nadzwyczaj wszelkimi aspektami dotyczącymi prowadzenia imprezy weselnej, konkursami i zabawami weselnymi, możliwościami zespołu.

Szef kapeli,który negocjuje z organizatorami w imieniu zespołu musi odpowiedzieć na wszystkie pytania wyczerpująco. Wydaje się to oczywiste. Ale odpowiedzi na pytania to nadal za mało. Trzeba również wiele spraw wytłumaczyć. Każdy zespół muzyczny jest trochę odmienny. W każdym zespole występują inni ludzie. Mają własne usposobienia, specjalizacje, oraz mocne i słabe strony. Twierdzę, że zagadnienie stosunku bandu i muzyków do trunków powinna być zdeklarowana przez szefa zespołu przed weselem. Temat wydaje się bagatelny. Niemniej jednak w życiu bywa z tym różnie. Pracując w zespole muzycznym, który stanowczo odmawia na imprezach konsumowania trunków nieraz miałem problemy z ludźmi, którzy tego nie rozumieją.



Zespół muzyczny adamsband na weselu

Uniwersalnie uważa się, że wszystkie zespoły weselne nie potrafią grac bez alkoholu. To bolesne dla autentycznych wykonawców, którzy chcą swoją prace wykonywać dokładnie. Trzeźwość w pracy jest znamieniem szacunku dla gości weselnych, młodej pary a również dla sztuki oraz dla samych siebie. Schemat wykonawców weselnych z lat osiemdziesiątych siedzi w ludziach do dziś, jednak to już nie są owe czasy gdy najbardziej na imprezie pijana była orkiestra. Współcześnie muzykami na weselnych imprezach są artyści, którzy są zawodowymi wykonawcami. Ukończyli akademię muzyczną i solidnie wykonują swoją pracę.

Źródło: <a href="http://www.webshock.com.pl/jak-wybrac-zespol-na-wesele/">Jak wybrać zespół na wesele</a> - adamsband

autor: adamsband

Obrazek
Nataszka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 53
Rejestracja: 25 wrz 2012, 13:26
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Nataszka » 10 sty 2013, 15:22

Najlepiej wybrać zespół który już znamy i przy którym bawiliśmy się dobrze już na innym weselu czy zabawie.
frys1
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 24 sty 2013, 02:21
Lokalizacja: Ustka

Postautor: frys1 » 24 sty 2013, 02:28

trylogia
Level 3
Level 3
Posty: 1054
Rejestracja: 10 gru 2012, 14:46
Lokalizacja: Stąd ;)

Postautor: trylogia » 08 lut 2013, 16:00

My mamy właśnie zespół, który zachwycił nas na weselu znajomych. Nic tak nie pozwala przetestować zespołu weselnego, jak zabawa na weselu z jego udziałem :-) Mam nadzieję, że u nas goście będą się bawić równie dobrze! :D
szynszyla
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 51
Rejestracja: 19 lut 2013, 10:15
Lokalizacja: Bytom

Postautor: szynszyla » 19 lut 2013, 11:10

Dokładnie. Nic nie znaczą opinie zespołu na forach czy kawałki filmików na ich stronie. Jedyne co zagwarantuje nam zadowolenie z zespołu to zobaczenie go na żywo w akcji!:)
lajlab
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 22 lut 2013, 00:16
Lokalizacja: Puławy

Postautor: lajlab » 22 lut 2013, 00:18

Najlepiej posłuchac ich na żywo na jakiejś zabawie
Awatar użytkownika
karawelkaa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 15
Rejestracja: 10 mar 2011, 08:35
Lokalizacja: kraków

Postautor: karawelkaa » 17 mar 2013, 11:10

ostrowwski
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 16 mar 2013, 18:16
Lokalizacja: wrocław

Postautor: ostrowwski » 17 mar 2013, 14:27

trylogia
Level 3
Level 3
Posty: 1054
Rejestracja: 10 gru 2012, 14:46
Lokalizacja: Stąd ;)

Postautor: trylogia » 26 mar 2013, 13:18

absolu
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 21
Rejestracja: 22 lis 2015, 17:12

Re: Jak wybrać zespół na wesele

Postautor: absolu » 29 lis 2015, 14:15

a ja własnie tak wybrałam zespół i byłam bardzo zadowolona :) mają na stronie mp3 i wideo, więc można dokładniej sprawdzić jak im idzie. jeśli chcecie sprawdzić to zespół się nazywa Sto lat
szal
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 104
Rejestracja: 26 maja 2017, 12:14

Re: Jak wybrać zespół na wesele

Postautor: szal » 21 lip 2017, 23:34

Warto posłuchać demo, każdy szanujacy sie zespół ma demo na stronce. Zespół Format ma też wypisany cały repertuar, który grają. Tym nas przekonali. Spodobało nam się, że sięgają po współczesne piosenki, nie tylko typowo weselne.
Awatar użytkownika
danielozzo
Level 1
Level 1
Posty: 243
Rejestracja: 07 wrz 2017, 10:43

Re: Jak wybrać zespół na wesele

Postautor: danielozzo » 22 wrz 2017, 12:18

Ja nadal nie wiem czy zespół muzyczny na weselu ma więcej zalet czy wad. Niby fajny jest śpiew na żywo, ale czasami zastanawiam się czy nie lepszy byłby DJ. Ciężko mi się zdecydować.
Meteora
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 08 sty 2018, 10:31

Re: Jak wybrać zespół na wesele

Postautor: Meteora » 24 sty 2018, 08:39

Też miałam podobny dylemat, ale byłam na kilku weselach z Dj-em i zabawa była świetna, a jeśli doda się do tego o wiele mniejszy koszt niż w przypadku zespołu, to nie było się nad czym zastanawiać. Jeśli potrzebujesz większej ilości argumentów, to polecam przeczytać ten artykuł https://sprzedajemy.pl/poradnik/zespol-orkiestra-czy-dj-na-wesele-85b084-art2710. Jeśli jednak postanowisz wziąć zespół, to koniecznie posłuchaj wcześniej ich nagrań lub zapytaj o możliwość wejścia na wesele lub jakąkolwiek inną imprezę, na której grają na żywo, żeby posłuchać.
ewelina8393
Level 4
Level 4
Posty: 1664
Rejestracja: 13 lis 2017, 21:18

Re: Jak wybrać zespół na wesele

Postautor: ewelina8393 » 24 sty 2018, 23:12

Zespół na weselu jest dużo fajniejszy niż fotograf i kamerzysta, ponieważ to zespół gwarantuje dobrą zabawę gościom. Należy wybrać przede wszystkim taki, który ma doświadczenie i zabawi gości w każdym wieku. Ja wybrałam NotoGramy, bo mam pewność, że są fantastyczni, a ludzie ich uwielbiają.
Awatar użytkownika
ybrekke
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 20 paź 2019, 14:06
Lokalizacja: Mroczeń

Re: Jak wybrać zespół na wesele

Postautor: ybrekke » 21 paź 2019, 22:01

Wydaje mi się, że dobry będzie taki lokalny, żeby mógł być jak najdłużej a nie trzeba im opłacać noclegu

Wróć do „Ślub i Wesele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość